Kieszeń 2x M.2 PCIe NVMe SSD do zatoki 3.5” (ToughArmor MB834M2K-B)

0 Opinia(e) 

Przedstawiamy ToughArmor MB834M2K-B, pierwszą na świecie wzmocnioną, beznarzędziową, wymienną kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD. Twój dysk SSD M.2 NVMe nie wymaga już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śrubki. 

MB834M2K-B
779,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 
 
 
Przedstawiamy ToughArmor MB834M2K-B, pierwszą na świecie wzmocnioną, beznarzędziową, wymienną kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD. Twój dysk SSD M.2 NVMe nie wymaga już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śrubki. Można go teraz zainstalować i uzyskać do niego dostęp z przodu komputera bez żadnych narzędzi! Beznarzędziowy projekt ToughArmor MB834M2K-B został zgłoszony do opatentowania. Zapewnia on łatwą konserwację i aktualizację przestrzeni dyskowej. ToughArmor MB834M2K-B obsługuje niesamowitą szybkość transferu PCIe x4 do 32 Gb/s za pośrednictwem MiniSAS HD (SFF-8643) i akceptuje wszystkie standardowe dyski M.2 o długości od 30 mm do 110 mm (2230, 2242, 2260, 2280, 22110). Ponadto, współpracując z wieloma otworami wentylacyjnymi wokół obudowy, każda taca dysku jest wyposażona w aluminiowy radiator o wysokiej wydajności, aby zapewnić, że wszystkie dyski SSD M.2 NVMe pozostają w optymalnej temperaturze nawet przy pełnym obciążeniu.

Twoje dyski będą dobrze chronione w tej całkowicie metalowej obudowie za sprawą blokady na kluczyk, która zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi.
 
Dysk M.2 już nie musi być ukryty
 
 
 
Typowy dysk M.2 jest instalowany na płycie głównej lub karcie nośnej i zabezpieczany małą śrubką, a fizyczna instalacja lub usunięcie dysku może być bardzo kłopotliwe i czasochłonne. Jednak dzięki ToughArmor MB834M2K-B firmy ICY DOCK dyski M.2 są umieszczane z przodu obudowy komputera, co sprawia, że instalacja i usuwanie dysków SSD M.2 NVMe jest prostszym i wydajniejszym procesem.
 

Uwaga: host musi obsługiwać funkcję wymiany hot-plug NVMe, aby system operacyjny mógł wykryć zamieniony dysk, gdy system jest włączony. Jeśli masz problemy z wykryciem dysku SSD M.2 NVMe, zapoznaj się z FAQ.

Najnowocześniejsza instalacja napędu M.2 bez użycia narzędzi

 
Dyski SSD M.2 PCIe NVMe są najczęściej wkładane pod kątem 45 stopni, a następnie przykręcane do płyty głównej. Korzystając z ToughArmor MB834M2K-B, użytkownik może po prostu umieścić dysk SSD M.2 w kieszeni, dopasować blokadę napędu do odpowiedniej długości dla każdego typu dysku M.2 i wcisnąć dysk, aby zablokować na miejscu. Cały proces zajmie użytkownikom mniej niż pięć sekund. Dzięki temu można uniknąć kłopotów z drobnymi, łatwymi do zgubienia śrubkami, a jednocześnie zapewnia bardziej wydajny i innowacyjny sposób instalowania dysków M.2.
 
 
Ponieważ konstrukcja MB834M2K-B jest naprawdę beznarzędziowa, instalacja i demontaż wysokowydajnego radiatora aluminiowego również nie wymaga żadnych narzędzi.
 
Technologia uziemienia EMI
 
 
 
Uziemienie M.2 jest bardzo ważne przez wiele wymian, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i dysku. Bez uziemienia podczas wymiany dysków istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia wstrząsów statycznych, które mogą uszkodzić dane na dysku. Konstrukcja uziemionego złącza chroni dysk przed wyładowaniami elektrostatycznymi, zapewniając, że dane są zawsze bezpieczne podczas wymiany napędu.
 
Wygodna dostępność
 
 
 
Ten innowacyjny regulowany suwak blokujący M.2 obsługuje wszystkie standardowe długości dysków SSD M.2 PCIe NVMe SSD, w tym 2230 (30 mm), 2242 (42 mm), 2260 (60 mm), 2280 (80 mm) i 22110 (110 mm), czyniąc tacę uniwersalną na każdą długość dysku i przyszłościowy, wyjątkowo długi dysk M.2 22110 (110 mm).
 
Maksymalna wydajność chłodzenia
 
 
 
Dyski SSD M.2 NVMe są znane z powodu problemów związanych z przegrzewaniem, które mogą powodować obniżenie wydajności i ograniczanie prędkości transferu. Rozumiemy ten problem i wyposażyliśmy ToughArmor MB834M2K-B w bardzo duży, wysokowydajny radiator aluminiowy zainstalowany na każdej tacy.
 
 
 
Ciepło jest dalej rozpraszane przez inteligentnie umieszczone otwory wentylacyjne ze wszystkich stron. Całość współpracuje z systemem chłodzenia komputera. Napęd pozostaje w optymalnej temperaturze roboczej nawet przy pełnym obciążeniu.
 
Bezpieczeństwo
 
 
 
Wytrzymała, w pełni metalowa obudowa, taca i wspornik montażowy pomagają zapewnić długą żywotność produktu i dodatkowo pomagają w rozpraszaniu ciepła. Wbudowany mechanizm antywibracyjny redukuje hałas i chroni przed uszkodzeniami.
 
Wypełniony funkcjami
 
 
 
Z przodu ToughArmor MB834M2K-B znajduje się dioda LED informująca, gdy napęd jest włączony, wyłączony i dostępny. Technologia Active Power Technology (APT) pozwala na włączenie zasilania urządzenia tylko wtedy, gdy dysk twardy jest włożony do obudowy.
 
 
 
Aby zapewnić dodatkową fizyczną warstwę bezpieczeństwa, zastosowano blokadę na kluczyk w celu ochrony przed niepożądanym dostępem i zabezpieczenia dysków w trudnych warunkach.
 
Key Features
 
 
Mieści 2x M.2 NVMe SSD wszystkich długości: 30mm (2230), 42mm (2242), 60mm (2260), 80mm (2280) i 110mm (22110)
Regulowana blokada na dyski bezpiecznie utrzymuje wszystkie dyski o różnych długościach
Beznarzędziowa instalacja dla łatwej konserwacji i aktualizacji przestrzeni dyskowej
Instalacja w dowolnej, standardowej zatoce 3,5"
Do połączenia wykorzystuje port miniSAS HD (SFF-8643), wymaga hosta NVMe
Obsługuje pełną specyfikację przepustowości NVMe wynoszącą 32 Gb/s
Wzmocniona w pełni metalowa obudowa spełniająca wymagania dotyczące palności
Zintegrowany, wysokowydajny radiator i wentylacja zapewniają doskonałe chłodzenie pasywne
2-segmentowy zamek na klucz dla dodatkowego bezpieczeństwa fizycznego
Blokada Eagle-hook bezpiecznie przytrzymuje tacę wewnątrz obudowy
Uziemienie EMI chroni dyski twarde przed uszkodzeniem elektrycznym
Technologia antywibracyjna (AVT) redukuje hałas i chroni przed szkodami dla środowiska
Technologia Active Power Technology (APT) oszczędza energię, wyłączając urządzenie, gdy nie jest zainstalowany żaden napęd.
Wiodąca w branży 3-letnia gwarancja na wszystkie wady
MB834M2K-B

Opis

Model
MB834M2K
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2 x M.2 PCIe NVMe SSD 2230/2242/2260/2280/22110
Interfejs zewnętrzny
2 x miniSAS HD (SFF-8643)
Podłączenie zasilania
1 x 15pin SATA
Montaż
1 x 3.5"
Szybkość transferu
Do 32Gbps
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
163 x 101 x 26mm
Waga
549g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń 2x M.2 PCIe NVMe SSD do zatoki 3.5” (ToughArmor MB834M2K-B)

Przedstawiamy ToughArmor MB834M2K-B, pierwszą na świecie wzmocnioną, beznarzędziową, wymienną kieszeń M.2 PCIe NVMe SSD. Twój dysk SSD M.2 NVMe nie wymaga już instalacji na płycie głównej lub karcie nośnej za pomocą małej śrubki. 

Napisz swoją opinię