Karta PCIe 2.0 dla 2.5” SATA SSD/HDD Hot-Swap (ToughArmor MB839SP-B)

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB839SP-B jest przeznaczony do jednokanałowego interfejsu PCIe 2.0 i 3.0 (x1). Jest również kompatybilny z gniazdami PCIe x4, x8, x16. Obsługa dysków  HDD i SSD SATA 2,5” (wysokość 9,5 mm), wykorzystując standardowy interfejs PCIe 2.0 i zajmując tylko jedno gniazdo, MB839SP-B zapewnia dodatkową zatokę hot swap dla napędów HDD i SSD

MB839SP-B
229,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

Przedstawiamy wytrzymałą, wyjmowaną kieszeń na dysk ToughArmor MB839SP-B na dyski twarde i SSD SATA 2,5” (wysokość 9,5 mm). Wykorzystując standardowy interfejs PCIe 2.0 i zajmując tylko jedno gniazdo, MB839SP-B zapewnia dodatkową zatokę hot swap dla napędów HDD i SSD, nawet jeśli komputer nie posiada złącza SATA lub pustej wnęki na dysk. Ponieważ pojedynczy port PCIe obsługuje zarówno zasilanie, jak i dane, nie ma dodatkowego bałaganu wśród kabli. W pełni obsługuje wymianę na gorąco dzięki wyjmowanej tacy napędu.

Wygodna obsługa hot swap
 
 

MB839SP-B wspiera pełną wymianę na gorąco za pomocą interfejsu PCIe 2.0/3.0, umożliwiając dodawanie lub usuwanie dysków w kilka sekund bez konieczności wyłączania komputera lub otwierania obudowy. Obsługa wymiany w trakcie pracy zapobiega przestojom podczas aktualizacji pamięci lub wymiany uszkodzonego dysku i umożliwia technikowi bardziej wydajną pracę. Złącze jest przystosowane do 10 000 cykli wkładania/wyjmowania dysku i umożliwia instalowanie, usuwanie oraz wymianę napędów bez wyłączania systemu.

 
Wydajne rozwiązanie do przechowywania
 
 

Dodaj kolejny dysk twardy lub SSD do komputera stacjonarnego, wykorzystując nieużywane gniazdo PCIe. Korzystanie z interfejsu PCIe pozwala przekroczyć zwykłe ograniczenia dysków komputerowych, zapewniając dodatkową wymienną wnękę na dyski HDD/SSD.

 
 

ToughArmor MB839SP-B jest przeznaczony do jednokanałowego interfejsu PCIe 2.0 i 3.0 (x1). Jest również kompatybilny z gniazdami PCIe x4, x8, x16.

 

Ochrona, której potrzebujesz

 
 

Wytrzymała, w pełni metalowa taca i wspornik montażowy zapewniają długą żywotność produktu oraz pomagają rozpraszać ciepło. Wbudowany mechanizm antywibracyjny redukuje hałas i chroni przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

 

Duże otwory wentylacyjne po obu stronach obudowy współpracują z systemem chłodzenia komputera, zapewniając odpowiednie chłodzenie dysków pod obciążeniem. Szerokość pojedynczego gniazda jest wystarczająca, aby umożliwić chłodzenie, nawet gdy wiele zatok jest zainstalowanych obok siebie.

 
 

MB839SP-B jest wyposażony we wbudowaną diodę LED na tacy, która może pokazywać status zasilania/dostępu.

 

W celu ułatwienia monitorowania stanu dysku, podłącz diodę LED zasilania komputera/serwera/dostępu do 2-pinowego złącza aktywności HDD (kabel nie wchodzi w skład zestawu), aby łatwo sprawdzić z przodu komputera, kiedy dysk jest używany.

 

Pełen funkcji

 

Wykorzystanie interfejsu PCIe 2.0 pozwala na ogromną poprawę prędkości w porównaniu ze starszymi komputerami PC i Mac Pro z lat 2008-2012, które natywnie obsługują tylko prędkości SATA II.

 

Interfejs PCIe 2.0 gwarantuje zasilanie i transfer danych w tej samej lokalizacji, co ostatecznie zmniejsza bałagan wśród okablowania komputera.

 
 

ToughArmor MB840M2P-B for M.2 NVMe SSD

 

If you are looking to install an M.2 NVMe SSD through a PCIe slot, ICY DOCK got you covered! ToughArmor MB840M2P-B is compatible with the PCIe 3.0 slot or above and offer data transfer speed up to 32Gb/s!

 
Key Features
 
Kompatybilny z modelami Mac Pro 2008-2012 bez sterowników
Mieści 1 dysk twardy lub SSD SATA o wysokości od 7 mm do 9,5 mm
Wykorzystuje interfejs PCIe 2.0 x1, obsługuje także instalację w gniazdach PCIe 2.0 i PCIe 3.0 x1, x4, x8 i x16
Instalowany w pojedynczym gnieździe PCIe
Interfejs PCIe zapewnia transfer zarówno mocy, jak i danych, co zmniejsza bałagan w okablowaniu
Wąska konstrukcja umożliwia instalację wielu pól obok siebie w modułowej konstrukcji
Zawiera panel czołowy PCIe o pełnej wysokości w celu ochrony przed gromadzeniem się kurzu
Funkcja hot swap i gwarancja 10 000 cykli wkładania/wyjmowania dysku
System Eagle Hook utrzymuje dyski w obudowie
Uziemienie EMI chroni dyski twarde przed uszkodzeniem elektrycznym
Technologia antywibracyjna (AVT) redukuje hałas i chroni przed szkodami zewnętrznymi
Technologia Active Power Technology (APT) oszczędza energię, wyłączając urządzenie, gdy nie jest zainstalowany żaden napęd
Wiodąca w branży 3-letnia gwarancja na wszystkie wady
MB839SP-B

Opis

Model
MB839SP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
1 x 2.5" SSD / HDD SATA
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm
Interfejs zewnętrzny
1 x PCIe 2.0
Szybkość transferu
Do 500MB/s
Materiał wykonania
Metal z elementami z tworzywa sztucznego
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
154 x 122 x 22mm

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Karta PCIe 2.0 dla 2.5” SATA SSD/HDD Hot-Swap (ToughArmor MB839SP-B)

ToughArmor MB839SP-B jest przeznaczony do jednokanałowego interfejsu PCIe 2.0 i 3.0 (x1). Jest również kompatybilny z gniazdami PCIe x4, x8, x16. Obsługa dysków  HDD i SSD SATA 2,5” (wysokość 9,5 mm), wykorzystując standardowy interfejs PCIe 2.0 i zajmując tylko jedno gniazdo, MB839SP-B zapewnia dodatkową zatokę hot swap dla napędów HDD i SSD

Napisz swoją opinię