Full Metal 4 Bay M.2 NVMe SSD Mobile Rack (MB720M2K-B)

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB720M2K-B obsługuje do 4x SSD M.2 PCIe NVMe SSD z niesamowitą szybką prędkością przesyłania PCIe x4 do 32 Gb / s na kanał przez MiniSAS HD (SFF-8643). Akceptuje również wszystkie standardowe napędy M.2 o długości od 30 mm do 110 mm

MB720M2K-B
2 118,06 zł
Brutto

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

Przedstawiamy ToughArmor MB720M2K-B, pierwszą na świecie, czterokrotnie wzmocnioną wymienną obudowę SSD M.2 NVMe SSD. Dyski SSD M.2 NVMe nie wymagają już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śruby. Można je umieszczać z przodu komputera, tym samym uzyskując do nich łatwy dostęp, ponieważ produkt został opatentowany w instalację M2 bez konieczności używania narzędzi. To także zapewnia łatwe utrzymanie i aktualizację systemu. ToughArmor MB720M2K-B posiada opatentowany sposób beznarzędziowy instalacji dysku M.2, który zapewnia łatwą instalację i aktualizację przestrzeni dyskowej.

 

ToughArmor MB720M2K-B obsługuje do 4x SSD M.2 PCIe NVMe SSD z niesamowitą szybką prędkością przesyłania PCIe x4 do 32 Gb / s na kanał przez MiniSAS HD (SFF-8643). Akceptuje również wszystkie standardowe napędy M.2 o długości od 30 mm do 110 mm (2230, 2242, 2260, 2280, 22110). Ponadto narzędzie zostało wyposażone w otwory wentylacyjne wokół obudowy, a każda taca dysku jest wyposażona w aluminiowy radiator o wysokiej wydajności, aby zapewnić optymalną temperaturę wszystkich dysków dysków SSD M.2 NVMe nawet gdy są pod pełnym obciążeniem. Docelowo Twoje dyski będą dobrze chronione poprzez całkowicie metalową obudowę napędu i blokadą na klucz, aby zapobiec niechcianemu dostępowi.

Pierwsza na świecie wymienna kieszeń na dyski SSD NVMe Quad M.2 NVMe
 
 
 

Typowy dysk M.2 jest instalowany na płycie głównej lub karcie nośnej i zabezpieczony małą śrubką, a fizyczny montaż lub demontaż dysku może być bardzo kłopotliwy i czasochłonny. Dzięki ToughArmor MB720M2K-B firmy ICY DOCK dyski M.2 są umieszczane z przodu obudowy komputera, co sprawia, że instalowanie i usuwanie dysków SSD M.2 NVMe jest prostsze i wydajniejsze.

 

Prezentacja

 
 
 
 

Dyski SSD M.2 PCIe NVMe są najczęściej zakładane pod kątem 45 stopni, a następnie przykręcane do płyty głównej. Korzystając z ToughArmor MB720M2K-B, użytkownik może po prostu włożyć dysk M.2 SSD do kieszeni, wyregulować blokadę na odpowiednią długość dla każdego typu dysku M.2 i wcisnąć dysk, aby zablokować na miejscu. Cały proces zajmie użytkownikom mniej niż pięć sekund, co pozwala uniknąć kłopotów z drobnymi, łatwymi do zgubienia śrubkami, a jednocześnie zapewnia bardziej wydajny i innowacyjny sposób instalowania dysków M.2.

 
Obsługa wszystkich długości dysku
 
 
 
 

Ten innowacyjny, regulowany suwak M.2 obsługuje wszystkie standardowe długości dysków SSD M.2 PCIe NVMe SSD, w tym 2230 (30 mm), 2242 (42 mm), 2260 (60 mm) i 22110 (110 mm), dzięki czemu taca napędu jest uniwersalna dla wszystkich długości dysków i najnowszy, wyjątkowo długi dysk M.2 22110 (110 mm).

 

Technologia uziemienia EMI

 
 
 

Uziemienie M.2 jest bardzo ważne przez wiele wymian, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i dysku. Bez uziemienia podczas wymiany dysków istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia wstrząsów statycznych, które mogą uszkodzić dane na dysku. Dzięki naszemu innowacyjnemu projektowi instalacji napędu M.2, regulowana szafka działa jak ziemia, a gdy zatrzaśnie się w otworze na śrubę SSD, napęd zostanie uziemiony przez tacę i obudowę obudowy. Konstrukcja uziemionego złącza chroni dysk przed wyładowaniami elektrostatycznymi, zapewniając, że dane są zawsze bezpieczne podczas wymiany dysku.

