ToughArmor MB992SK-B Metalowa 2-Dyskowa Kieszeń 2.5” SATA/SAS HDD & SSD

MB992SK-B

Nowy produkt

MB992SK-B jest idealny do stosowania w przemysłowych komputerach PC, serwerach SMB SFF, mobilnych systemach DVR, a nawet serwerach domowych. W obudowie zamontujemy 2 dyski SATA SSD lub HDD w jednej zatoce 3,5" co czyni z niej wartościowym rozwiązaniem do budowy małych systemów kopii zapasowych.

Więcej szczegółów

329.64 PLN brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

KolorMB992SK-B
Kompatybilne dyski2 x 2.5" SAS/SATA HDD/ SSD
Maksymalna pojemność dysku2TB
Kompatybilne wysokości dysków7mm, 9.5mm
Interfejs zewnętrzny2 x 7pin SATA
Podłączenie zasilania15pin SATA
Montaż1 x 3.5"
Szybkość transferudo 5 Gbps (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrznyBezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonaniaMetal
Sygnalizacja LEDZasilanie HDD i Aktywność HDD
Dodatkowe informacjeZamek
Wymiary (dł. x szer. x wys.)133 x 101.2 x 25.4mm
Waga375g

Więcej informacji

Każdego roku technologia idzie naprzód, jest coraz bardziej zaawansowana i coraz lepsza. Rozwój technologiczny nie omija również systemów pamięci masowej, którym głównym celem jest jak najmniejszy rozmiar fizyczny urządzeń oraz jak najlepsze wykonanie. Dlatego też systemy pamięci masowej ICY DOCK są coraz bardziej popularne ze względu na niskie zużycie energii oraz optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni i wyjątkowo solidne wykonanie.

Wraz z pojawieniem się technologii SSD możliwe jest osiągnięcie szybkiego transferu danych, do 500MB/sec, która pod tym względem przezwycięża standardowe dyski 3,5”. Dlatego celem większości użytkowników komputerów, firm i specjalistów branży IT staje się zmaksymalizowanie wydajności stacji roboczej w jej ograniczonej przestrzeni. W tym celu został zaprojektowany Icy Dock MB992SK-B 2,5" SATA, wewnętrzna obudowa dla dwóch dysków 2,5” SATA dla systemów SFF (Small Form Factor).

Oszczędność przestrzeni

 
MB992SK-B jest idealny do stosowania w przemysłowych komputerach PC, serwerach SMB SFF, mobilnych systemach DVR, a nawet serwerach domowych. W obudowie zamontujemy 2 dyski SATA SSD lub HDD w jednej zatoce 3,5" co czyni z niej wartościowym rozwiązaniem do budowy małych systemów kopii zapasowych RAID 1 dla stacji roboczej SMB lub RAID 0 dla szybkiego zapisu danych komputera osobistego.
 mb992_space_saving.png

Chroń swoje dane

 
Bądź pewny, że Twoje dyski są w „dobrych rękach”. MB992SK-B jest w stanie pracować w najtrudniejszych warunkach, jego wytrzymała metalowa konstrukcja chroni napęd przed fizycznymi uszkodzeniami jednocześnie zapewniając doskonałe odprowadzenie ciepła chroniąc dysk przed przegrzaniem. Można ją bez obaw zastosować w różnych systemach: wojskowych, organów ścigania, kancelariach prawnych jak również w warunkach produkcyjnych takich jak na przykład systemy automatyki przemysłowej.
mb992_full_metal.png
Materiał, z którego wykonana jest obudowa bardzo dobrze rozprasza nadmiar ciepła nagromadzonego wewnątrz. Technologia pasywnego chłodzenia  Multi-Flow (MFT) skutecznie kieruje strumień powietrza poprzez przednie otwory powietrza do tych umiejscowionych z tyłu oraz w górnej i dolnej części obudowy. Wreszcie, Anti-Vibration Technology (AVT) i EMI Grounding zapewniają stabilne środowisko pracy zarówno dla standardowych dysków twardych i SSD.

mb992_airflow_anti-vibrate.png

Wszechstronne narzędzie & Bezpieczeństwo

 
Active Power Technology (APT) informuje w której szufladzie znajduje się zainstalowany dysk, dodatkowo na bieżąco informuje użytkownika o aktualnym stanie dysku.

Dla bezpieczeństwa system blokady szuflad eagle-hook sprawia, że dysków nie wysuniemy przypadkowo. Dodatkowo zabezpieczenie kluczem zapewnia ochronę przed kradzieżą dysków i danych przed niepowołanymi osobami.

mb992_led_key_lock.pngNowe szuflady EZ Slide Micro przystosowane do dysków twardych i SSD o wysokości od 7mm od 9,5mm.

 mb992_tray.png

mb343sp_with_TA_992sk_600.jpg

Najważniejsze funkcje:

 
Zastosowanie dla 2 x 7mm to 9.5mm 2.5" SATA HDD/SSD we wnęce 3.5".
* W pełni metalowa konstrukcja.
Multi-Flow Technology (MFT) – system pasywnego chłodzenia.
* Anti-Vibration Technology (AVT) - 
bezpieczne środowisko dla dysków twardych i SSD.
* Active Power Technology (APT)
EMI Grounding - ochrona dysku przed uszkodzeniami elektrycznymi..
System blokady szuflad Eagle-hook & 2-segmentowe zabezpieczenie kluczem.
Wsparcie SATA 6Gbps i funkcji HOT SWAP.
Pojedyncze złącze SATA 15 Pin.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ToughArmor MB992SK-B Metalowa 2-Dyskowa Kieszeń 2.5” SATA/SAS HDD & SSD

ToughArmor MB992SK-B Metalowa 2-Dyskowa Kieszeń 2.5” SATA/SAS HDD & SSD

MB992SK-B jest idealny do stosowania w przemysłowych komputerach PC, serwerach SMB SFF, mobilnych systemach DVR, a nawet serwerach domowych. W obudowie zamontujemy 2 dyski SATA SSD lub HDD w jednej zatoce 3,5" co czyni z niej wartościowym rozwiązaniem do budowy małych systemów kopii zapasowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: