2-zatokowa obudowa M.2 NVMe SSD PCIe 4.0 do zewnętrznej wnęki dyskowej 3,5" (2 x SlimSAS SFF-8654 4i)

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB834MK-B V2 to wzmocniona, dwuzatokowa wyjmowana obudowa na dysk M.2 NVMe SSD, która mieści się w pojedynczej zewnętrznej zatoce napędu 3.5”. Obsługuje prędkości transferu danych 64 Gb/s przez interfejs PCIe 4.0 i złącze SlimSAS 4i (SFF-8654) oraz wszystkie standardowe długości dysków M.2, od 30 do 110 mm (2230, 2242, 2260, 2280, 22110). Upraszcza proces instalacji lub usuwania dysków M.2 NVMe SSD przez używanie wymiennych tacek dyskowych z benarzędziowym, regulowanym zatrzaskiem dla M.2.

MB834MK-B V2
885,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 
 

ToughArmor MB834MK-B V2 to wzmocniona, dwuzatokowa wyjmowana obudowa na dysk M.2 NVMe SSD, która mieści się w pojedynczej zewnętrznej zatoce napędu 3.5”. Obsługuje prędkości transferu danych 64 Gb/s przez interfejs PCIe 4.0 i złącze SlimSAS 4i (SFF-8654) oraz wszystkie standardowe długości dysków M.2, od 30 do 110 mm (2230, 2242, 2260, 2280, 22110). Upraszcza proces instalacji lub usuwania dysków M.2 NVMe SSD przez używanie wyjmowalnych tacek dyskowych z benarzędziowym, regulowanym zatrzaskiem dla M.2. Ułatwia to wymianę dysków o dowolnej porze i bez konieczności otwierania obudowy komputera lub przejmowania się śrubami mocującymi. Dodatkowo na obudowie rozmieszczonych jest wiele otworów wentylacyjnych, a każda taca wyposażona jest w wysoko wydajny aluminiowy radiator. Zapewnia to Twoim dyskom SSD optymalne temperatury. Jako część najbardziej wytrzymałej linii ICY DOCK, MB834MK-B V2 ma w pełni metalową konstrukcję, z metalowymi zamkami bębenkowymi dla maksymalnej ochrony.

 
 
 

Teraz kompatybilna z kontrolerami Tri-Mode

 
 
W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie oraz ostatnie aktualizacje płyt drukowanych przez producentów kart hosta, ToughArmor MB834MK-B V2 zapewnia obsługę kart kontrolerów Tri-Mode wiodących marek, takich Broadcom, Areca i innych. W celu uzyskana i szczegółowych informacji na temat kompatybilnych kart i kabli, prosimy zajrzeć do sekcji FAQ dostępnej na stronie produktu.
 
 

Dysk M.2 już nie jest ukryty

 
 
Konwencjonalne podejście do instalowania dysku M.2 zakłada montaż na płycie głównej lub karcie rozszerzeń za pomocą małej śruby, co może być trudnym i czasochłonnym zadaniem. Fizyczna instalacja lub usuwanie dysków mogą nastręczać kłopotów. Na szczęście ICY DOCK wprowadza rozwiązanie, które zmienia reguły gry. To właśnie ToughArmor MB834MK-B V2. Ten innowacyjny produkt przenosi dyski M.2 na front obudowy komputerowej, uprawniając proces instalacji i usuwania dysków M.2 NVMe SSD. Dzięki ToughArmor MB834MK-B V2 skomplikowana niegdyś procedura staje się prostsza i bardziej efektywna.
 

 

Najnowocześniejszy sposób instalacji dysku M.2 NVMe bez użycia narzędzi 
 
Typowo dyski M.2 PCIe NVMe SSD są wkładane pod kątem 45 stopni i zabezpieczane na płycie głównej przy pomocy śrub. Jednakże z ToughArmor MB834MK-B V2 proces ten jest o wiele prostszy. Użytkownicy mogą bez wysiłku umieścić dysk M.2 SSD na tacy, dopasować zamek, aby odpowiadał konkretnemu typowi dysku M.2 i nacisnąć, aby zabezpieczyć dysk w jednym miejscu. Ta usprawniona procedura zajmuje mniej niż pięć sekund, eliminując potrzebę korzystania z małych, łatwych do zgubienia śrub. Wprowadza bardziej skuteczną i innowacyjną metodę instalowania dysków M.2.

