2x 2.5" w 1x 3.5" Metalowy uchwyt dysków z kablami EZ-Fit Pro MB082SP-1

0 Opinia(e) 

Metalowy uchwyt na dwa dyski 2,5" z kablami, dzięki któremu możemy umieścić napędy 2,5" SSD i HDD SATA lub/i ATA w miejscu wewnętrznego napęd 3,5".

MB082SP-1
55,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ten uchwyt z podwójną kieszenią na dysk pozwala na stosowanie dwóch dysków SATA lub IDE SSD i HDD w wewnętrznej 3.5 - calowej kieszeni dysku w większości standardowych obudów. Jako że większość obudów nie jest skonfigurowana do stosowania 2.5 calowych elementów, MB990SP-B pozwala na ogromny skok systemowy przy niewielkim wysiłku.

Uchwyt będzie pasował do większości obudów. Poza opakowaniem może być stosowany w obudowie standardowej jak i beznarzędziowej. Kołki EZ fit znajdujące się po bokach uchwytu pasują do większości standardowych otworów montażowych oraz są usuwalne, aby stosować własne uchwyty montażowe bądź użyć śrubek dla bezpieczniejszego dopasowania.

Uchwyt EZ FIT jest lekki i posiada otwartą konstrukcję dla maksymalnego przepływu powietrza i chłodzenia dysków. 

Większość standardowych 2.5 - calowych dysków IDE lub SATA może być stosowana dzięki otwartej tylnej konstrukcji, pozwalającej na stosowanie bezpośrednich połączeń do dysku jak również dających użytkownikowi możliwość mieszania i łączenia dysków.


Jak korzystać z MB990SP-B:

Wystarczy włożyć dysk lub dyski do przedniego gniazda ładowania, zamknąć zatrzask i teraz jest już gotowy do zainstalowania w obudowie. Aby zainstalować zaciśnij dwa zatrzaski z tyłu i umieść kieszeń dyskową. Gdy zatrzaski są zwolnione, kołki z kompletu wskoczą na miejsce otworów montażowych obudowy i instalacja jest zakończona. Niektóre obudowy stosują własne tacki na dyski lub uchwyty. Niektóre osoby mogą chcieć użyć własnych śrub mocujących. Aby zainstalować uchwyt w ten sposób, odkręć złote kołki z miejsc otworów montażowych i w ten sposób tacki z obudowy bądź śrubki mogą zostać zainstalowane.
Now Equipped with Cables - MB082SP-1
We heard you! Our newly packaged MB082SP-1 is an EZ-Fit Pro MB082SP bracket equipped with additional 2x SATA 7pins cables and 1x SATA 15pins power Y splitter cable for your convenience. We purposely included a splitter power cable to help you save an additional power connector and prevent unnecessary cable clutter. On top of that, we want to help you save time and money by skipping the effort on browsing through numerous listings, just to find the right SATA cables and SATA power splitter!
Feature:
 
* Współpracuje z dyskami 2.5” SATA / IDE oraz SSD (9.5mm)
* Wpełni metalowa konstrukcja
* Lekka konstrukcja
* Do użycia w 3.5" kieszeniach/obudowach
* Kompatybilna z screw-less Tackami do dysków
* Plug & Play 
* Unikatowy wygląd dla szybszego i łatwiejszego dostępu do dysku
* Design dostosowany do zabezpeiczenia przed wibracjami i przegrzaniem dysku
* Montarz i demontarz dysku bez dodatkowych narzędzi
Compatible Drive Type:
 
2.5" IDE HDD
2.5” SATA HDD
2.5” SATA SSD
2.5” IDE SSD

do 9.5mm grubości napędu
MB082SP-1

Opis

Model
MB082SP-1
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2.5" SATA/IDE HDD & SSDdo 9.5mm wysokości dysku
Montaż
1 x 3.5"
Materiał wykonania
Metal
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
146 x 102 x 25mm
Waga
244g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

2x 2.5" w 1x 3.5" Metalowy uchwyt dysków z kablami EZ-Fit Pro MB082SP-1

Metalowy uchwyt na dwa dyski 2,5" z kablami, dzięki któremu możemy umieścić napędy 2,5" SSD i HDD SATA lub/i ATA w miejscu wewnętrznego napęd 3,5".

Napisz swoją opinię