ToughArmor MB411SKO-B - 2.5” SATA/SAS HDD/SSD Metal Mobile Rack dla Slim ODD/FDD z Kluczem

0 Opinia(e) 

W pełni metalowa stację dokująca SAS/SATA o przekątnej 2,5", która została zaprojektowana tak, aby pasować do 12,7-milimetrowego gniazda ODD lub jakiegokolwiek FDD. MB411SKO-B wykorzystuje wytrzymałą, metalową konstrukcję w celu zapewnienia maksymalnej żywotności, dzięki czemu jest w stanie znieść najtrudniejsze warunki. Szuflada  zapewnia możliwość "wymiany na gorąco", gwarantując łatwą obsługę.

MB411SKO-B
253,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Icy Dock przedstawia ToughArmor MB411SKO-B – w pełni metalową stację dokującą na dysk twardy SAS/SATA o przekątnej 2,5 cala, która została zaprojektowana tak, aby pasować do 12,7-milimetrowego gniazda ODD lub jakiegokolwiek FDD. MB411SKO-B wykorzystuje wytrzymałą, metalową konstrukcję w celu zapewnienia maksymalnej żywotności, dzięki czemu jest w stanie znieść najtrudniejsze warunki. Szuflada EZ Slide Micro zapewnia możliwość "wymiany na gorąco", gwarantując łatwą obsługę.
Dzięki wyjątkowej konstrukcji MB411SKO-B jest doskonałym magazynem danych przeznaczonym do użytku w systemach o ograniczonej powierzchni. Doskonale się sprawdzi w przechowywaniu danych w systemach OEM/ODM, systemach sterowania, fabrycznych systemach automatyki, komputerach w systemie rack, serwerach rack i urządzeniach IPC.
Niemal tak cienki jak napęd 2,5"
Konstrukcja ToughArmor MB411SKO-B jest niezwykle cienka, a jej rozmiar jest tak mały, jak 2,5-calowy HDD, co czyni go urządzeniem doskonale oszczędzającym przestrzeń. Te niewielkie wymiary pozwalają MB411SKO-B zmieścić się w dowolnym systemie, który ma ściśle ograniczone miejsce, takie jak komputery przenośne i systemy wbudowane. Jest to również doskonałe mobilne rozwiązanie rack dla systemów OEM/ODM, które mają ograniczoną przestrzeń. Dzięki temu konstruktorzy mogą łatwo skonfigurować system z MB411SKO-B bez marnowania miejsca.
Zaprojektowany dla ultracienkiego napędu optycznego i dyskietek
MB411SKO-B został zaprojektowany tak, aby pasował zarówno do smukłej zatoki ODD, jak i FDD. Aby użyć go we wnęce FDD, wystarczy odkręcić trzy śruby z metalowego uchwytu ODD, a następnie wyjąć uchwyt ODD z urządzenia – jest gotowy do użycia. Dzięki MB411SKO-B możesz szybko dodać 2,5-calowy dysk twardy/SSD do konstrukcji, która posiada cienką zatokę ODD lub FDD. Możesz także zaktualizować ją o 2,5-calowy dysk SSD, co znacznie poprawi ogólną wydajność systemu.
Zdejmowalna konstrukcja z maksymalną ochroną
Podajnik EZ Slide Micro wspiera "wymianę na gorąco" i sprawia, że w przypadku awarii obsługa nie sprawia żadnych problemów. Dzięki prostej obsłudze, czas jego wymiany jest bardzo niski. Taca jest przystosowana do dysków HDD lub SSD o wysokości 7-9,5 mm. Tworzy tym samym 2,5-calową zatokę na dowolny standardowy napęd SATA/SAS. Po zamknięciu zatrzasku system Eagle Hook utrzymuje dyski bezpiecznie w obudowie.
 
MB411SKO-B jest nie tylko solidną metalową konstrukcją. Dzięki zastosowaniu zamykanego podajnika wprowadziliśmy nowy poziom bezpieczeństwa najważniejszych danych. Nowa, zintegrowana taca zamykana na kluczyk zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do napędu, tym samym zniechęca do kradzieży i zapobiega przypadkowemu wypchnięciu napędu podczas użytkowania.
 
Za sprawą wykorzystanego materiału, który może przetrwać długie lata, MB411SKO-B jest w stanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Wytrzymała metalowa konstrukcja ToughArmor jest idealna dla rozwiązań przemysłowych, które mogą wymagać certyfikatu niepalności, ponieważ urządzenie to jest zgodne z jej wymaganiami. Ze względu na wysoką jakość komponentów MB411SKO-B może być stosowany w różnych systemach korporacyjnych, w tym wojskowych i kryminalistycznych. Znajdzie również swoje zastosowanie w produkcji np. W wbudowanych systemach sterowania i fabrycznych systemach automatyki.
 
Wygodne funkcje
Zamontowana z przodu dioda LED przekazuje informacje o stanie dysku. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie zasilania tylko wtedy, gdy dysk znajduje się wewnątrz obudowy. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia system Eagle Hook, który gwarantuje, że dysk nie wysunie się, gdy nie jest używany. Co więcej, ToughArmor MB411SKO-B obsługuje 7-pinowe złącze SATA z zastrzaskiem, więc nie musisz się martwić o przypadkowe odłączenie kabla. Gdy zostanie on podłączony, zablokuje się i pozostanie na miejscu.
Zabierz ToughArmor ze sobą wszędzie z MB991U3-1SB

 
Potrzebujesz uzyskać dostęp do swoich danych, gdziekolwiek się znajdziesz? ToughArmor MB991U3-1SB zna na to sposób. Slot na tacę MB991U3-1SB jest kompatybilny z różnymi tacami ToughArmor, włączając w to ToughArmor MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Umożliwia to użytkownikom dostęp do wewnętrznych dysków zewnętrznie. To idealne rozwiązanie, aby przeprowadzić indywidualną diagnostykę dysku. Jeśli chcesz bezpiecznie wymazać dane lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, wystarczy wyjąć tacę z wewnętrznego urządzenia ToughArmor i włożyć do MB991U3-1SB, aby wykonać zewnętrznie indywidualne zadania za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB jest zasilane poprzez USB i nie wymaga dodatkowego zasilacza. Po prostu podłącz kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotów do pracy.
MB411SKO-B

Opis

Model
MB411SKO-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2.5" SAS/SATA HDD/SSD (SAS host wymagany dla dysków SAS)
Kompatybilne wysokości dysków
7mm to 9.5mm
Interfejs zewnętrzny
22pin SATA (Wsparcie dla SAS single channel)
Podłączenie zasilania
Mini 4-pin power
Montaż
Slim ODD lub slim FDD
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Zabezpieczenie napędu
2 segments key lock
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
ODD 130 x 128 x 12.7mm / FDD 129 x 95.8 x 12.7mm
Waga
215g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ToughArmor MB411SKO-B - 2.5” SATA/SAS HDD/SSD Metal Mobile Rack dla Slim ODD/FDD z Kluczem

W pełni metalowa stację dokująca SAS/SATA o przekątnej 2,5", która została zaprojektowana tak, aby pasować do 12,7-milimetrowego gniazda ODD lub jakiegokolwiek FDD. MB411SKO-B wykorzystuje wytrzymałą, metalową konstrukcję w celu zapewnienia maksymalnej żywotności, dzięki czemu jest w stanie znieść najtrudniejsze warunki. Szuflada  zapewnia możliwość "wymiany na gorąco", gwarantując łatwą obsługę.

Napisz swoją opinię