Kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD do zatoki 3.5” (ToughArmor MB833M2K-B)

0 Opinia(e) 

Przedstawiamy ToughArmor MB833M2K-B, pierwszą na świecie wzmocnioną i beznarzędziową kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD. Twój dysk SSD M.2 NVMe nie wymaga już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śrubki. 

MB833M2K-B
519,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 
 
 
Teraz z technologią SFF-8643
 
Przedstawiamy ToughArmor MB833M2K-B, pierwszą na świecie wzmocnioną i beznarzędziową kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD. Twój dysk SSD M.2 NVMe nie wymaga już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śrubki. Zarówno instalacja jak i dostęp do urządzenia jest możliwy bez żadnych narzędzi! ToughArmor MB833M2K-B to projekt będący w trakcie opatentowania, który ułatwi proces instalowania dysków M.2 oraz zapewnia łatwą aktualizację miejsca na dane. ToughArmor MB833M2K-B obsługuje niesamowitą szybkość transferu PCIe x4 do 32 Gb/s za pośrednictwem MiniSAS HD (SFF-8643) i akceptuje wszystkie standardowe dyski M.2 o długości od 30 mm do 110 mm (2230, 2242, 2260, 2280, 22110) . Ponadto, współpracując z wieloma otworami wentylacyjnymi wokół obudowy, każda taca dysku jest wyposażona w aluminiowy radiator o wysokiej wydajności, aby zapewnić, że wszystkie dyski SSD M.2 NVMe pozostają w optymalnej temperaturze nawet przy pełnym obciążeniu.

Twoje dyski będą doskonale chronione dzięki całkowicie metalowej obudowie i blokadzie na klucz, która zapobiega nieautoryzowanemu, fizycznemu dostępowi.
 

Dysk M.2 nie jest już ukryty

 
 
Typowy dysk M.2 jest instalowany na płycie głównej lub karcie nośnej i zabezpieczony małą śrubką, a fizyczna instalacja lub usunięcie dysku może być bardzo kłopotliwym i czasochłonnym procesem. Jednak dzięki ToughArmor MB833M2K-B firmy ICY DOCK dyski M.2 są umieszczane z przodu obudowy komputera, co sprawia, że ​​instalacja i usuwanie dysków SSD M.2 NVMe jest prostsze i wydajniejsze.
 

Uwaga: host musi obsługiwać funkcję wymiany hot-swap NVMe, aby system operacyjny mógł wykryć zamieniony dysk, gdy system jest włączony. Jeśli masz problemy z wykryciem dysku SSD M.2 NVMe, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami.

 

Najnowocześniejsza instalacja napędu M.2 bez użycia narzędzi

 
Dyski SSD M.2 PCIe NVMe są najczęściej zakładane pod kątem 45 stopni, a następnie przykręcane do płyty głównej. Korzystając z ToughArmor MB833M2K-B, użytkownik może po prostu umieścić dysk SSD M.2 w kieszeni, dopasować blokadę do odpowiedniej długości dla danego typu dysku M.2 i wcisnąć dysk, aby zablokować na miejscu. Cały proces zajmuje mniej niż pięć sekund, co pozwala uniknąć kłopotów z drobnymi, łatwymi do zgubienia śrubami, a jednocześnie zapewnia bardziej wydajny i innowacyjny sposób instalowania dysków M.2.
 
 
Ze względu na to, że instalacja napędu jest beznarzędziowa, demontaż bardzo dużego, wysokowydajnego radiatora aluminiowego również nie wymaga żadnych narzędzi. Wystarczy nacisnąć kciuki w dół na dwa przyciski znajdujące się na spodzie tacy, a radiator po prostu wyskoczy tak, abyś mógł go wyciągnąć. Aby ponownie go zainstalować wystarczy przykryć tackę radiatorem, a przy odrobinie siły w dół zatrzaśnie się z powrotem na tacy.
 

