ToughArmor MB993SK-B 3-Dyskowa Kieszeń 2.5” SAS/SATA HDD & SSD

MB993SK-B

Nowy produkt

MB993SK-B jest w stanie pracować w najcięższych warunkach dzięki w pełni metalowej konstrukcji. Można go stosować w różnych systemach, w tym: wojskowych, organów ścigania, a także warunkach produkcyjnych jak wbudowane systemy sterowania i układy automatyki przemysłowej.

Więcej szczegółów

473.55 PLN brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

ModelMB993SK-B
KolorCzarny
Kompatybilne dyski3 x 2.5” SATA III HDD & SSD
Maksymalna pojemność dysku2TB
Kompatybilne wysokości dysków7mm
Interfejs zewnętrzny3 x SATA 7 pin
Podłączenie zasilania1 x Floppy 4 pin power
Montaż1 x 3.5"
Szybkość transferudo 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrznyBezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonaniaMetal
Zabezpieczenie napęduZamek
Dodatkowe informacjeHot-Swap
Wymiary (dł. x szer. x wys.)133 x 101.2 x 25.4mm
Waga370g

Więcej informacji

W miarę postępów generacji, coraz więcej zaawansowanych technologii komputerowych stale się poprawia. Te ulepszenia obejmują zmaksymalizowanie udoskonalonych funkcji w małych i kompaktowych formach. To dlatego 2,5" dyski SSD i dyski twarde stają się coraz popularniejsze ze względu na niski pobór mocy i oszczędność miejsca, które są lepsze niż 3.5" dyski twarde SATA w niemal każdej kategorii. Kompatybilne z dodatkową szerokością pasma SSD i surową mocą procesorów; przedsiębiorstwa są w stanie przyspieszyć proces projektowania i rozwoju. Ponieważ 2,5'' dyski SSD i HDD mają mniejsze możliwości magazynowania w porównaniu do 3,5'' dysków twardych, maksymalizacja gęstości zapisu w ograniczonych przestrzeniach stała się najważniejszym zadaniem wielu firm zajmujących się przechowywaniem danych. ToughArmor MB993SK-B został zaprojektowany specjalnie dla systemów z ograniczeniami przestrzeni dyskowej, dopasowując 3 x 2,5 "SSD / HDD do pojedynczej przedniej zatoki 3,5", maksymalizując całą przestrzeń 3,5" wnęki na urządzenia. W dodatku, MB993SK-B jest zbudowany z ciężkiej konstrukcji metalowej, który jest komercyjnie odpowiedni do systemów medycznych i wojskowych, agencji rządowych, przemysłowych komputerów PC, stacji roboczych SMB, stacji roboczych VM, mobilnych rejestratorów cyfrowych, komputerów kosmicznych, systemów automatyki i wbudowanych systemów.

Oszczędność miejsca

Zajmując niewiele przestrzeni, MB99SK-B jest idealny do zastosowań w komputerach przemysłowych, serwerach SMB SFF, mobilnych systemach DVR lub nawet domowych serwerach. Zdolność do przechowywania 3 x SATA SSD lub HDD w pojedynczej przedniej zatoce 3,5" sprawia, że jest to cenny atut, ponieważ można wprowadzić kilka różnych konfiguracji. Dzięki trzem dyskom użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do wszystkich napędów indywidualnie, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem dla systemów, które są stale przełączane między wieloma napędami systemu operacyjnego lub po prostu do przechowywania w małej przestrzeni. Ponadto w systemie z trzema dyskami warto skonfigurować RAID 5, aby osiągnąć szybką wydajność wraz z ochroną danych lub użyć dwóch dysków do ochrony danych w tle RAID 1 i RAID 0 i podwoić szybkości transferu. Pozostały trzeci dysk można przypisać jako stacjonarny napęd systemu operacyjnego lub dodatkową kiszeń do szybkiej wymiany hot-swap. Aby nie dopuścić do splątania kabli, do łatwiejszego montażu użyto pojedynczego bolca zasilającego SATA 4. Oszczędność miejsca, przy zachowaniu prędkości i maksymalizacji funkcjonalności w ograniczonej przestrzeni, to najlepsza cecha MB993SK-B.
Chroń swoje inwestycje
W celu zmieszczenia trzech napędów w kompaktowej 3,5" wnęce urządzenia, MB993SK-B jest w stanie pokonać tę trudność dzięki starannie zaprojektowanej tacy EZ Slide Slim. Dzięki trwałej i szczupłej konstrukcji tace są wyposażone w solidne, metalowe ramy, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i zabezpieczanie dysków HDD/SSD o wysokości 7 mm, tworząc w ten sposób niezawodną, 2,5'', wymienną zatokę typu "hot swap" dla standardowych dysków twardych SATA oraz SSD. Taca EZ Slide Slim sprawia, że korzystanie z dysku staje się w pełni bezproblemowe.
Metalowa obudowa dobrze rozprasza ciepło wydostające się z dysków twardych. Technologia Multi-Flow (MFT) skutecznie rozprowadza powietrze po po kieszeni, dzięki otworom wentylacyjnym znajdującym się na dole, przodzie i tyle obudowy. Technologia Anti-Vibration (AVT) i Uziemienia EMI zapewniają należyte bezpieczeństwo i stabilność, aby dyski mogły pracować w optymalnych warunkach.
Zastosowanie metalowej konstrukcji zapewnia transfer ciepła z dysków twardych do mobilnej półki. Technologia Multi-Flow (MFT) efektywnie kieruje przepływem powietrza zapewniając doskonałe chłodzenie pasywne, przez szczeliny wentylacyjne z przodu, z tyłu, z góry i z dołu (w wielu miejscach). Dodatkowo technologia zapobiegająca wibracji (AVT) i uziemienie EMI służą do zapewnienia stabilnego środowiska dysków twardych lub urządzeń SSD, aby radziły sobie najlepiej.

Wszechstronny użytek i ochrona

Łatwe do odczytania wskaźniki przednich diod LED informują o tym, kiedy napęd zostanie wysunięty (brak światła), jest dostępny (zielony) lub jest uszkodzony (czerwony). Technologia Active Power (APT) pozwala na włączenie się każdej diody LED tylko wtedy, gdy dysk twardy jest włożony do obudowy. Aby zapewnić bezpieczeństwo dysku, system blokady eagle-hook daje pewność, że dyski twarde nie zostaną wysunięte, jeśli nie będą potrzebne. Dodatkowo 2-segmentowa blokada klawiszy zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą fizyczną dysków twardych, zabezpieczając je przed każdym otwarciem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ToughArmor MB993SK-B 3-Dyskowa Kieszeń 2.5” SAS/SATA HDD & SSD

ToughArmor MB993SK-B 3-Dyskowa Kieszeń 2.5” SAS/SATA HDD & SSD

MB993SK-B jest w stanie pracować w najcięższych warunkach dzięki w pełni metalowej konstrukcji. Można go stosować w różnych systemach, w tym: wojskowych, organów ścigania, a także warunkach produkcyjnych jak wbudowane systemy sterowania i układy automatyki przemysłowej.