Kieszeń 2,5" U.2 NVMe SSD do zewnętrznej wnęki 3,5" (ToughArmor MB601VK-B)

0 Opinia(e) 

MB601VK-B to obudowa ICY DOCK nowej generacji, wyposażona w interfejs PCI-E z możliwością obsługi dysków SSD Intel, Micron i Seagate o ultra szybkich 2,5’’ U.2 NVMe w zewnętrznej 3,5’’ zatoce

MB601VK-B
521,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nowej generacji obudowa NVMe

 
MB601VK-B to obudowa ICY DOCK nowej generacji, wyposażona w interfejs PCI-E z możliwością obsługi dysków SSD Intel, Micron i Seagate o ultra szybkich 2,5’’ U.2 NVMe w zewnętrznej 3,5’’ zatoce.

Doskonała wydajność

Zbudowany z interfejsem U.2 nowej generacji, MB601VK-B oferuje przepustowość do 32 GB/s i obsługuje dyski 2,5’’ U.2 NVMe SSD, SAS and SATA, 2,5’’ SSD i dyski twarde . Doskonała wydajność MB601VK-B zapewniająca maksymalną prędkość transferu dla najbardziej intensywnych zadań, takich, jak transfery i odświeżanie bazy danych w czasie rzeczywistym, masowe gromadzenie danych z wielu sieci, VMware i komputery oraz edycja dużych zasobów multimedialnych wirtualnej rzeczywistości na dużą skalę, wideo, muzyki i innych grafik z wieloma stacjami roboczymi.

 

*Uwaga: host NVMe U.2 jest zobowiązany do przyjęcia dysków NVMe, SAS lub SATA.

 

Wygodne urządzenie i dostępność

Szuflada EZ Slide obsługuje funkcję wymiany gorącej, która sprawia, że U.2 NVMe SSD jest łatwy do wymiany i konserwacji. Dzięki prostemu przełączeniu SSD/HDD całkowity czas przestoju jest znacznie zredukowany, szczególnie gdy jest to czasochłonne. Taca jest również przystosowana do dysków twardych o wysokości od 7 do 15 mm i dysków SSD, tworzących 2,5’’ przegrodę na dyskietkę U.2 NVMe SSD lub dowolnego standardowego dysku twardego SAS / SATA i dysków SSD. Podczas gdy taca nie jest zainstalowana na dysku MB991IK- B, specjalna funkcja Anti-Dust Flap zapobiega przedostawaniu się kurzu do obudowy.

Z przodu MB601VK-B znajduje się dioda LED, która pokazuje stan napędu, gdy jest włączony, wyłączony lub dostępny. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie diody LED tylko wtedy, gdy dysk twardy jest włożony do obudowy. Aby zapewnić bezpieczeństwo dysku, system blokady eagle-hook zapewnia, że dyski twarde nie zostaną wysunięte, jeśli nie będą potrzebne. Dodatkowo 2-segmentowa blokada klawiszy zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą dysków twardych, a także chroni poufne dane.

 

Metalowa osłona

Warto mieć pewność, że używany materiał jest zaprojektowany w taki sposób, którym pozwala na wieloletnie używanie po zainstalowaniu. MB601VK-B jest w stanie utrzymać się w najtrudniejszych warunkach, dzięki metalowej konstrukcji całego urządzenia. Konstrukcja Full Metal ToughArmor jest idealna do urządzeń przemysłowych, wojskowych i medycznych, które mogą wymagać oceny stopnia palności, ponieważ cały metal jest uważany za spełniający wymagania dotyczące palności.

 
Kluczowe cechy
 
*
Mieści 1x2,5'' U.2 NVMe SSD lub 2,5'' SAS/SATA SSD/HDD (Host NVMe U.2 wymaga akceptacji kart pamięci NVMe SSD,SAS lub
*
Pasuje do dowolnej zewnętrznej wnęki na napęd 3,5''lub dyskietki
*
Obsługuje szybkość transferu NVMe 32 Gb/s
*
Obsługuje 2,5 SSD o wysokości 7 mm, 9mm, 12,5 mm, 15mm
*
Active Power Technology (APT) - włącza się tylko wtedy, gdy w napędzie znajduje się dysk
*
Technologia zapobiegająca wibracji (AVT) - tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych lub SSD
*
Uziemienie EMI - chroni dyski twarde przed uszkodzeniami elektrycznymi
* System eagle-hook i 2-segmentowy klucz zabezpieczający utrzymują napędy w obudowie
* Konstrukcja Heavy Duty Full Metal idealna do zastosowań korporacyjnych
* Jest kompatybilny z ToughArmor MB991SK-B, MB991IK-B, MB994SP-4S, MB994SP-4SB-1, MB994SK- 1B, MB994IPO-3SB and MB991U3-1SB *tylko SAS / SATA SSD/ HDD
MB601VK-B

Opis

Model
MB601VK-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
NVMe SSD lub SAS / SATA SSD/HDD |NVMe U.2 wymagany host NVMe, SAS lub SATA drive
Interfejs zewnętrzny
U.2 (SFF-8639)
Podłączenie zasilania
przez U.2 (SFF-8639)
Montaż
1 x 3.5"
Szybkość transferu
NVMe - do 32Gbps ( w zależności od parametrów dysku)
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Zabezpieczenie napędu
Zamek
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
161.2 x 101.2 x 25.4mm

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń 2,5" U.2 NVMe SSD do zewnętrznej wnęki 3,5" (ToughArmor MB601VK-B)

MB601VK-B to obudowa ICY DOCK nowej generacji, wyposażona w interfejs PCI-E z możliwością obsługi dysków SSD Intel, Micron i Seagate o ultra szybkich 2,5’’ U.2 NVMe w zewnętrznej 3,5’’ zatoce

Napisz swoją opinię