ToughArmor MB992SKR-B 2-Dyskowa Kieszeń RAID 2.5” SATA HDD & SSD do Zatoki 3.5"

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB992SKR-B posiada wbudowany kontroler RAID, dzięki któremu możemy wybrać jeden z trybów: RAID 0, RAID 1, BIG i JBOD. Wysokiej jakości kontroler działa niezależnie od komputera dzięki wbudowanemu procesorowi i pamięci i jest bardziej niezawodny od tradycyjnych rozwiązań. RAID stworzony poprzez oprogramowanie może zostać zainfekowany przez wirusy, co spowoduje uszkodzenie danych.

MB992SKR-B
769,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Każdego roku technologia staje się coraz bardziej zaawansowana i stale się poprawia. Te zmiany obejmują ulepszone funkcje w coraz mniejszych obudowach. Dlatego 2,5-calowe dyski SSD i HDD stają się coraz popularniejsze ze względu na niskie zużycie energii i oszczędność miejsca, w czym są dużo lepsze od 3,5-calowych dysków SATA. Dodatkowo dzięki wyższej przepustowości i surowej mocy procesora przedsiębiorstwa są w stanie przyspieszyć ich proces projketowo-rozwojowy. 2,5-calowe dyski SSDi HDD są mniej pojemne od 3,5-calowych braci, ale zagęszczenie pojemności staje się w nich coraz większe. ToughArmor MB992SKR-B został specjalnie zaprojektowany dla systemów z ograniczonym miejscem, w miejscu jednej 3,5-calowej zatoki zmieści 2 2,5-calowe dyski HDD/SSD. Wbudowany kontroler macierzy RAID pozwala wybierać pomiędzy trybami: RAID 0, RAID 1, BIG i JBOD. Wbudowana funkcja RAID pozwala bezproblemowo dodać do każdego komputera macierz RAID bez potrzeby dodawania karty kontrolera RAID. MB992SKR-B posiada wytrzymałą metalową obudowę, która będzie odpowiednia dla: systemów medycznych i wojskowych, agencji rządowych, przemysłowych komputerów PC, stacji roboczych SMB, stacji roboczych VM, systemów automatyki i systemów wbudowanych.

Wbudowany kontroler RAID

 
ToughArmor MB992SKR-B posiada wbudowany kontroler RAID, dzięki któremu możemy wybrać jeden z trybów: RAID 0, RAID 1, BIG i JBOD. Wysokiej jakości kontroler działa niezależnie od komputera dzięki wbudowanemu procesorowi i pamięci i jest bardziej niezawodny od tradycyhjnych rozwiązań. RAID stworzony poprzez oprogramowanie może zostać zainfekowany przez wirusy, co spowoduje uszkodzenie danych.
Dzięki wbudowanej funkcji RAID możesz dodać macierz RAID stworzoną z 2,5-calowych dysków SSD/HDD za pomocą jednego kabla SATA, bez potrzeby używania karty z kontrolerem RAID. Korzystając z MB992SKR-B możesz szybko stworzyć macierz RAID 1 dla systemu operacyjnego lub wirtualnej maszyny, aby zminimalizować czas, kiedy system nie działa z powodu awarii, lub możesz stworzyć macierz RAID 0, aby osiągnąć wysokie prędkości transferu. Tryb JBOD pozwala zobaczyć dwa oddzielne dyski (wymaga zwielokrotnienia portu SATA po stronie hosta) i tryb BIG, który pozwala połaczyć dyski w jedną dużą przestrzeń danych.

Oszczędność miejsca

Wykorzystując swoje małe wymiary MB992SKR-B jest idealny do komputerów z małą ilością przestrzeni. Zdolność do pomieszczenia 2x2,5" dysków SSD/HDD SATA w jednej 3,5-calowej zatoce z wbudowanymi funkcjami RAID jest bardzo cenne, na przykład RAID 1 może służyć jako zabezpieczenie danych, RAID 0 może służyć w komputerach dla graczy, kiedy potrzebują wysokiej wydajności. Aby oszczędzić miejsce w obudowie do połączenia potrzebujemy jedynie 15-pinowego złącza SATA do zasilania i wymaga jednego portu SATA do zarządzania. Oszczędź dużo miejsca dzięki kompaktowemu MB992SKR-B.

Chroń swoje inwestycje

MB992SKR-B jest w stanie pracować w najcięższych warunkach dzięki w pełni metalowej konstrukcji. Można go stosować w różnych systemach, w tym: wojskowych, organów ścigania, a także warunkach produkcyjnych jak wbudowane systemy sterowania i układy automatyki przemysłowej. Dzięki całkowicie metalowej konstrukcji ToughArmor jest idealny dla urządzeń przemysłowych i medycznych, które muszą być zgodne z wymaganiami palności.
 
Metalowa obudowa dobrze rozprasza ciepło wydostające się z dysków twardych. Technologia Multi-Flow (MFT) skutecznie rozprowadza powietrze po po kieszeni, dzięki otworom wentylacyjnym znajdującym się na dole, przodzie i tyle obudowy. Technologia Anti-Vibration (AVT) i Uziemienia EMI zapewniają należyte bezpieczeństwo i stabilność, aby dyski mogły pracować w optymalnych warunkach.

Wszechstronny użytek i ochrona

Dobrze widoczne wskaźniki LED pokazują, gdy dysk jest wyjmowany (brak światła), dostępny (zielone światło) lub nie (kolor czerwony). Gdy jednostka jest w trakcie przebudowy z macierzy RAID w RAID 1, indywidualny wskaźnik przebudowywania zaświeci się. Active Power Technology pozwala na zasilanie diod LED tylko, gdy wewnątrz jest umieszczony napęd. Dla dodatkowej ochrony zaimplementowano system blokady Eagle Hook, który gwarantuje, że dyski nie wysuną się przypadkowo. Ponadto dwusegmentowy zamek zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą.
Tacka EZ Slide Micro pozwala w łatwy zamieniać dyski, czyniąc ich konserwację bezproblemową. Tacki pomieszczą dyski o wysokości od 7 do 9,5-milimetra tworząc zatokęhot-swap dla wszystkich standardowych 2,5-calowych dysków.
MB992SKR-B

Opis

Model
MB992SKR-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2 x 2.5” SATA III HDD & SSD
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm
Interfejs zewnętrzny
SATA 7 pin
Podłączenie zasilania
SATA 15 pin
Montaż
1 x 3.5"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonania
Metal
Chłodzenie
Otwory wentylacyjne, odprowadzanie ciepła przez metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie, Praca, Błąd HDD, Odbudowa RAID
Zabezpieczenie napędu
Zamek
Dodatkowe informacje
Hot-Swap, Funkcje RAID: RAID 0 (FAST) / RAID 1 (SAFE) / BIG (SPANNING) / JBOD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
161.2 x 101.2 x 25.4mm
Waga
481.5g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ToughArmor MB992SKR-B 2-Dyskowa Kieszeń RAID 2.5” SATA HDD & SSD do Zatoki 3.5"

ToughArmor MB992SKR-B posiada wbudowany kontroler RAID, dzięki któremu możemy wybrać jeden z trybów: RAID 0, RAID 1, BIG i JBOD. Wysokiej jakości kontroler działa niezależnie od komputera dzięki wbudowanemu procesorowi i pamięci i jest bardziej niezawodny od tradycyjnych rozwiązań. RAID stworzony poprzez oprogramowanie może zostać zainfekowany przez wirusy, co spowoduje uszkodzenie danych.

Napisz swoją opinię