Kieszeń 6 x 2,5 "SAS / SATA SSD / HDD i Ultra Slim ODD do zewnętrznej wnęki 5,25" (ToughArmor MB606SPO-B)

0 Opinia(e) 

Wytrzymały mobilny stelaż ToughArmor MB606SPO-B, przeznaczony dla dysków SSD SATA/SAS i dysków twardych o wysokości do 7 mm z wymianą hot-swap oraz 1x ultra cienki czytnik napędu optycznego CD/DVD/Blu-ray ROM o grubości 9,5 mm do zewnętrznej wnęki 5,25".

MB606SPO-B
645,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 
Przedstawiamy wytrzymały mobilny stelaż ToughArmor MB606SPO-B, przeznaczony dla dysków SSD SATA/SAS i dysków twardych o wysokości do 7 mm z wymianą hot-swap oraz 1x ultra cienki czytnik napędu optycznego CD/DVD/Blu-ray ROM o grubości 9,5 mm do zewnętrznej wnęki 5,25". Wyposażony w pełną, metalową konstrukcję zaprojektowaną do zastosowań profesjonalnych, takich jak systemy wojskowe i medyczne, komputery pokładowe i powietrzne, systemy samochodowe, serwery, stacje robocze i mobilne systemy komputerowe. Utrzymanie optymalnej temperatury napędu dzięki konfigurowanemu przez użytkownika 40 mm wentylatorowi chłodzącemu i dużej ilości otworów wentylacyjnych w całej obudowie. Zaawansowane wyjmowane tace z antywibracyjną ochroną napędów w trudnych warunkach, a wbudowane indywidualne diody LED statusu zapewniają natychmiastową aktualizację napędów.
Efektywne wykorzystanie przestrzeni
 
Zagęszczona konstrukcja MB606SPO-B ToughArmor MB606SPO-B zawiera sześć pól umożliwiających hot-swap SSD/HDD o średnicy 5-7 mm oraz jeden napęd optyczny Ultra-Slim CD/DVD/Blu-ray ROM w jednej wnęce napędu 5,25", idealny do zastosowań wymagających dużej ilości przestrzeni dyskowej, takich jak komputery energetyczne, przenośne stacje robocze do zastosowań wojskowych oraz montowane w stelażu komputery przemysłowe.
Nowo zaprojektowany wspornik napędu optycznego MB606SPO-B posiada adaptacyjną konstrukcję umożliwiającą obsługę czytnika napędu optycznego 9,5 mm CD/DVD/Blu-Ray ROM o grubości 9,5 mm.
Taca MB606SPO-B jest przeznaczona do obsługi dysków twardych i dysków SSD o wysokości do 7 mm, dzięki czemu są one kompatybilne z dyskami SAS oraz dyskami SATA. Dyski SAS są wykorzystywane w zastosowaniach korporacyjnych, takich jak archiwizacja długoterminowa w celu zapewnienia ich długiej żywotności i większej niezawodności. 
Zaprojektowane z myślą o wszechstronności
Gdy używasz ultracienkich dysków, instalacja jest łatwa dzięki wygodnie oznaczonym otworom na śruby. Po podłączeniu wystarczy zamocować wbudowaną śrubę, a napęd zostanie zablokowany na miejscu. Gwarantuje to, że czytnik napędu optycznego pozostanie w miejscu, nawet w warunkach silnego ruchu lub wibracji.
 
 
Gdy nadszedł czas na wymianę lub uaktualnienie czytnika napędu optycznego CD/DVD/Blu-ray, demontaż jest równie prosty. Gdy śruba wspornika zostanie poluzowana, odsłania się sprężynowe ramię . Wystarczy je pociągnąć, aby wyjąć napęd optyczny z obudowy.
Wytrzymała konstrukcja
 
ToughArmor wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową obudowę i tacki, a trend ten jest kontynuowany przez MB606SPO-B. ToughArmor został zaprojektowany specjalnie z myślą o zastosowaniach przemysłowych pracujących w trudnych warunkach, takich jak zastosowania wojskowe i medyczne, systemy lotnicze, maszyny przemysłowe i magazynowe oraz wszelkie zastosowania wymagające odporności ogniowej.
Wyposażony w funkcje
 
