INNOWACYJNOŚĆ I ODMIENNOŚĆ

ICY DOCK to prywatna firma z ponad 24-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji, brandingu i dystrybucji komputerowych pamięci masowych i urządzeń peryferyjnych, zwłaszcza w zakresie przemysłowych i wytrzymałych komputerowych pamięci masowych.

ICY DOCK stał się światowym liderem w branży komputerowych pamięci masowych, wykorzystując swoje możliwości projektowe i produkcyjne od 1997 roku. Przestrzegając ścisłych wytycznych produkcyjnych i posiadając kreatywne zespoły projektujące produkty w Kalifornii w USA, ICY DOCK dostarcza produkty najwyższej jakości, aby przekroczyć oczekiwania klientów i oferuje jedyne w swoim rodzaju produkty, aby zaspokoić potrzeby klientów.

 

WIZJA

Jako jeden z wiodących dostawców komputerowych pamięci masowych, wierzymy, że nasze innowacje zrewolucjonizują przechowywanie danych komputerowych, wprowadzając na rynek nowy projekt i formę. Zapewni to ulepszenia i wygodę w zarządzaniu danymi komputerowymi zarówno dla małych firm jak i instytucji rządowych, przemysłu, wojska i branży medycznej.

Kod podmiotu komercyjnego i rządowego (CAGE) ICY DOCK: 5RYD5

 

WARTOŚĆ

24-letnie doświadczenie w projektowaniu

- Wyróżniający się projekt identyfikatora produktu. 

- Zespół badawczo-rozwojowy zlokalizowany w Kalifornii, USA. 

- Różne opatentowane w USA produkty z oryginalnego projektu ICY DOCK. 

Jakość, niezawodność i wygoda

- Długi cykl życia produktu wynoszący średnio ponad dziesięć lat.

- Wiodąca w branży 3-letnia gwarancja na wszystkie produkty ICY DOCK.

- Funkcjonalność wymiennych dysków, możliwość wymiany podczas pracy, modularna konstrukcja.Z PRODUKTÓW ICY DOCK, KORZYSTAJĄ MIĘDZY INNYMI: