Metalowa kieszeń 4 dyskowa 2,5" SAS / SATA SSD i HDD (ToughArmor MB607SP-B)

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB607SP-B na dyski 2,5” HDD SATA 6 Gb/s lub SSD z obsługą wymiany na gorąco, która mieści się w jednej zatoce 5,25”. Aby zapewnić lepszą kompatybilność, oryginalne 4-pinowe złącze zasilania zostało zastąpione bardziej popularnym, 15-pinowym złączem SATA.

MB607SP-B
533,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przedstawiamy w pełni metalową czterokieszeniową obudowę ToughArmor MB607SP-B na dyski 2,5” HDD SATA 6 Gb/s lub SSD z obsługą wymiany na gorąco, która mieści się w jednej zatoce 5,25”. Aby zapewnić lepszą kompatybilność, oryginalne 4-pinowe złącze zasilania zostało zastąpione bardziej popularnym, 15-pinowym złączem SATA. MB607SP-B mieści cztery 2,5” dyski SAS/SATA HDD/SSD o wysokości 7 - 15 mm i obsługuje funkcję hot-swap do szybkiej i łatwej wymiany napędów. 40-milimetrowy wentylator ma 3-trybową kontrolę prędkości gwarantującą elastyczność - wyłączanie/włączanie w przypadków SSD i wysokie obroty dla HDD SATA. MB607SP-B jest wykonany z wytrzymałego metalu, aby przetrwać w najbardziej wymagających warunkach, co czyni go doskonałym zestawem dla systemów medycznych i wojskowych, HPC (High Performance Computer) oraz komputerów przemysłowych.
Przemysłowa konstrukcja
Zapewnienie ochrony i długowieczności dysku jest podstawą projektowania wysokiej jakości systemu do przechowywania danych. MB607SP-B jest w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki ze względu na wytrzymałą, metalową konstrukcję. ToughArmor jest idealny dla systemów przemysłowych i medycznych, które mogą wymagać oceny palności.
 
 
Wszechstronne i wytrzymałe tace
 
MB608SP-B wykorzystuje nasze tace EZ Slide Micro, dzięki czemu wymiana i konserwacja napędów są całkowicie bezproblemowe. Tace są zbudowane w pełni z metalu, dzięki czemu są trwałe. Tacka EZ Slide Micro jest wyposażona w pełną ochronę przed uszkodzeniem; górna osłona dysku zapewnia dodatkową ochronę podczas przenoszenia. Tace są zaprojektowane do obsługi napędów 5 mm, 7 mm, 9,5 mm, 12,5 mm i 15 mm, zapewniając najwyższą uniwersalną obsługę dysków SAS/SATA 2,5 "z funkcją hot-swap.
Wielofunkcyjne aplikacje
 
Dzięki niewielkim rozmiarom ToughArmor MB607SP-B jest idealny do zastosowania w komputerach SFF lub systemach, które wymagają wielu napędów na niewielkiej przestrzeni fizycznej. Dzięki swojej konstrukcji o wysokiej gęstości jest to idealne połączenie do tworzenia systemów RAID 5 lub RAID 10. Jest również przeznaczony do pracy w najbardziej wymagających środowiskach, w tym wojskowych i policyjnych, a także w warunkach produkcji, wbudowanych systemach sterowania oraz automatyki przemysłowej.
 
Absolutna kontrola 2,5-calowego dysku
 
Z przodu obudowy umieszczono diody LED, które zapewniają indywidualną informację o stanie dysku. Funkcja Active Power Technology pozwala aktywować każdą diodę i wentylator chłodzący tylko wtedy, gdy do obudowy zostanie włożony dysk.
 
Wysokowydajny wentylator 40 mm umieszczony jest bezpośrednio na środku tylnego panelu, zapewniając równoważny przepływ powietrza w całej obudowie. Ponadto zaimplementowano trzystopniową kontrolę prędkości obrotów.
Nigdy nie zapomnisz, które napędy znajdują się w której zatoce. Dzięki naszym indywidualnym etykietom identyfikującym napędy, zawsze wiesz, która taca należy do macierzy RAID lub który dysk zawiera określone pliki
ToughArmor MB608SP-B obsługuje zarówno 7-pinowe dane SATA, jak i 15-pinowe kable zasilające z zatrzaskami, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o niezamierzone odłączenie kabli od obudowy.
Zabierz ToughArmor w podróż
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
Taca dysku
 
 
Taca kompatybilna z wewnętrznym ToughArmor:
 
 
Tray kompatybilna z zewnętrznym ToughArmor:
 
Kluczowe cechy
 
*
Pełna metalowa konstrukcja przeznaczona dla systemów medycznych i wojskowych, serwerów mediów, systemów HPC (high performance computer) i IPC
*
Idealny do trudnych zastosowań, spełnia wymagania dotyczące palności
*
Mieści 4 2,5-calowe dyski HDD lub SSD SAS/SATA o wysokości od 7 do 15 mm w pojedynczej, zewnętrznej zatoce 5,25"
*
Wymaga tylko pojedynczego 15-pinowego złącza zasilania do zasilania wszystkich 4 pól
*
Technologia antywibracyjna (AVT) - tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych lub dysków SSD
*
Aktywna technologia zasilania (APT) - indywidualny wentylator LED i wentylator włączają się tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się napęd
*
System blokady Eagle Hook utrzymuje dyski zabezpieczone w obudowie
*
Wyjmowany system tac EZ Slide Micro dla łatwej konserwacji
*
Konstrukcja z całkowicie metalową tacą zapewnia dodatkową ochronę napędu
*
Obsługuje SATA 6 Gb/s i wymianę na gorąco
*
Wytrzymała, stalowa konstrukcja w całym urządzeniu
*
Dioda LED z przodu dla każdego napędu
*
Wentylator 40mm z kontrolerem ustawień prędkości obrotów
*
Idealny dla obudów IPC, serwerów, SFF
MB607SP-B

Opis

Model
MB607SP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
4 x 2.5" SATA I / II / III SSD lub hard drive
Podłączenie zasilania
1 x 15pin SATA power
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
140 x 145 x 41mm
Waga
840g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Metalowa kieszeń 4 dyskowa 2,5" SAS / SATA SSD i HDD (ToughArmor MB607SP-B)

ToughArmor MB607SP-B na dyski 2,5” HDD SATA 6 Gb/s lub SSD z obsługą wymiany na gorąco, która mieści się w jednej zatoce 5,25”. Aby zapewnić lepszą kompatybilność, oryginalne 4-pinowe złącze zasilania zostało zastąpione bardziej popularnym, 15-pinowym złączem SATA.

Napisz swoją opinię