ToughArmor MB834MK-B V2 oferuje kompletnie beznarzędziową instalację, która obejmuje także  bardzo duży i wysoko wydajny aluminiowy radiator. Nie ma potrzeby korzystania z żadnych narzędzi przy jego instalacji lub usuwania. Użyj po prostu swoich kciuków, aby wcisnąć dwa przyciski pod tacą, a radiator bez trudu wyskoczy. Aby go ponownie zainstalować, przykryj nim tackę i delikatnie dociśnij w dół, a zostanie bezpiecznie zamocowany na swoim miejscu.
 

 

Technologia uziemienia EMI 
 
Uziemienie Twojego dysku M.2 SSD jest bardzo ważne, gdyż wymiana dysków bez niego może prowadzić do uszkodzeń sprzętu przez wstrząsy elektromagnetyczne. Nasza innowacyjna technologia uziemienia EMI zapewnia, że gdy dysk zostanie zamontowany za pomocą zamka do M.2, pozostanie uziemiony na tacy, w obudowie i w całym systemie komputerowym, zabezpieczając dyski przed elektromagnetycznymi przepięciami podczas wymiany.
 

 

Wygodny dostęp 
 
 
 
Regulowany zamek do M.2 obsługuje wszystkie standardowe dyski M.2 PCIe NVMe SSD, w tym 2230 (30 mm), 2242 (42 mm), 2260 (60 mm), 2280 (80 mm) i 22110 (110 mm). Czyni go to uniwersalnie kompatybilnym i gotowym na bardzo długie dyski M.2 110 mm.
 
 

Maksymalna wydajność chłodzenia

 
 

Ponieważ dyski M.2 NVMe SSD są znane z generowania wysokich temperatur, kluczowym jest utrzymanie przez cały czas temperatury roboczej, by zapobiec spadkowi wydajność. Każda tacka jest wyposażona w bardzo duży, wysoko wydajny aluminiową pokrywę chłodzenia oraz podkładkę termiczną.

 
 

Ciepłe powietrze jest skutecznie rozprowadzone przez strategicznie rozmieszczone po obu stronach otwory wentylacyjne, które uzupełniają Twój system chłodzenia w komputerze. Ta inteligentna konstrukcja zapewnia, że dysk utrzyma optymalne temperatury robocze nawet pod dużym obciążeniem.

Bezpieczne i stabilne

 
 

ToughArmor MB834MK-B V2 ma wzmocnioną, w pełni metalową obudowę, tackę i uchwyt montażowy, zapewniając, że produkt ten jest wytrzymały i dokładając efektywne rozprowadzanie ciepła. Ponadto zintegrowany mechanizm antywibracyjny zmniejsza hałas i zapewnia ochronę przed uszkodzeniem spowodowanym przez środowisko. Ta odporna i przemyślana konstrukcja gwarantuje długi cykl życia produktu oraz niezawodną wydajność w różnych warunkach.

 

Wypełniona funkcjami

 
 

LED-owa dioda statusu, wbudowana w tackę, wskazuje, kiedy Twój dysk jest włączony i w użyciu. Wyłącza się, gdy nie ma go zainstalowanego, aby oszczędzać energię.

 
 
 

Dla dodatkowej warstwy fizycznej ochrony ToughArmor MB834MK-B V2 ma duży zamel bębenkowy. Ta funkcja zapewnia ochronę przed nieuprawnionym fizycznym dostępem oraz to, że dyski pozostaną bezpieczne na miejscu nawet przy wymagających zastosowaniach, na przykład w wojsku czy w pojazdach.

