Metalowa 6-Dyskowa kieszeń 2.5" SATA HDD & SSD (ToughArmor MB996SK-6SB)

MB996SK-6SB

Nowy produkt

Dzięki kompaktowej obudowie o standardowych wymiarach 5,25 cala obudowa może być wykorzystana w różnych zastosowaniach, zapewniając szeroki wybór użytkownikom. MB996SK-6SB doskonale sprawdza się w zaawansowanych aplikacjach RAID. Jest on również niezwykle przydatny w wydajnych serwerach

Więcej szczegółów

935,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ModelMB996SK-6SB
KolorCzarny
Kompatybilne dyski2.5" SSD / HDD SATA / SAS (Single Channel SAS)
Kompatybilne wysokości dysków7mm, 9.5mm
Interfejs zewnętrzny6 x SATA 7pin
Podłączenie zasilania2 x 4 pin
Montaż1 x 5,25"
Szybkość transferuSATA 3.0 do 6Gbps / SAS 3.0 do12Gbps
Materiał wykonaniaMetal
Sygnalizacja LEDZasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)148.4 x 146 x 41.3 mm
Waga726g

Więcej informacji

Bezpieczeństwo danych jest niezbędne dla każdej firmy. W środowiskach takich jak wojskowe i medyczne ochrona sprzętu przed utratą danych jest konieczna. ToughArmor MB996SK-6SB to wzmocniona, całkowicie metalowa obudowa napędów, która posiada indywidualny, metalowy mechanizm blokujący dla każdej z 6 wnęk. MB996SK-6SB zapewnia pełną kontrolą nad fizyczną ochroną dysków twardych i SSD, w tym kontrolowany przez użytkownika wentylator, aby utrzymać optymalną temperaturę dysku, diody stanu LED i mechanizm antywibracyjny dysków. Urządzenie idealnie nadaje się do wykorzystania w serwerach, stacjach roboczych, mobilnych i przenośnych systemach komputerowych oraz wszelkich innych zastosowań wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych
Duża pojemność w ograniczonej przestrzeni
Dzięki kompaktowej obudowie o standardowych wymiarach 5,25 cala obudowa może być wykorzystana w różnych zastosowaniach, zapewniając szeroki wybór użytkownikom. MB996SK-6SB doskonale sprawdza się w zaawansowanych aplikacjach RAID. Jest on również niezwykle przydatny w wydajnych, małych serwerach, konsolach do gier, domowych serwerach lub HTPC ze względu na dużą pojemność i oszczędność miejsca. Jest także idealny dla użytkowników, którzy potrzebują pamięci masowej JBOD i zapisują różne treści w różnych lokalizacjach napędów.
 
Wysoki poziom bezpieczeństwa
Metalowy mechanizm blokowania zamków dodaje warstwę fizycznego bezpieczeństwa dla danych, dzięki czemu tylko upoważnieni posiadacze kluczy mogą uzyskiwać dostęp do napędów. Blokowanie tacek chroni przed przypadkowym lub złośliwym wyrzucaniem dysku, chroniąc przed utratą danych w przypadku, gdy napęd zostanie wysunięty podczas aktywnego transferu.
 
Twardziel
Jako część najmocniejszej linii Icy Dock, ToughArmor MB996SK-6SB wykorzystuje wytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcję w całej obudowie i tacach, zapewniając długi okres użytkowania dzięki wytrzymałości na uderzenia oraz ruchy występujące w trudnych warunkach. ToughArmor został specjalnie zaprojektowany do zastosowań przemysłowych, takich jak wojsko, systemy awioniki, maszyny fabryczne i magazynowe oraz wymagające oceny palności.
 
Wypełniony funkcjami
ToughArmor MB996SK-6SB wyposażony jest w 40-milimetrowy wentylator chłodzący o ustawieniach wysoki, niski, wyłączony, który jest łatwo konfigurowalny bez względu na to, czy potrzebujesz dużego rozpraszania ciepła czy cichej pracy. Podczas gdy otwory wentylacyjne na tacy pracują z wentylatorem dla maksymalnego wyrzutu ciepła, metalowa obudowa dodatkowo wspomaga chłodzenie.
 
Technologia Active Power Technology (APT) pozwala aktywować każdą diodę LED i wentylator chłodzący tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk.
Metalowe tace EZ-Slide Micro sprawiają, że wymiana i konserwacja napędów jest całkowicie bezproblemowa. Mechanizmy zatrzaskowe Eagle Hook współpracują z metalowym mechanizmem blokowania zamka, aby bezpiecznie przechowywać dyski i zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi, chroniąc wrażliwe dane.
Aby uwzględnić szerszą gamę systemów komputerowych, dołączono dwa zasilacze 4-pin do 15-pin w celu obsługi kabli zasilających Molex lub SATA.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Metalowa 6-Dyskowa kieszeń 2.5" SATA HDD & SSD (ToughArmor MB996SK-6SB)

Metalowa 6-Dyskowa kieszeń 2.5" SATA HDD & SSD (ToughArmor MB996SK-6SB)

Dzięki kompaktowej obudowie o standardowych wymiarach 5,25 cala obudowa może być wykorzystana w różnych zastosowaniach, zapewniając szeroki wybór użytkownikom. MB996SK-6SB doskonale sprawdza się w zaawansowanych aplikacjach RAID. Jest on również niezwykle przydatny w wydajnych serwerach

Produkty powiązane