 

Najwyższa wydajność

 
 
 

Aby w pełni wykorzystać prędkość dysku NVMe M.2 SSD, każdy dysk korzysta z własnego złącza miniSAS HD (SFF-8643), maksymalizując potencjalną prędkość transferu przepustowości dysku SSD NVMe M.2 wynoszącą 32 Gb/s na każdym, czyli ponad 5 razy szybszy niż poprzedni standard SATA, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla aplikacji intensywnie wykorzystujących dane, takich jak serwery w czasie rzeczywistym, komputery o wysokiej wydajności, maszyny obsługujące sztuczną inteligencję i media wykorzystujące technologię 4k/8k/3D.

 

Ochrona ToughArmor

 
 
 

ToughArmor MB720M2K-B zapewnia niezawodność produktu nawet po wielu latach od wdrożenia. Jest w stanie wytrzymać w najtrudniejszych warunkach, dzięki silnej, metalowej konstrukcji w całym urządzeniu. To idealne rozwiązanie dla urządzeń przemysłowych, które są narażone na spalenie, ponieważ metal spełnia wymagania dotyczące ochrony w zakresie łatwopalności. Ze względu na wysoką jakość wykonania można go stosować w różnych systemach korporacyjnych, w tym: w wojsku i we wdrażaniu organów ścigania, a także w warunkach produkcji, takich jak wbudowane systemy sterowania i automatyki przemysłowej.

 

Maksymalna wydajność chłodzenia

 
 

Dyski SSD M.2 NVMe mogą być problematyczne z powodu częstego przegrzewania, co powoduje obniżenie wydajności i ograniczenie prędkości transferu. Mając na uwadze te trudności, ToughArmor MB720M2K-B został wyposażony w bardzo duży, wysokowydajny radiator aluminiowy zainstalowany na każdej tacy. Dodatkowo urządzenie zawiera podkładki termiczne, aby zapewnić dokładne rozproszenie nadmiernego ciepła w całym radiatorze.

 
 
 

Współpracując z dwoma wentylatorami chłodzącymi z łożyskami kulkowymi 40 mm, ciepło jest dalej rozpraszane przez inteligentnie umieszczone otwory wentylacyjne. Każdy wentylator ma trzy ustawienia prędkości wentylatora: wysoki, niski i wyłączony. Użytkownik może ręcznie wybrać odpowiednią opcję, aby utrzymać napęd w optymalnej temperaturze roboczej, nawet przy pełnym obciążeniu.

 

Dodatkowe funkcje

 
 
 

Wbudowana w tacę dioda LED informuje, że napęd jest włączony i używany. Aby oszczędzać energię, dioda jest wyłączana, gdy napęd nie jest zainstalowany.

 
 

Dodatkowym bezpieczeństwem jest dołączona blokada klawiszy do ochrony przed niechcianym dostępem i zabezpieczeniem dysków w szczególnie trudnych warunkach, takich jak zastosowania wojskowe.

 
 

Już nigdy nie zapomnisz, które dyski należą do jakich zatok. Dzięki naszym etykietom dla identyfikatorów dysków zawsze będziesz wiedzieć, która taca dysku należy do macierzy RAID, lub które dyski zawierają określone pliki. Swobodnie odłącz i podłącz je, aby lepiej pasowały do konfiguracji, lub po prostu wyjmij je, aby uzyskać uproszczony wygląd.

 
 

ToughArmor MB720M2K-B obsługuje 15-pinowe kable zasilające SATA z zatrzaskami blokującymi, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o przypadkowe odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu tych kabli zostaną one zablokowane i pozostaną na miejscu.

 

MB720M2K-B

Opis

Model
MB720M2K-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
NVMe M.2
Kompatybilne wysokości dysków
4 x M.2 NVMe SSD 2230/2242/2260/2280/22110
Podłączenie zasilania
2 x 15pin SATA
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
Do 32Gbps
Interfejs wewnętrzny
4 x miniSAS HD (SFF-8643)
Materiał wykonania
Metal
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
171 x 146 x 41.3mm
Waga
1334g

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Full Metal 4 Bay M.2 NVMe SSD Mobile Rack (MB720M2K-B)

ToughArmor MB720M2K-B obsługuje do 4x SSD M.2 PCIe NVMe SSD z niesamowitą szybką prędkością przesyłania PCIe x4 do 32 Gb / s na kanał przez MiniSAS HD (SFF-8643). Akceptuje również wszystkie standardowe napędy M.2 o długości od 30 mm do 110 mm

Napisz swoją opinię