ToughArmor MB996SP-6SB Metalowa 6-Dyskowa kieszeń 2.5" SATA HDD & SSD

0 Opinia(e) 

Wykorzystując standardową 5,25” zatokę, kompaktowa konstrukcja pozwala na używanie jej w różnych zastosowaniach. MB996SP-6SB jest przeznaczona do budowania instalacji RAID takich jak podwójna macierz RAID 5 lub wysokowydajne 4 dyski w RAID 0 z dodatkiem macierzy RAID 1 – wszystko w jednej 5,25” zatoce.

MB996SP-6SB
812,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

5,25” zatoka już dawno została standardem w historii komputerów. Począwszy od lat 90. i starszych przemysłowych obudów po dzisiejsze obudowy Micro ATX. 5,25” zatoki są globalnie stosowane dla napędów optycznych takich jak DVD i Blue-ray lub dla pojedynczego 3,5” dysku twardego rack. Jednak jest niemal niemożliwym, aby używać zaledwie jednej 5,25” zatoki, aby stworzyć kompleksową macierz RAID. Tu z pomocą przychodzi kieszeń MB996SP-6SB, która mieści w sobie do 6x 2,5” HDD/SDD SATA.

Wysokopojemnościowe przechowywanie RAID w ograniczonej przestrzeni

 
Wykorzystując standardową 5,25” zatokę, kompaktowa konstrukcja pozwala na używanie jej w różnych zastosowaniach. MB996SP-6SB jest przeznaczona do budowania instalacji RAID takich jak podwójna macierz RAID 5 lub wysokowydajne 4 dyski w RAID 0 z dodatkiem macierzy RAID 1 – wszystko w jednej 5,25” zatoce. MB996SP-6SB jest niezwykle przydatna dla zaawansowanych, małych serwerów, platform do gier, serwerów domowych lub HTPC ze względu na swoją wysoką wydajność i oszczędność miejsca. Jest także doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy którzy nie potrzebują korzystać z macierzy RAID a połączenia JBOD, aby zapisywać różną zawartość w innych częściach dysków. MB996SP-6SB obsługuje szeroki zakres zastosowań, co stanowi jego główną zaletę.

Solidna konstrukcja

 
Upewnienie się, że dyski twarde lub drogie dyski SSD są w dobrych rękach i wytrzymają najdłużej, jak to tylko możliwe, jest kluczowe w budowie różnych konstrukcji. MB996SP-6SB jest w stanie wytrzymać różne warunki dzięki w pełni metalowej konstrukcji.

Użyty metalowy materiał pozwala na przekazywanie ciepła z dysków na tył obudowy. Ponadto technologia antywibracyjna (AVT) i uziemienie EMI służą do zapewnienia stabilnego środowiska dla dysków, co znacznie poprawia ich niezawodność.

Absolutna kontrola twojego 2,5” HDD lub SSD

 
Z przodu obudowy zostały zainstalowane indywidualne wskaźniki LED sygnalizujące pracę dysków. Technologia Active Power (APT) pozwala każdemu z nich, a także wentylatorom być aktywnymi tylko wtedy, gdy dysk jest włożony do dedykowanej zatoki.

40-milimetrowy wentylator umieszczony jest bezpośrednio na centralnej części panelu, zapewniając zrównoważony przepływ powietrza w całej obudowie. W zależności od potrzeby może on zostać ustawiony na wyższą prędkość lub kompletnie wyłączony, aby jak najciszej pracować. 3-stopniowa regulacja wentylatora zapewnia elastyczność w różnych sytuacjach.
Używanie tacek EZ Slide Micro zapewnia łatwą wymianę i konserwację dysków. W celu ich zabezpieczenia został użyty system blokady Eagle Hook, który gwarantuje, że napędy nie wysuną się samoistnie. Ramki zostały zaprojektowane, aby zmieścić dyski HDD/SSD o wysokości od 7 do 9,5 mm, tworząc zatokę hot swap dla 2,5” dysków HDD/SSD SATA.
Kompatybilność szuflad:
 
 
Do zestawu dołączona jest przejściówka z 2x4 piny na 15 pinów, aby pasować do różnych systemów.

Kluczowe cechy

 
- Mieści 6x HDD lub SSD SATA (od 7 do 9,5 mm wysokości) w jednej zatoce 5,25”
- Metalowa konstrukcja z aluminiowym korpusem, aby chronić Twoje dyski
- Technologia antywibracyjna tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych lub SSD
- Technologia Active Power – indywidualne wskaźniki LED i chłodzenie włączone tylko wtedy, gdy dysk jest umieszczony w środku
- 3 prędkości chłodzenia (wysokie, niskie lub wyłączone)
- System blokady Eagle Hook utrzymuje dyski zabezpieczone w obudowie
- Przełączanie pomiędzy 4- i 15-pinowym złączem dzięki dołączonemu adapterowi
- Wymienne tacki umożliwiają łatwą konserwację
- Obsługa SATA 6 Gbps i hot swap
MB996SP-6SB

Opis

Model
MB996SP-6SB
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
6 x 2.5" SATA I / II / III SSD or HDD
Maksymalna pojemność dysku
2TB
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm
Interfejs zewnętrzny
6 x 7pin SATA
Podłączenie zasilania
2 x 4pin Molex lub 2 x 15pin SATA
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonania
Metal
Chłodzenie
Wentylator 40mm (High/ Low/ Off), Odprowadzanie ciepła przez metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
148 x 146 x 41 mm
Waga
800 g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ToughArmor MB996SP-6SB Metalowa 6-Dyskowa kieszeń 2.5" SATA HDD & SSD

Wykorzystując standardową 5,25” zatokę, kompaktowa konstrukcja pozwala na używanie jej w różnych zastosowaniach. MB996SP-6SB jest przeznaczona do budowania instalacji RAID takich jak podwójna macierz RAID 5 lub wysokowydajne 4 dyski w RAID 0 z dodatkiem macierzy RAID 1 – wszystko w jednej 5,25” zatoce.

Napisz swoją opinię