 
 

Wyjątkowa kompatybilność produktowa

 

MB834MK-B V2 jest kompatybilna z płytami głównymi, kartami RAID/HBA oraz adapterami M.2 dużych marek, takich jak Adaptec, Areca, Broadcom, HighPoint, Supermicro i wielu innych. Taka kompatybilność daje Ci wolność szerokiego wyboru sprzętowego i wyjścia poza ograniczenia konfiguracji systemowych, które są związane tylko z jedną marką. Po więcej informacji na temat kompatybilności produktowej, kliknij tutaj.

 

(Opcjonalnie) Adapter zatoki 3.5" do 5.25" 

 

Wykorzystując adapter zatoki Flex-Fit MB343SP możesz łatwo zmienić  zatokę urządzenia 5,25" w zatokę urządzenia 3,5". Adapter ma wytrzymałą, jednoczęściową konstrukcję oraz dwa sloty dyskowe 2,5", zapewniając Ci dodatkowe opcje przechowywania Twoich dysków.

 
Która ToughArmor MB834 jest odpowiednia dla Ciebie?
Model MB834M2K-B MB834MK-B V2
Złącza 2 x MiniSAS HD 4i (SFF-8643) 2 x SlimSAS 4i (SFF-8654)
Układ pinów Legacy SFF-9402 Rev 1.1
(kompatybilny z adapterami Tri-mode HBA/RAID)
Odpowiednia dla adapterów NVMe HBA/RAID
układem pinów Legacy
adapterów Tri-mode HBA/RAID
układem pinów SFF-9402
Akcesoria
 
Kompatybilna tacka na dyski (Caddy):
 
 
Tacka na dyski (Caddy) wymienna z:
 
 
Kluczowe cechy
 
 
Obsługuje dwa dyski M.2 NVMe SSD o każdej długości: 30 mm (2230), 42 mm (2242), 60 mm (2260), 80 mm (2280) i 110 mm (22110)
Regulowany zamek na dyski utrzymuje bezpiecznie dyski o każdej długości
Konstrukcja z beznarzędziową instalacją dysku dla łatwej konserwacji i aktualizacji systemu
Pasuje do każdej standardowej zewnętrznej zatoki 3,5” oraz zatoki na dyskietki
Używa dwóch złącz SlimSAS 4i (SFF-8654) do podłączenia, wymagany host NVMe
Obsługuje pełną przepustowość NVMe do 64 Gb/s
Wzmocniona, w pełni metalowa obudowa spełnia wymogi dotyczące palności
Zintegrowany duży i wysoko wydajny radiator i skuteczna wentylacja dla znakomitego pasywnego chłodzenia
Dwusegmentowy zamek dla dodatkowej fizycznej ochrony
Zatrzask typu eagle-hook securely bezpiecznie utrzymuje tackę wewnątrz obudowy
Uziemieni EMI – chroni dyski SSD przed uszkodzeniami elektromagnetycznymi
Technologia antywibracyjna (AVT) zmniejsza hałas i chroni przed uszkodzeniem ze strony środowiska
Technologia aktywnego zasilania (APT) oszczędza energię przez wyłączanie urządzenia, gdy żaden dysk nie jest zainstalowany
Wiodąca w branży 5- letnia ograniczona gwarancja przeciwko wszystkim defektom
Darmowe wsparcie profesjonalnie wyszkolonych techników
MB834MK-B V2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

2-zatokowa obudowa M.2 NVMe SSD PCIe 4.0 do zewnętrznej wnęki dyskowej 3,5" (2 x SlimSAS SFF-8654 4i)

ToughArmor MB834MK-B V2 to wzmocniona, dwuzatokowa wyjmowana obudowa na dysk M.2 NVMe SSD, która mieści się w pojedynczej zewnętrznej zatoce napędu 3.5”. Obsługuje prędkości transferu danych 64 Gb/s przez interfejs PCIe 4.0 i złącze SlimSAS 4i (SFF-8654) oraz wszystkie standardowe długości dysków M.2, od 30 do 110 mm (2230, 2242, 2260, 2280, 22110). Upraszcza proces instalacji lub usuwania dysków M.2 NVMe SSD przez używanie wymiennych tacek dyskowych z benarzędziowym, regulowanym zatrzaskiem dla M.2.

Napisz swoją opinię