Obudowa 2-zatokowa na dyski SATA 2,5", RAID 1 i JBOD do wnęki 5,25"

0 Opinia(e) 

ToughArmor RAID MB902SPR-B R1 to obudowa z obsługą RAID 1 i JBOD na dwa 2,5-calowe dyski SATA SSD/HDD. Nadaje się do instalacji wnęce napędu optycznego 5,25" komputera/stacji roboczej/systemu rackmount. MB902SPR-B R1 jest wyposażona we wbudowany sprzętowy chipset RAID i LED-owe wskaźniki, które pomagają sprawdzać status RAID w danej chwili.

MB902SPR-B R1
837,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ToughArmor RAID MB902SPR-B R1 to obudowa z obsługą RAID 1 i JBOD na dwa 2,5-calowe dyski SATA SSD/HDD. Nadaje się do instalacji wnęce napędu optycznego 5,25" komputera/stacji roboczej/systemu rackmount. MB902SPR-B R1 jest wyposażona we wbudowany sprzętowy chipset RAID i LED-owe wskaźniki, które pomagają sprawdzać status RAID w danej chwili. Pozwala bez wysiłku tworzyć kopie lustrzane dysków 2,5" w celu zapewnienia redundancji danych i monitorowania statusu RAID, bez konieczności parowania z kartą RAID lub korzystania z oprogramowania do monitorowania. Ponadto wbudowany chipset RAID wykonuje wszystkie obliczenia bez korzystania z zasobów systemowych. Poprawia to wydajność systemu w porównaniu do RAID na płycie głównej lub RAID programowego. Wyjmowane tacki i funkcja hot-swap umożliwiają wymianę uszkodzonego dysku bez wyłączania systemu. Dzięki temu MB902SPR-B R1 jest idealną obudową dla każdego systemu komputerowego o znaczeniu krytycznym, takiego jak systemy automatyki przemysłowej i systemy serwerów plików.
 
 
 
 
Wbudowane RAID 1 oraz JBOD
Dzięki wbudowanemu chipsetowi JMS562 RAID można bez wysiłku dodać macierz RAID 1 do dowolnego systemu komputerowego, korzystającego z połączenia SATA, bez konieczności stosowania karty kontrolera RAID lub płyty głównej zgodnej z RAID. Wystarczy podłączyć obudowę ToughArmor RAID do portów SATA i zasilania systemu oraz włożyć dwa dyski 2,5". ToughArmor automatycznie wykona kopię lustrzaną dysków w celu zapewnienia redundancji danych, aby zapobiec utracie danych lub przestojowi systemu spowodowanemu awarią dysku twardego. Ponadto nowo dodany tryb JBOD umożliwia przeglądanie dwóch niezależnych dysków (wymagany mnożnik portu SATA) lub wymazanie tabeli RAID z dysków bez użycia oprogramowania do kasowania dysków lub poleceń MS-DOS.
 
 
Zaawansowane LED-owe wskaźniki statusu RAID
ToughArmor RAID MB902SPR-B R1 jest wyposażona w łatwe do odczytania  LED-owe wskaźniki stanu RAID do monitorowania kondycji RAID 1 podczas pracy. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko zobaczyć stan RAID w czasie rzeczywistym, bez instalowania oprogramowania do monitorowania RAID. Jeśli jednak aplikacja wymaga użycia takiego oprogramowania, jest ono dostępne do pobrania i zainstalowania na komputerach z systemem Windows/Mac.
 
 
Wyjmowane tacki dyskowe EZ-Slide
ToughArmor RAID MB902SPR-B R1 ma w pełni metalowe, wyjmowane tacki na dyski EZ-Slide. Pozwalają użytkownikowi na instalację lub demontaż dysków bez otwierania obudowy komputera lub wyłączania go. Tacka EZ-Slide obsługuje dyski SSD/HDD 2,5" o wysokości 5-15 mm i jest kompatybilna z obudowami ToughArmor, w tym MB991SK-B / MB991IK-B (na jeden dysk), MB994IPO-3SB / MB602SPO-B (na dwa dyski) i MB607SP-B / MB994SP-4S / MB994SP-4SB-1 (na cztery). Umożliwia to dalsze korzystanie z tych samych tac dysków tych obudów i wymianę dysków między systemami bez konieczności demontażu dysku.
 
 
Uziemienie EMI
Pewność, że dyski są prawidłowo uziemione, jest ważna, zwłaszcza w przypadku częstych wymian dysków. Bez uziemienia istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia wstrząsów statycznych, które mogą uszkodzić dyski lub spowodować utratę ważnych danych. Nasza technologia uziemienia EMI zapewnia stabilne i bezpieczne środowisko dla używanych dysków HDD/SSD, co zwiększa ich niezawodność.
 
