Seria flexiDock

Seria flexiDock

 • flexiDOCK MB522SP-B Dwudyskowa 2.5 SATA / SAS...

  226,32 zł
  0 Opinia(e) 

  ICY DOCK FlexiDOCK MB522SP-B jest pierwszą profesjonalną stacją dokującą dla 2,5-calowych dysków HDD i SSD, która mieści się w 3,5-calowej stacji dyskietek. Dzięki FlexiDOCK MB522SP-B można w łatwy sposób zamienić napęd dyskietek w zatokę mogącą pomieścić dwa 2,5-calwoe dyski HDD/SSD z funkcją hot-swap. 

 • flexiDOCK MB521SP-B 2.5 SATA / SAS SSD/ HDD...

  204,18 zł
  0 Opinia(e) 

  FlexiDOCK MB521SP-B jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje szybkiego dostępu do danych z dysków twardych o dużej pojemności lub szybkich dysków SSD, w tym specjalistów od mediów edytujących duże pliki, specjaliści zajmujący się odzyskiwaniem danych, którzy nieustannie wymieniają dyski oraz technicy IT, którzy utrzymują kopie zapasowe ważnych danych.

  • Obecnie brak na stanie

  flexiDOCK MB524SP-B - Quad Bay 2.5" SATA...

  246,20 zł
  0 Opinia(e) 
  FlexiDOCK MB524SP-B jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje szybkiego dostępu do danych z wielu dysków twardych lub SSD; pracownicy branży medialnej, którzy edytują i przenoszą duże pliki, specjaliści zajmujący się odzyskiwaniem danych, którzy nieustannie wymieniają dyski i technicy utrzymujący regularne kopie zapasowe ważnych danych.
  Obecnie brak na stanie
 • Stacja dokująca SATA HDD / SSD dysku 2,5 "dla...

  0 Opinia(e) 

  MB511SPO-1B to beztackowy adapter dla dysków HDD/SSD 2,5” przeznaczony do ultracienkich zatok CD/DVD/Blu-Ray 9,5 mm powszechnie dostępnych w komputerach stacjonarnych, laptopach i stacjach roboczych. Dzięki flexiDOCK można łatwo rozszerzyć możliwości przechowywania systemu o drugie urządzenie pamięci masowej. 

  • Obecnie brak na stanie

  Stacja dokująca SATA HDD / SSD z pojedynczą...

  0 Opinia(e) 
 • 2.5" i 3.5" SATA SSD/HDD Kieszeń / Stacja...

  242,31 zł
  0 Opinia(e) 

  flexiDOCK MB795SP-B to kieszeń, która obsługuje dysk 2,5” oraz 3,5” HDD lub SSD w jednej zatoce 5,25”. Konstrukcja bez tac sprawia, że instalacja lub demontaż dysku jest bezproblemowa. Wystarczy wsunąć dysk i podłączyć, nie ma potrzeby używania narzędzi ani śrub. Indywidualne przełączniki zasilania pozwalają wybrać, który dysk ma być ma być włączony.