Kieszeń 3 x 3.5" SATA/SAS Hard Drive w 2 x 5.25 flexiDOCK MB830SP-B

0 Opinia(e) 

flexiDOCK MB830SP-B oferuje możliwość wymieniania trzech 3,5-calowych dysków twardych SAS i SATA przy użyciu tylko dwóch wnęk na napęd optyczny 5,25”. Konstrukcja w 100% beznarzędziowa i bez tac oznacza, że instalacja oraz demontaż dysku odbywa się ręcznie w kilka sekund a nie minut. 

MB830SP-B
316,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przedstawiamy profesjonalną, wyjmowaną obudowę flexiDOCK MB830SP-B. Oferuje ona możliwość wymieniania trzech 3,5-calowych dysków twardych SAS i SATA przy użyciu tylko dwóch wnęk na napęd optyczny 5,25”. Konstrukcja w 100% beznarzędziowa i bez tac oznacza, że instalacja oraz demontaż dysku odbywa się ręcznie w kilka sekund a nie minut. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem domowym, specjalistą medycyny sądowej czy serwisantem komputerowym. Mocny, w pełni metalowy korpus zapewnia długą żywotność produktu, lepsze odprowadzanie ciepła i ochronę wrażliwych dysków. Duży, regulowany wentylator chłodzący współpracuje z dobrze wentylowaną obudową, aby zapobiec uszkodzeniom napędów oraz zapewnić wystarczającą wydajność chłodzenia.
Stworzony do wymiany na gorąco
Instalowanie lub usuwanie dysków w komputerze wymaga otwarcia obudowy, użycia narzędzi i podłączenia kabli. Proces ten może potrwać kilka minut dla pojedynczego napędu. Jeśli często zmieniasz dyski, FlexiDOCK jest lepszym rozwiązaniem. Sprężynowe drzwiczki umożliwiają bezpośrednie wsunięcie dysków bez narzędzi, śrub, tac i innych dodatkowych prac. Szeroka przednia ramka umożliwia łatwe wyjmowanie w kilka sekund, oszczędzając cenny czas. Ten prosty system wymiany napędów pozwala na ich ustawienie równo z przednim panelem komputera, co redukuje bałagan i chroni dyski przed zagrożeniami środowiskowymi.

Bezpieczeństwo

 
 
W pełni metalowa obudowa flexiDOCK MB830SP-B chroni wrażliwe dyski przed siłami zewnętrznymi, zapewniając ich dłuższą żywotność.
 

Maksymalna wydajność chłodzenia

 
 
Właściwości rozpraszające ciepło obudowy w połączeniu z odpowiednio rozmieszczonymi otworami wentylacyjnymi zapewniają doskonałe chłodzenie pasywne.
 

Konfigurowalne opcje chłodzenia

 
 
W celu uzyskania dodatkowej wydajności chłodzenia FlexiDOCK wykorzystuje duży, 80-milimetrowy wentylator, który można regulować. Użyj niskiego ustawienia do cichej pracy na komputerze domowym lub urządzeniu NAS. Zwiększ obroty wentylatora do intensywnych zastosowań, aby utrzymać dyski w optymalnej temperaturze.
 
Pełny funkcji
 
Aby zapobiec gromadzeniu się kurzu i zanieczyszczeń, które mogą zatkać wewnętrzne złącza oraz doprowadzić do uszkodzenia, każda wnęka jest przykryta sprężynową pokrywą przeciwpyłową. Podczas instalowania napędu wystarczy go wcisnąć, a osłona bez wysiłku wsunie się do obudowy.
 
 

Drzwi napędu działają nie tylko jako klapa przeciwpyłowa, ale także jako mechanizm prowadzący napęd. Po włożeniu dysku popycha drzwi do środka, aby zrównać je z metalowym panelem bocznym i działając jak kołki prowadzące napęd oraz zestaw antywibracyjny. Zapewnia to lepszą stabilność i kompatybilność dysków o różnych wysokościach oraz pochłania wibracje powodowane przez dyski twarde.

 
 

Każda wnęka ma własną diodę LED sygnalizującą każdą aktywność napędu. Delikatna, niebieska dioda LED jest dobrze widoczna, ale nie jest zbyt jasna w ciemnym otoczeniu.

FlexiDOCK MB830SP-B obsługuje kable danych i zasilania SATA z konstrukcją zatrzasku blokującego i jest dostarczamy z 3 przewodami SATA do transmisji danych. Po podłączeniu kable zablokują się, dzięki czemu będą chronione przed przypadkowym rozłączeniem.
Wszystkie trzy napędy są zasilanie tylko dwoma kablami zasilającymi, co ogranicza bałagan w nich. Mniej kabli nie tylko poprawia estetykę, ale także przepływ powietrza w komputerze, dodatkowo obniżając temperaturę komponentów.
 

Optional 2.5" to 3.5" SSD/HDD Converter

 

If you would like to use 2.5" drives with this device, the optional EZConvert MB882SP-1S-3B is an unique converter that is able to transform your 2.5" drive into a 3.5" HDD form factor within seconds without any tools.

Kluczowe cechy
   
Mieści 3x 3,5-calowe dyski SAS/SATA w 2x wnękach ODD 5,25"
Obsługuje pełne prędkości transferu SATA III (6 Gb/s)
Obsługuje działanie SAS single-channel (wymagany host SAS)
Kompaktowa i zajmująca mało miejsca konstrukcja pasująca do wielu napędów
W 100% beznarzędziowy i bezśrubowy montaż napędu
Duży, 80-milimetrowy wentylator chłodzący z łatwo dostępnym pokrętłem regulacji prędkości
Wentylator chłodzący moższa rozszerzyć o dowolny, standardowy, 3-pinowy
Solidna, całkowicie metalowa obudowa zapewnia odprowadzanie ciepła i dodatkową ochronę
Duże otwory wentylacyjne dla doskonałej wydajności chłodzenia
Sprężynowa osłona przeciwpyłowa zapobiegająca gromadzeniu się szkodliwego pyłu i zanieczyszczeń
Osłona przeciwpyłowa działa jak prowadnica napędu
Obsługuje kable danych i zasilania SATA z zatrzaskami
Opakowanie zawiera 3 kable SATA
Wymaga jedynie 2 kabli zasilających SATA do zasilania wszystkich 3 napędów
Płaska konstrukcja napędu w pełni chroni przed możliwymi uszkodzeniami
Technologia Active Power (APT) - wentylator i diody LED włączają się tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się napęd
Wiodąca na rynku, 3-letnia gwarancja
Bezpłatne wsparcie techniczne przez przeszkolonych specjalistów ICY DOCK
MB830SP-B

Opis

Model
MB830SP-B

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń 3 x 3.5" SATA/SAS Hard Drive w 2 x 5.25 flexiDOCK MB830SP-B

flexiDOCK MB830SP-B oferuje możliwość wymieniania trzech 3,5-calowych dysków twardych SAS i SATA przy użyciu tylko dwóch wnęk na napęd optyczny 5,25”. Konstrukcja w 100% beznarzędziowa i bez tac oznacza, że instalacja oraz demontaż dysku odbywa się ręcznie w kilka sekund a nie minut. 

Napisz swoją opinię