ICY DOCK ToughArmor MB998SP-B 8-dyskowa kieszeń 2.5” SATA 6Gbps 7mm HDD / SSD

0 Opinia(e) 

Wewnętrzna kieszeń dla 8 dysków 2.5” SATA 6Gbps 7mm HDD / SSD o grubości 7 mm zajmując tylko jedną zatokę 5,25-cala. Napędy można wymieniać w czasie pracy komputera, a Szuflady EZ Slide Nano pozwalają na ich łatwą wymianę.

MB998SP-B
1 121,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dzięki ToughArmor M998SP-B masz możliwość umieszczenia 8 dysków 2,5” SATA o wysokości 7 mm w jednej zatoce 5,25”. Jest to najlepsze rozwiązanie dla magazynowania wielu aplikacji. Niepowtarzalne tace przesuwne pozwalają szybko i bezboleśnie zmieniać dyski. Podwójne wentylatory 40mm oraz otwory wentylacyjn umieszczone w przodu i po bokach, które maksymalizują przepływ powietrza, utrzymują chłodną temperaturę dysków. MB998SP-B jest wyposażony w metalową obudowę, która jest przeznaczona dla handlu w medycynie, systemów wojskowych, IPC, przedsiębiorstw oraz przemysłu.
 
 
Nieskończone możliwości w pojedynczej zatoce
Wykorzystując standardową zatokę 2,5”, zwarta konstrukcja obudowy sprawia, że urządzenie może być wykorzystywane do różnych zastosowań, takich tak systemy RAID. Dzięki MB998SP-B możesz stworzyć podwójny system macierzy RAID 5 lub RAID 10, bądź użyć 4 dysków do wysokowydajnej macierzy RAID 0 z dwiema macierzami RAID 1 dla kopii zapasowych. MB998SP-B jest niezwykle przydatny dla stacji roboczych, serwerów, kompaktowych platform do gier, serwerów domowych lub HTPC ze względu na dużą pojemność i oszczędność miejsca. Jest to również idealne urządzenie dla użytkowników, którzy potrzebują zapisać i magazynować różne zawartości w różnych miejscach w systemach RAID. Obsługa tak szerokiego zakresu zastosowań sprawia, że MB998SP-B jest niezastąpiony.
Korzystanie z przesuwanych tac ułatwia wymianę i konserwację. W celu zabezpieczenia posiada system blokady Eagle Hook, która daje pewność, że dyski nie będą się wysuwać gdy nie są potrzebne. Tacki są zaprojektowane tak, aby dostosować wysokość 7 mm dysku twardego i SSD tworząc łatwo wymienialną zatokę dla wszelkich standardów 2,5 “ dysków SSD i SATA.
Do ciężkich zastosowań
 
Zapewnienie bezpieczeństwa cennych danych jest podstawą do budowania jakiegokolwiek dobrego systemu lub projektu. Design metalowego ToughArmor jest idealny dla urządzeń przemysłowych i medycznych, które mogą wymagać oceny stopnia palności materiału. Całkowita, metalowa konstrukcja rozprasza ciepło z dysków do tylnego kosza powodując ochłodzenie napędów. Technologia antywibracyjna AVT i EMI zapewniają stabilne utrzymanie dysków, przez co poprawiają ich niezawodność.
Wypełniony funkcjami
 
Dla większej użyteczności Twoich dysków twardych albo SSD, diody elektroluminescencyjne są zainstalowane z przodu ruchomej półki. Dostarczają osobiste informacje statusu napędu przez cały czas. Active Power Technology (APT) pozwala każdej diodzie LED i wentylatorowi być aktywnym tylko wtedy gdy dysk twardy jest włożony na miejsce. Gdy jednostka uruchamia zasilanie, dwa 40 mm wentylatory umieszczone strategicznie za tylnym panelem, dostarczają powietrze w całej klatce schładzając wszystkie 8 zatok skutecznie i efektywnie.
 
Nigdy nie zapomnisz które miejsce mają dyski oraz które dyski są w którym miejscu. Z naszymi osobistymi etykietami napędowymi ID, zawsze będziesz wiedzieć który dysk jest na której tacy oraz jakie zawiera pliki. Możesz swobodnie wyłączać je z sieci i zmieniać lub poprawiać ich konfigurację albo po prostu je usuwać.
ToughArmor MB998SP-B obsługuje 7-pinowe lub 15-pinowe złącza SATA z zamkiem na zatrzask, dzięki czemu nigdy nie będziesz się martwić o przypadkowe odłączenie kabla bez Twojej zgody. Gdy tylko kable zostaną podłączone, wtyczka się zamyka i pozostaje na swoim miejscu.
Instalacja kabla pozwala zmniejszyć 40% prędkości oryginalnego wentylatora, zapewniając cichszą pracę urządzenia. Aby zainstalować, odłącz 3-pinowe złącze wentylatora od portu, a następnie podłącz je do kabla redukcji prędkości wentylatora.
Zabierz ToughArmor w podróż!
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
Taca dysku
 
EZ Slide Nano Tray MB998TP-B DriveTray for ToughArmor MB998 Series
Kluczowe cechy
 
- Trwała metalowa obudowa, zaprojektowana szególnie dla systemów branży medycznej oraz militarnej.
- Doskonały dla nierównych zastosowań, spełnia wymogi oceny stopnia palności
- Dopasowany do umieszczenia 8 dysków, 7mm 2,5” dysków SATA lub SSD w pojedynczą zatokę 5,25” macierzy RAID
- Podwójne 40 mm wentylatory chronią dyski przed przegrzaniem
- Wymaga tylko dwóch 15-pinowych włączników, aby zasilać wszystkie 8 zatok
- Etykiety tac pozwalają utrzymać porządek oraz zapamiętać miejsce dysku
- Technologia antywibracyjna tworzy bezpieczne środowisko dla dysków
- Technologia ActivePower - indywidualne oświetlenie oraz chłodzenie wentylatora po włożeniu dysku do zatoki
- Zabezpieczenie Eagle utrzymuje tace przed samowolnym wysunięciem.
- Zdejmowane zasobniki tac dla łatwiejszej konserwacji
- Obsługuje kable SATA 6 Gbps
- Obsługuje kable SATA oraz kable z blokadą konstrukcji
- Wiodąca w branży technologia oraz 5-letnia gwarancja z obsługą klienta.
MB998SP-B

Opis

Model
MB998SP-B
Kolor
Czarny matowy
Kompatybilne dyski
8 x 2,5" SATA I / II / III SSD lub HDD (7mm wysokości)
Interfejs zewnętrzny
8 x 7 Pin SATA
Podłączenie zasilania
2 x 15 Pin złącze zasilania SATA
Montaż
1x 5,25"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od prędkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie poprzez SATA
Materiał wykonania
Aluminium & SECC
Chłodzenie
2x wentylator 40mm z tyłuRozpraszanie ciepła poprzez metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie i praca dysku
Dodatkowe informacje
Hot-Swap
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
146 x 142 x 41mm
Waga
875g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ICY DOCK ToughArmor MB998SP-B 8-dyskowa kieszeń 2.5” SATA 6Gbps 7mm HDD / SSD

Wewnętrzna kieszeń dla 8 dysków 2.5” SATA 6Gbps 7mm HDD / SSD o grubości 7 mm zajmując tylko jedną zatokę 5,25-cala. Napędy można wymieniać w czasie pracy komputera, a Szuflady EZ Slide Nano pozwalają na ich łatwą wymianę.

Napisz swoją opinię