Technologia uziemienia EMI

 
 
Uziemienie M.2 jest bardzo istotne po to by zapewnić bezpieczeństwo dysku i przechowywanych na nim danych. W trakcie wymiany dysków, które nie zostały zaopatrzone w technologię uziemienia, istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia wstrząsów statycznych, które mogą uszkodzić dane. Dzięki naszemu innowacyjnemu projektowi instalacji napędu M.2, regulowana taca M.2 działa jak ziemia, a gdy szafka M.2 zatrzaśnie się w otworze na śrubę SSD, napęd zostanie uziemiony przez tacę i obudowę obudowy. Konstrukcja uziemionego złącza chroni dysk przed wyładowaniami elektrostatycznymi, zapewniając, że dane są zawsze bezpieczne podczas wymiany dysku.
 

Obsługa pełnej długości dysku

 
 
 
 
Ten innowacyjny, regulowany suwak tacy M.2 obsługuje wszystkie standardowe długości dysków SSD M.2 PCIe NVMe SSD, w tym 2230 (30 mm), 2242 (42 mm), 2260 (60 mm), 2280 (80 mm) i 22110 (110 mm), dzięki czemu jest taca napędu jest uniwersalna na każdą długość dysku, nawet na wyjątkowo długi M.2 22110 (110 mm), który niebawem pojawi się na rynku.
 

Maksymalna wydajność chłodzenia

 
 

Dyski SSD M.2 NVMe są znane z powodu problemów związanych z przegrzewaniem, które mogą powodować obniżenie wydajności i ograniczanie prędkości transferu. Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy produkt wyposażony w bardzo duży, wysokowydajny radiator aluminiowy zainstalowany na każdej tacy ToughArmor MB833M2K-B. Dodatkowo zawiera on parę podkładek termicznych, aby zapewnić dokładne rozproszenie nadmiernego ciepła w całym radiatorze.

 
 

Ciepło jest dalej rozpraszane przez inteligentnie umieszczone otwory wentylacyjne ze wszystkich stron i współpracuje z systemem chłodzenia komputera. Napęd pozostaje w optymalnej temperaturze roboczej nawet przy pełnym obciążeniu.

Cała naprzód

 
 

Wykorzystując interfejs MiniSAS (SFF-8643), obsługuje pełną przepustowość NVMe wynoszącą 32 Gb/s, czyli ponad pięć razy szybciej niż poprzedni standard SATA. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań intensywnie przetwarzających dane, takich jak serwery w czasie rzeczywistym, wysokowydajne komputery PC, maszyny do głębokiego uczenia się i stacje robocze z nośnikami 4K/8K/3D.

 

Maksymalna wytrzymałość

 
 
 

Aby zapewnić niezawodność produktu przez wiele lat po jego wdrożeniu, ToughArmor MB833M2K-B jest w stanie wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki. Całkowicie metalowa konstrukcja ToughArmor MB833M2K-B jest idealna dla urządzeń przemysłowych wymagających stopnia palności, ponieważ metal spełnia te wymagania. Ze względu na doskonałą jakość wykonania można go stosować w różnych systemach korporacyjnych, w tym we wdrażaniu wojska i organów ścigania, a także w różnych warunkach produkcyjnych, takich jak wbudowane systemy sterowania i automatyzacji fabryki.

 

Pełna funkcjonalność

 
 

Przód ToughArmor MB833M2K-B zawiera diodę LED, która informuje, gdy napęd jest włączony, wyłączony i dostępny. Technologia Active Power Technology (APT) pozwala na włączenie zasilania urządzenia tylko wtedy, gdy dysk twardy jest włożony do obudowy.

 
 
 

Aby zapewnić dodatkową fizyczną warstwę bezpieczeństwa, zastosowano blokadę na klucz w celu ochrony przed niepożądanym dostępem fizycznym i zabezpieczenia dysków w trudnych warunkach, takich jak wdrożenia wojskowe.

MB833M2K-B

Opis

Model
MB833M2K
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
1 x M.2 PCIe NVMe SSD 2230/2242/2260/2280/22110
Interfejs zewnętrzny
1 x miniSAS HD (SFF-8643)
Podłączenie zasilania
1x 15pin SATA
Szybkość transferu
Do 32Gbps
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
163 x 101 x 26mm
Waga
479g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD do zatoki 3.5” (ToughArmor MB833M2K-B)

Przedstawiamy ToughArmor MB833M2K-B, pierwszą na świecie wzmocnioną i beznarzędziową kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD. Twój dysk SSD M.2 NVMe nie wymaga już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śrubki. 

Napisz swoją opinię