 
Bezpieczeństwo i pewność

Wzmocniona, w pełni metalowa obudowa i tace zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dysków i dodatkowo pomagają w rozpraszaniu ciepła. Wbudowany mechanizm antywibracyjny pomaga zredukować hałas i chroni przed uszkodzeniami środowiskowymi.

 
 
Mnóstwo funkcji
Duże otwory wentylacyjne są umieszczone dookoła obudowy. Współpracują z systemem chłodzenia systemu w celu utrzymania dysków w optymalnych temperaturach.
 
ToughArmor MB902SPR-B R1 obsługuje 7-pinowe kable danych SATA i 15-pinowe kable zasilające z zatrzaskami blokującymi. Nie musisz martwić się o przypadkowe odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu pozostaną na swoim miejscu.
 
 
ToughArmor w podróży! Z MB991U3-1SB
Do uzyskania dostępu do danych poza systemem lub w zdalnej lokalizacji, ToughArmor MB991U3-1SB będzie najlepszym rozwiązaniem. Slot na tackę w MB991U3-1SB jest kompatybilny z różnymi tacami dysków ToughArmor, w tym z seriami ToughArmor MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to obecnym użytkownikom ToughArmor na zewnętrzny dostęp do wewnętrznego dysku bez konieczności otwierania obudowy. To doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz bezpiecznie usunąć dane lub zwiększyć pojemność pamięci masowej systemu, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznej jednostki ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonać poszczególne zadania na zewnątrz za pomocą interfejsu USB 3.0. MB991U3-1SB jest zasilana przez magistralę USB i nie wymaga do działania zasilacza. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i można rozpocząć pracę.
 
 
 
Obudowy ICY DOCK SSD/HDD RAID do wnęki napędu optycznego 5,25"
• Obudowa na dwa dyski SATA 2,5"+3,5" + HW RAID 1 i JBOD z zaawansowanymi wskaźnikami stausu RAID – MB901SPR-B R1
• Obudowa na dyski 2,5" SATA SSD/HDD + HW RAID 1 i JBOD z zaawansowanymi wskaźnikami stanu RAID – MB902SPR-B R1
Obudowy ICY DOCK SSD/HDD RAID do zewnętrznych wnęk na dyski 3,5"
• Obudowa na dwa dyski 2,5" SATA SSD/HDD + HW RAID-0/1/BIG/JBOD – MB992SKR-B
Adapter ICY DOCK 2,5" SSD/HDD na 3,5" HDD RAID do wnęki 3,5" HDD
• Obudowa na dwa dyski 2,5" SATA SSD/HDD + HW RAID-0/1/BIG/JBOD– MB982SPR-2S R1 (tylko na specjalne zamówienie)
 
Tacka dyskowa
 
 
Wewnętrzne obudowy ToughArmor kompatybilne z tacą:
 
 
Zewnętrzne obudowy ToughArmor kompatybilne z tacą:
 
Kluczowe cechy
 
*
Obsługa dwóch dysków 2.5” SATA HDD/SSD, wysokość od 5 do15 mm
*
Obsługa RAID 1 i JBOD
*
Pasuje do każdej standardowej wnęki na napęd optyczny 5.25"
*
Obsługa prędkości transferu do 6 Gb/s
*
Wbudowany sprzętowy chipset RAID JMS562 
*
Łatwe do odczytania LED-owe wskaźniki stanu RAID dla zasilania dysku, dostępu, awarii i procesu odbudowy RAID 1
* Obsługa 7-pinowego SATA i 15-pinowego kabla zasilającego z zatrzaskiem blokującym
*
Technologia antywibracyjna (AVT) - redukuje hałas i chroni przed uszkodzeniami środowiskowymi
*
Uziemienie EMI - chroni dyski HDD/SSD przed uszkodzeniami elektrycznymi
*
Zatrzask tacy Eagle-hook bezpiecznie utrzymuje tacę wewnątrz obudowy
*
Wzmocniona, wytrzymała, w pełni metalowa konstrukcja zaprojektowana dla systemów medycznych i wojskowych, serwerów i komputerów przemysłowych
*
Wiodąca w branży 5-letnia ograniczona gwarancja
*
Bezpłatne wsparcie techniczne
MB902SPR-B R1

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obudowa 2-zatokowa na dyski SATA 2,5", RAID 1 i JBOD do wnęki 5,25"

ToughArmor RAID MB902SPR-B R1 to obudowa z obsługą RAID 1 i JBOD na dwa 2,5-calowe dyski SATA SSD/HDD. Nadaje się do instalacji wnęce napędu optycznego 5,25" komputera/stacji roboczej/systemu rackmount. MB902SPR-B R1 jest wyposażona we wbudowany sprzętowy chipset RAID i LED-owe wskaźniki, które pomagają sprawdzać status RAID w danej chwili.

Napisz swoją opinię