Metalowa 8 Dyskowa Kieszeń 2.5" SAS/SATA SSD & HDD Backplane (ToughArmor MB508SP-B)

0 Opinia(e) 

MB508SP-B to 8 dysków SATA/SAS HDD/SSD w zaledwie dwóch wnękach na napędy CD/DVD po 5,25". To sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej przestrzeni dyskowej z wykorzystaniem korporacyjnych dysków SAS, takich jak serwery i komputery przechowujące duże ilości danych.

MB508SP-B
1 007,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przedstawiamy 8-zatokową klatkę ICY DOCK ToughArmor MB508SP-B 2,5" dla dysków twardych i SSD, zaprojektowaną do przechowywania 8 napędów 2,5" SAS/SATA HDD/SSD od 5 do 15 mm w dwóch zatokach 5,25" CD/DVD, dzięki czemu jest klatką o największym zagęszczeniu obsługującą pełne dyski 15 mm. Korporacyjne dyski SAS i dyski o dużej pojemności są w pełni obsługiwane, co jest ważne w zastosowaniach wymagających długoterminowego, niezawodnego i szybkiego przechowywania danych w celu archiwizacji oraz tworzenia kopii zapasowych. Dwa złącza Mini-SAS HD są używane do podłączenia wszystkich 8 napędów, dzięki czemu znacznie zmniejszają bałagan kablowy w stosunku do tradycyjnych portów SATA oraz poprawiają niezawodność dzięki redukcji interferencji EMI wbudowanej w kable Mini-SAS HD. Aby jeszcze bardziej poprawić niezawodność i bezpieczeństwo, MB508SP-B wykorzystuje wytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcję spełniającą wymagania dotyczące palności, a także duży, regulowany przez użytkownika wentylator chłodzący o średnicy 80 mm, chroniący przed przegrzaniem.
Rozwiązanie dla przedsiębiorstw
 
MB508SP-B firmy ICY DOCK to 8 dysków SATA/SAS HDD/SSD w zaledwie dwóch wnękach na napędy CD/DVD po 5,25". To sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej przestrzeni dyskowej z wykorzystaniem korporacyjnych dysków SAS, takich jak serwery i komputery przechowujące duże ilości danych.
Aby chronić przed szkodami środowiskowymi, dyski są otoczone metalową obudową z metalowymi tacami, dzięki czemu spełniają surowe wymogi w zakresie palności w zastosowaniach przemysłowych, wojskowych i medycznych.
 
 
Łatwa wymiana na gorąco
 
Zaprojektowane do zastosowań, w których może być wymagana regularna zmiana napędu, tace MB508SP-B EZ-slide mini można wymieniać na gorąco. Umożliwiają one łatwe dodawanie i wyjmowanie napędów bez restartowania całego komputera. Hot-swap umożliwia wymianę uszkodzonych napędów w ciągu kilku sekund bez kosztownych przestojów systemu. Aby zapewnić długą żywotność, wewnętrzne złącza SAS/SATA są przystosowane do obsługi do 10 000 cykli wymiany w każdej z zatok.
Wysoce kompatybilne tace EZ-Slide
Tacki EZ slide obsługują pełnowymiarowe, 2,5-calowe mechaniczne dyski twarde i dyski SSD, w tym dyski SATA i SAS o dużej pojemności. Dyski SAS są wykorzystywane w zastosowaniach korporacyjnych, takich jak długoterminowe archiwizowanie. Dzięki ich długiej żywotności, większej niezawodności i szybszym obrotom do 15 000 RPM, zapewniony jest szybki dostęp do danych. Obsługiwane są wszystkie dyski SAS, w tym Seagate Exos, HGST Ultrastar serii C oraz dyski Dell, HPE i Toshiba SAS.
Tacki z serii ToughArmor zostały zaprojektowane dla maksymalnej interoperacyjności. Mogą być one używane z wieloma innymi modelami ToughArmor, w tym także z serii MB991 i MB994. Oznacza to, że napędy mogą być łatwo transportowane i używane w innych systemach, bez konieczności ponownego podłączania napędów do innej tacy.
Aby zapewnić bezpieczeństwo dysku, system blokady Eagle-Hook sprawia, że dyski twarde nie zostaną przypadkowo wysunięte.
Standard połączenia kolejnej generacji
 
 
Dwa porty Mini-SAS HD (SFF-8643) zasilają wszystkie 8 dysków, znacznie zmniejszając bałagan kablowy i dodając kompatybilność dla większego wyboru kontrolerów RAID. W porównaniu do SATA Mini-SAS HD może podróżować dalej bez pogorszenia sygnału, utrzymując transmisję danych z dala od zakłóceń statycznych, które mogą spowodować utratę danych.
 
 
Potężne chłodzenie
 
Wyposażony w duży, mocny wentylator 80 mm o wysokiej, niskiej i wyłączonej prędkości, zaprojektowany tak, aby szybko usuwał z twoich napędów jak najwięcej ciepła. Wentylator współpracuje z otworami wentylacyjnymi rozmieszczonymi w całej obudowie, zapewniając pracę napędów w ich optymalnych temperaturach.
 
 
Dla zwiększania możliwości rozbudowy,oryginalny wentylator można łatwo wymienić na dowolny dostępny na rynku model 80 mm.
 
Wypełniony funkcjami
Każda z zatok napędowych MB508SP-B ma swoją własną diodę LED, która powiadamia użytkownika o aktywności napędu, zapobiegając uszkodzeniu dysku.
 
Indywidualnie numerowane etykiety ID dysku pozwalają zachować porządek dysków w macierzach RAID. Etykiety można łatwo zmienić lub usunąć całkowicie, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd.
 
Obsługuje dane Mini-SAS HD i kable zasilające SATA z zatrzaskami blokującymi, zapewniając, że po zainstalowaniu kable nigdy nie będą się zsuwać z miejsca i powodować utratę danych w wyniku przypadkowego wyrzucenia napędu.
 
Zabierz ToughArmor w podróż
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
Taca dysku
 
EZ-Slide Mini Tray MB991TRAY-B DriveTray for ToughArmor MB991/994/508 series
 
Taca kompatybilna z zewnętrznym ToughArmor:
 
Suggerowane zastosowania
 
-
Idealny do zastosowań wymagających wysokiego zagęszczenia dysków SSD i HDD, w szczególności dysków SATA o dużej pojemności i dysków SAS klasy korporacyjnej o wysokości 15 mm, takich jak: systemy wojskowe, medyczne i małe serwery.
MB508SP-B

Opis

Model
MB508SP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
8 x 2.5" SSD / HDD SATA/SAS (Support Single Channel SAS)
Kompatybilne wysokości dysków
do 15mm
Interfejs zewnętrzny
2 x miniSAS HD (SFF-8643)
Podłączenie zasilania
2 x 15 pin
Montaż
2 x 5,25"
Szybkość transferu
SATA do 6 Gb/s, SAS do 12 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Materiał wykonania
Metal
Chłodzenie
1 x 80 mm Fan
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
146 x 157.9 x 84mm
Waga
1460g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Metalowa 8 Dyskowa Kieszeń 2.5" SAS/SATA SSD & HDD Backplane (ToughArmor MB508SP-B)

MB508SP-B to 8 dysków SATA/SAS HDD/SSD w zaledwie dwóch wnękach na napędy CD/DVD po 5,25". To sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej przestrzeni dyskowej z wykorzystaniem korporacyjnych dysków SAS, takich jak serwery i komputery przechowujące duże ilości danych.

Napisz swoją opinię