EZConvert Air Lite MB482SP-3B Konwerter/Adapter dysku 2.5” do 3.5” SATA SSD/HDD

0 Opinia(e) 

Konwerter EZConvert Air Lite MB482SP-3B ICY DOCK z 2,5” na 3,5” dyski HDD/SSD SATA został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy pragną zamontować swój dysk za pomocą śrub dla uzyskania maksymalnej stabilności. 

MB482SP-3B
62,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Konwerter EZConvert Air Lite MB482SP-3B ICY DOCK z 2,5” na 3,5” dyski HDD/SSD SATA został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy pragną zamontować swój dysk za pomocą śrub dla uzyskania maksymalnej stabilności. Air Lite MB482SP-3B ICY DOCK dysponuje otwartą konstrukcją o doskonałych właściwościach chłodzących oraz konwertuje jakikolwiek 2,5-calowy dysk HDD/SDD SATA na 3,5-calowy model ze wsparciem SATA 6 Gbps. Całość adaptera została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, która jest idealna dla najbardziej wymagających zastosowań. Perforowana obudowa i otwarta, metalowa konstrukcja współpracują ze sobą, aby utrzymać Twoje  dyski w optymalnej temperaturze

Wsparcie 2,5” dysków dla wszystkich 3,5” zatok

 

Dyski SSD stają się coraz bardziej powszechne w przeciętnych gospodarstwach domowych, ale większość obudów komputerowych wciąż nie obsługuje 2,5-calowych dysków. Ponieważ nie mają one zazwyczaj 2,5” zatok SSD/HDD, konwerter jest koniecznym zakupem, gdy chcemy zainstalować 2,5-calowy model. Dla przedsiębiorstw to cenne akcesorium podczas modernizacji serwerów  z 3,5” dysków HDD na 2,5” SSD, dzięki któremu nie muszą ponosić dużych kosztów.

EZconvert Air Lite MB482SP-3B obsługuje 2,5-calowe dyski SSD/HDD SATA o dowolnej wysokości od 7 do 15 mm. Dolne otwory montażowe pozwalają na zamontowanie 2,5” dysku HDD lub SSD do konwertera, a następnie przytwierdzenie go za pomocą śrub do obudowy komputera. Zabezpieczanie dysków jest kluczowe dla wytrzymałych konstrukcji.

 

EZconvert Air Lite MB482SP-3B ma dokładne wymiary i specyfikację 3,5-calowego dysku HDD SATA oraz jest kompatybilny z wszystkimi komputerami, urządzeniami, serwerami i obudowami HDD, które wykorzystują 3,5” HDD SATA.

 

Wbudowany most SATA PCB chroni złącze dysku od zużycia podczas procesu wkładania i wyjmowania, a to zapewnia pełną prędkość SATA 6 Gbps bez jej obniżania.

Zaawansowany system chłodzenia

 

Podstawową cechą EZConvert Air Lite jest zdolność do szybkiego chłodzenia dysków. Niezabudowany wierzch szybko, zamiast ograniczać dostęp powietrza, rozprasza ciepło, pozwalając dyskowi na swobodne „oddychanie”. Ma to zasadniczy wpływ na pracę dysku w intensywnym środowisku, gdyż jak powszechnie wiadomo, nadmierne ciepło może zaburzać jego optymalne działanie. Umieściliśmy wyloty powietrza wokół konwertera, które umożliwiają odprowadzenie ciepła ze wszystkich stron i kątów, natomiast metalowa rama działa jak gigantyczny radiator, który chłodzi dysk.

 

Kluczowe cechy

 
- Konwertuje 2,5” HDD lub SSD SATA na 3,5” dysk twardy SATA
- Wbudowany most SATA dostarcza pełną prędkość SATA 6 Gbps
- Wytrzymała stal nierdzewna ułatwia odprowadzanie ciepła
- Otwarta konstrukcja dla szybkiego odprowadzania ciepła
- Szczeliny wentylujące umożliwiają przepływ powietrza przez konwerter
- Dokładna specyfikacja 3,5” HDD z uniwersalnymi otworami montażowymi
- Mieści każdy 2,5” dysk SATA od 7 do 15 mm wysokości
- Pasuje do każdego systemu, który obsługuje 3,5” dyski SATA
- Obsługuje kable SATA i SATA z klipsem zabezpieczającym
MB482SP-3B

Opis

Model
MB482SP-3B
Kolor
Chrom
Kompatybilne dyski
2.5" SATA 1.5 / 3 / 6 Gb/s HDD/SSD, 2.5” SAS HDD/SSD (SAS host required)
Maksymalna pojemność dysku
4TB
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm, 12.5mm, 15mm
Interfejs zewnętrzny
7 pin SATA (Support SAS Single Channal)
Podłączenie zasilania
15 pin SATA
Montaż
1 x 3.5"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Materiał wykonania
Stal nierdzewna
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
146.6 x 25.4 x 101.6mm
Waga
210g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

EZConvert Air Lite MB482SP-3B Konwerter/Adapter dysku 2.5” do 3.5” SATA SSD/HDD

Konwerter EZConvert Air Lite MB482SP-3B ICY DOCK z 2,5” na 3,5” dyski HDD/SSD SATA został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy pragną zamontować swój dysk za pomocą śrub dla uzyskania maksymalnej stabilności. 

Napisz swoją opinię