Metalowa, 8-dyskowa kieszeń backplane na dyski 2,5" HDD/SSD SATA/SAS 7 mm z kluczem (ToughArmor MB998SK-B)

0 Opinia(e) 
ToughArmor MB998SK-B oferuje możliwość przechowywania 8 dysków SATA 2,5” o wysokości od 5 do 7 mm w jednej zatoce 5,25”, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wysoko zagęszczonych pamięci masowych. 
MB998SK-B
1 251,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ToughArmor MB998SK-B oferuje możliwość przechowywania 8 dysków SATA 2,5” o wysokości od 5 do 7 mm w jednej zatoce 5,25”, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wysoko zagęszczonych pamięci masowych. Nasze unikalne, wymienne tace EZ Slide Nano umożliwiają szybką i bezproblemową wymianę napędów. Podwójne wentylatory 40 mm utrzymują dyski w optymalnej temperaturze, a otwory wentylacyjne z przodu i po bokach maksymalizują przepływ powietrza. MB998SK-B ma wytrzymałą, metalową obudowę, która została zaprojektowana do zastosowań w systemach medycznych, wojskowych, IPC, przedsiębiorstwach i przemyśle.
Niezliczone opcje w pojedynczej zatoce
Dzięki zastosowaniu standardowego kształtu zatoki 5,25”, zwarta konstrukcja klatki pozwala na wykorzystanie jej w różnych zastosowaniach, takich jak zaawansowana macierz RAID. Dzięki MB998SK-B możliwe jest zbudowanie dwóch macierzy RAID 5 lub RAID 10, użycie 4 dysków w wysokiej wydajności macierzy RAID 0 oraz dwóch macierzy RAID 1 do tworzenia kopii zapasowych. MB998SK-B jest niezwykle przydatny w stacjach roboczych, serwerach kompaktowych, platformach do gier, serwerach domowych lub urządzeniach HTPC ze względu na wysoką pojemność i oszczędność miejsca. Jest również idealny dla użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej JBOD, aby zapisać różne treści w różnych lokalizacjach dysków. MB998SK-B obsługuje szeroki zakres zastosowań, co czyni go nieocenionym.
Korzystanie z tac EZ-Slide sprawia, że wymiana dysków i konserwacja są całkowicie bezproblemowe. System blokady Eagle-hook zapewnia, że napędy nie zostaną przypadkowo wysunięte. Tace zostały zaprojektowane tak, aby pomieścić dysk twardy lub SSD o wysokości od 5 do 7 mm.
 
Ciężka praca
 
Zapewnienie bezpieczeństwa cennych danych jest podstawą dobrej budowy lub projektu systemu. MB998SK-B jest w stanie wytrzymać nawet najbardziej wymagające warunki dzięki wytrzymałej, metalowej konstrukcji. Dzięki temu ToughArmor jest zgodny z wymaganiami dotyczącymi palności. Metalowa obudowa rozprasza również ciepło z dysków. Technologia antywibracyjna (AVT) i uziemienie EMI są stosowane w celu zapewnienia stabilnego środowiska dla HDD lub SSD, znacznie poprawiając niezawodność.
Stworzony dla bezpieczeństwa
Systemy tac ToughArmor MB998SK-B wykorzystują indywidualny mechanizm zamykania na klucz dla każdej z tacy, chroniąc przed przypadkowym wysunięciem lub niepożądanym dostępem. Jest to przydatne w strefach o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w których wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie fizyczne lub w środowiskach on-the-go, takich jak komputery pokładowe i mobilne stacje robocze.
 
Wypełniony funkcjami
 
Z przodu obudowy umieszczono diody LED informujące o stanie poszczególnego napędu. Technologia Active Power Technology (APT) umożliwia aktywację każdej diody LED i wentylatora chłodzącego tylko po włożeniu dysku do obudowy. Gdy urządzenie się włącza, dwa wentylatory chłodzące o średnicy 40 mm umieszczone strategicznie za tylnym panelem zapewniają przepływ powietrza w całej klatce, skutecznie i wydajnie chłodząc wszystkie 8 pól.
 
Nigdy nie zapomnisz, które dyski należą do jakich wnęk. Dzięki naszym indywidualnym etykietom ID zawsze będziesz wiedział, która taca należy do Twojej macierzy RAID lub który dysk zawiera określone pliki. Swobodnie odłącz i przestaw je, aby lepiej pasowały do ​​konfiguracji lub po prostu usuń, aby uzyskać bardziej uproszczony wygląd.
ToughArmor MB998SK-B obsługuje zarówno kable zasilające SATA 7-, jak i 15-pinowe z zatrzaskami blokującymi, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić o przypadkowe odłączenie kabli od obudowy.
Aby obniżyć hałas, instalacja kabla pozwala zmniejszyć prędkość oryginalnego wentylatora o 40%, co zapewnia cichszą pracę urządzenia.
ZabierzToughArmor w podróż!
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
MB998SK-B

Opis

Model
MB998SK-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
SATA / SAS (Single Channel SAS)
Kompatybilne wysokości dysków
7mm
Interfejs zewnętrzny
8 x SATA 7pin
Podłączenie zasilania
2 x 15 pin SATA
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
142.4 x 146 x 41.3 mm
Waga
885g

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Metalowa, 8-dyskowa kieszeń backplane na dyski 2,5" HDD/SSD SATA/SAS 7 mm z kluczem (ToughArmor MB998SK-B)

ToughArmor MB998SK-B oferuje możliwość przechowywania 8 dysków SATA 2,5” o wysokości od 5 do 7 mm w jednej zatoce 5,25”, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wysoko zagęszczonych pamięci masowych. 

Napisz swoją opinię