Aby zapobiec gromadzeniu się pyłu, który z czasem może zatykać wewnętrzne złącza i hamować przepływ powietrza, dołączona osłona przeciwpyłowa chroni obudowę, gdy napęd optyczny nie jest używany. Po zainstalowaniu napędu optycznego CD/DVD/Blu-ray, osłona przeciwpyłowa może zostać łatwo zdjęta bez użycia narzędzi i śrub.
Indywidualne diody LED dla każdej wnęki umożliwiają natychmiastową aktualizację stanu napędu, informując użytkownika, kiedy napędy są włączone lub używane.
Sterowany przez użytkownika 40-milimetrowy wentylator chłodzący współpracuje z dużymi otworami wentylacyjnymi w tacy i obudowie, aby usunąć jak najwięcej ciepła i utrzymać napędy pracujące w optymalnej temperaturze. Wentylator może być ustawiony na wysoki dla intensywnych zastosowań mechanicznych dysków twardych, niski dla chłodniejszych dysków SSD i może być całkowicie wyłączony w celu schłodzenia przez wbudowany system chłodzenia komputerów.
Obsługa danych SATA i kabli zasilających z blokadą konstrukcji zatrzasku, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o przypadkowe rozłączenie kabli podczas użytkowania. Po podłączeniu tych kabli pozostaną one zamknięte na swoim miejscu aż do momentu ich ręcznego usunięcia, zapewniając niezawodne połączenie zasilania i danych.
Weź ToughArmor w podróż z MB991U3-1SB

 
Aby uzyskać dostęp do danych poza systemem lub w odległych lokalizacjach, ToughArmor MB991U3-1SB to właściwy sposób. Gniazdo kasety napędu MB991U3-1SB jest kompatybilne z różnymi kasetami napędowymi ToughArmor, w tym z kasetami ToughArmor serii MB516, MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Dzięki temu obecni użytkownicy ToughArmor mogą uzyskać dostęp do napędu wewnętrznego na zewnątrz bez konieczności otwierania obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego napędu. Jeśli chcesz bezpiecznie usunąć dane lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci masowej systemu, wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonać indywidualne zadania na zewnątrz za pomocą interfejsu USB 3.0. Najlepsze jest to, że MB991U3-1SB wykorzystuje magistralę USB i nie wymaga zasilacza do pracy. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i gotowe do pracy.
Taca na dysk
 
EZ-Slide Nano Tray MB998TP-B DriveTray for ToughArmor MB998/MB606 Series
 
Taca kompatybilna z zewnętrznym ToughArmor:
 
Sugerowane zastosowania
 
-
Idealne do zastosowań wymagających gęstej pamięci masowej dysków SSD i pełnowymiarowych mechanicznych dysków twardych lub dysków półprzewodnikowych, w szczególności dysków SATA o dużej pojemności i dysków SAS klasy korporacyjnej o wysokości 15 mm; systemów wojskowych i medycznych wymagających wytrzymałej konstrukcji oraz małych serwerów fabrycznych wykorzystujących mechaniczne dyski twarde 2,5" do pamięci masowej.
Kluczowe cechy
 
*
Wytrzymała konstrukcja stalowa przeznaczona do zastosowań przemysłowych i komercyjnych, takich jak wojsko i medycyna, serwery, centra danych, stacje robocze i przenośne systemy komputerowe.
*
Idealny do zastosowań, które muszą spełniać wymagania w zakresie palności.
*
Pasuje do 6x dysków SSD lub dysków twardych o wysokości od 5 mm do 7 mm.
*
Obsługuje jednokanałowe interfejsy SATA III i SAS.
*
Obsługa ultracienkich (9,5 mm) napędów dysków optycznych (napęd ODD)
*
Sprężynowy uchwyt ODD do szybkiego montażu i demontażu.
*
Podwójne złącza zasilania SATA oddzielają napęd ODD od zasilania dysku twardego/SSD, zapewniając stabilne zasilanie.
*
Wentylator chłodzący 40 mm z wysokim/niskim/wyłączonym ustawieniem utrzymuje temperaturę napędu.
*
Otwory wentylacyjne umieszczone na tacach i w całej obudowie zapewniają doskonałe chłodzenie pasywne.
*
Active Power Technology (APT) - indywidualny wentylator LED i wentylator chłodzący zasilany jest tylko wtedy, gdy w zatoce zainstalowany jest napęd
*
Indywidualna dioda LED informująca o stanie napędu dla każdej wnęki
*
Technologia antywibracyjna (AVT) redukuje drgania pochodzące z mechanicznych dysków twardych.
MB606SPO-B

Opis

Model
MB606SPO-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
6 x 2.5" SSD / HDD & 1 x Ultra Slim ODD | SATA / SAS (SAS host required / single channel)
Kompatybilne wysokości dysków
6 x 2.5" do 7mm |1 x Ultra Slim ODD (9.5mm)
Interfejs zewnętrzny
7 x SATA 7pin
Podłączenie zasilania
2 x SATA 15pin power
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Materiał wykonania
Wiatrak 40mm
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
146.0 x 41.3 x 154.2mm
Waga
771.4g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń 6 x 2,5 "SAS / SATA SSD / HDD i Ultra Slim ODD do zewnętrznej wnęki 5,25" (ToughArmor MB606SPO-B)

Wytrzymały mobilny stelaż ToughArmor MB606SPO-B, przeznaczony dla dysków SSD SATA/SAS i dysków twardych o wysokości do 7 mm z wymianą hot-swap oraz 1x ultra cienki czytnik napędu optycznego CD/DVD/Blu-ray ROM o grubości 9,5 mm do zewnętrznej wnęki 5,25".

Napisz swoją opinię