Kieszeń Ultra Slim/Slim ODD & Dual 2.5" SAS/SATA HDD/SSD Hot Swap 5.25" ODD Bay (ExpressCage MB732SPO-B)

0 Opinia(e) 

ExpressCage MB732SPO-B Umozliwia umieszczenie dwóch dysków HDD/SSD 2,5” oraz napędu CD-ROM/DVD/Blu-Ray. Górna wnęka mieści napęd o wysokości 12,7 mm lub 9,5 mm po użyciu dołączonej, wielozadaniowego separatora. Ponadto nowatorska konstrukcja tacy rozszerza kompatybilność na wszystkie 2,5-calowe dyski HDD i SSD i wykorzystuje wbudowane kołki zamiast śrub, co ułatwia instalację bez użycia narzędzi

MB732SPO-B
169,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ICY DOCK ExpressCage MB732SPO-B pozwala w pełni wykorzystać zatokę 5,25” dzięki możliwości umieszczenia w niej dwóch dysków HDD/SSD 2,5” oraz napędu CD-ROM/DVD/Blu-Ray. Aby zmaksymalizować kompatybilność, górna wnęka mieści napęd o wysokości 12,7 mm lub 9,5 mm po użyciu dołączonej, wielozadaniowego separatora. Ponadto nowatorska konstrukcja tacy rozszerza kompatybilność na wszystkie 2,5-calowe dyski HDD i SSD (do 15 mm wysokości) i wykorzystuje wbudowane kołki zamiast śrub, co ułatwia instalację bez użycia narzędzi. W pełni metalowa obudowa z dużą ilością otworów wentylacyjnych chroni dyski przed uszkodzeniami i przegrzaniem.

 

ExpressCage MB732SPO-B doskonale sprawdza się w systemach, które wymagają maksymalizacji wydajności przestrzennej: SFF, komputery kin domowych z kolekcjami multimediów na dyskach, a także dla edytorów video, którzy pracują jednocześnie z tradycyjnie przechowanymi plikami, jak i płytami DVD czy Blu-Ray.

Maksymalizacja przestrzeni
 
Dzięki połączeniu wnęki na CD-ROM/DVD/Blu-Ray i 2 wsuwane dyski HDD/SSD 2,5”, MB732SPO-B stanowi wysoce zagęszczone, ujednolicone rozwiązanie do zarządzania dyskami optycznymi, twardymi lub SSD w małych systemach komputerowych i HTPC.

Wielofunkcyjny, odłączany przedni panel ODD

MB732SPO-B jest wyposażony w wielofunkcyjny, odłączany panel przedni do gniazda CD-ROM/DVD/Blu-Ray ODD. Gdy nie zainstalowano napędu optycznego lub gdy używany jest ultracienki o wysokości 9,5 mm, płytka staje się ochronną osłoną przeciwpyłową, chroniąc wewnętrzne elementy z powodu nagromadzonego kurzu blokującego otwory wentylacyjne. Płytka może być łatwo ukryta wewnątrz obudowy dzięki specjalnie zaprojektowanemu miejscu do przechowywania..

Aby zainstalować ODD o wysokości 12,7 mm, po prostu włóż go do MB732SPO-B i zabezpiecz urządzenie za pomocą dołączonych śrub. Wielofunkcyjny panel przedni może być również stosowany jako element dystansowy, gdy zainstalowany jest napęd optyczny o wysokości 9,5 mm.
Wypełniony funkcjami
 
Każda z zatok MB732SPO-B ma własną lampkę sygnalizującą aktywność napędu. Niebieska dioda LED jest dobrze widoczna, nie rzucając zbyt dużo światła i nie męcząc oczu.
Każda wnęka napędowa ma własny przełącznik zasilania pozwalający na oszczędzanie energii, gdy nie jest używana. Ponieważ nie trzeba usuwać fizycznie napędu, użycie przełącznika zasilania chroni wewnętrzne złącza przed zużyciem.
 
ExpressCage MB732SPO-B obsługuje zarówno 7-pinowe, jak i 15-pinowe kable zasilające SATA z zatrzaskami, dzięki czemu nigd nie będziesz musiał się martwić o niezamierzone odłączenie przewodów od obudowy. Po ich podłączeniu zostaną zablokowane na miejscu.
Innowacyjny projekt ExpressTray
 
ExpressCage MB732SPO-B wykorzystuje inteligentnie zaprojektowaną tacę, która nie wymaga narzędzi ani śrub. Wbudowane kołki wchodzą w otwory na śruby napędu, aby zapewnić jego bezpieczne umiejscowienie, oszczędzając czas w przeciwieństwie do tradycyjnych tacek wymagających śrubokrętu.
Gdy wymagane są dodatkowe zabezpieczenia, na przykład podczas transportu napędów poza obudową, dołączone śruby mogą służyć do ich zabezpieczenia.
Zaprojektowany dla bezpieczeństwa i ochrony
 
ExpressCage MB732SPO-B został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i ochronie dysku. W pełni metalowa rama chroni przed zagrożeniami zewnętrznymi i zapewnia, że obudowa wytrzymuje tysiące cykli wkładania/wyjmowania. Otwory wentylacyjne są rozmieszczone na całej obudowie, aby zmaksymalizować chłodzenie powietrzem i zapewnić, że Twoje dyski pozostaną w optymalnej temperaturze nawet przy dużym obciążeniu.
 
Antywibracyjne, gumowe korki umieszczone wewnątrz obudowy utrzymują napęd w miejscu i chronią przed uszkodzeniami powodowanymi przez drgania. Antywibracja jest szczególnie ważna w przypadku mechanicznego dysku twardego, który emituje wibracje i hałas.
Taca dysku
 
Taca ExpressTray MB732TP-B dla ExpressCage MB732SPO-B
Kluczowe cechy
 

• Wytrzymała metalowa obudowa z osłonami ABS dla maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony
• Mieści 2x 2,5-calowe dyski o wysokości 5 mm, 7 mm i 9,5 mm SATA HDD/SSD i 1x Utra Slim/Slim ODD
• Pasuje do każdej zewnętrznej zatoki 5,25”
• Technologia Multi-Flow - zapewnia doskonałe chłodzenie pasywne
• Obsługuje 2,5-calowe dyski o wysokości 5 mm, 7 mm i 9,5 mm
• Technologia Active Power (APT) - włącza zasilanie tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się napęd
• ExpressCage MB742TP-B z nowym, wzmocnionym mechanizmem
• Wyjmowany system kieszeni dla łatwej konserwacji
• Obsługuje SAS (single channel) / SATA 6 Gbps i wymianę na gorąco
• Obsługuje złącze SATA z zatrzaskami
• Pojedynczy kabel zasilający SATA zasila oba dyski, zmiejszając bałagan kablowy
• 3-letnia gwarancja producenta

MB732SPO-B

Opis

Model
MB732SPO-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2 x 2,5' SSD / HDD ( do 15mm), 1 x Ultra Slim ODD (9,5mm)
Interfejs zewnętrzny
2 x SATA 7 Pin
Podłączenie zasilania
1 x 15 Pin SATA
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
145,8 x 41,3 x 135,0mm
Waga
260,5g

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń Ultra Slim/Slim ODD & Dual 2.5" SAS/SATA HDD/SSD Hot Swap 5.25" ODD Bay (ExpressCage MB732SPO-B)

ExpressCage MB732SPO-B Umozliwia umieszczenie dwóch dysków HDD/SSD 2,5” oraz napędu CD-ROM/DVD/Blu-Ray. Górna wnęka mieści napęd o wysokości 12,7 mm lub 9,5 mm po użyciu dołączonej, wielozadaniowego separatora. Ponadto nowatorska konstrukcja tacy rozszerza kompatybilność na wszystkie 2,5-calowe dyski HDD i SSD i wykorzystuje wbudowane kołki zamiast śrub, co ułatwia instalację bez użycia narzędzi

Napisz swoją opinię