DuoSwap MB971SP-B Wewnętrzna stacja dokująca 2.5" i 3.5" SATA HDD/SSD Hot Swap

0 Opinia(e) 

Sposób na łatwą wymianę między dwoma standardowymi rozmiarami dysków SATA jest trudny do znalezienia. DuoSwap zmienia to wszystko, będąc 5,25” kieszenią dla 2,5” i 3,5” dysków. MB971SP-B posiada największą elastyczność w obrębie pojedynczej 5,25” zatoki, pozwalając na tworzenie różnych kombinacji dysków.

MB971SP-B
293,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zewnętrzne stacje dokujące są popularne dzięki swojej elastyczności i kompatybilności. Niemniej ze względu na użytek zewnętrzny, interfejs ogranicza prędkość transferu z dysku twardego przez możliwość używania tylko jednego z nich w danym momencie. W standardowej obudowanie komputera istnieje kilka 5,25” zatok zazwyczaj przeznaczonych dla napędu DVD ROM, które jednak nie są w stanie bez czyjejś pomocny zmieścić 2,5” i 3,5” dyski. Używając MB971SP-B DuoSwap można zaoszczędzić cenne miejsce na biurku poprzez integrację zarówno 2,5” oraz 3,5” slotów w jedną 5,25” zatokę. To daje możliwość łatwego przejścia z zewnętrznej stacji dokującej do komputera.
mb971sp-b_feature_web.jpg

Sposób na łatwą wymianę między dwoma standardowymi rozmiarami dysków SATA jest trudny do znalezienia. DuoSwap zmienia to wszystko, będąc 5,25” kieszenią dla 2,5” i 3,5” dysków. MB971SP-B posiada największą elastyczność w obrębie pojedynczej 5,25” zatoki, pozwalając na tworzenie różnych kombinacji dysków – czy montażu pojedynczego, czy obu w tym samym czasie w celu uzyskania maksymalnych możliwości przechowywania. Instalacja dwóch dysków w DuoSwap daje wiele korzyści. Z dwóch dysków można łatwo tworzyć kopie zapasowe lub klonować z dużą prędkością 3,5-calowy dysk na 2,5-calowy. To czyni DuoSwap doskonałym narzędziem do aktualizacji z 3,5” dysku twardego SATA na 2,5” dysk SSD SATA. Można również korzystać z obu dysków jednocześnie, łatwo wkładając je w kieszeń DuoSwap. Dzięki beznarzędziowej konstrukcji hot swap oszczędzasz czas i pieniądze.

MB971SP-B jest idealnym akcesorium dla Twojego systemu, za sprawą którego możesz zainstalować system operacyjny na mniejszym dysku SSD, zaś na drugim HDD o większej pojemności trzymać pliki. Nasz szybki i prosty system hot swap zapewnia łatwy dostęp do dysk/-ów. Aby zapobiec przedostawaniu się kurzu do środka komputera, kieszeń wyposażono w dwuczęściową, elastyczną osłonę antykurzową, która zamyka się, gdy HDD/SDD jest w użyciu. MB971SP-B czyni konserwację i nadzór dysków bardzo łatwymi dzięki systemowi diod LED, a także przyciskom zasilania oraz wysuwania dysków. Dwa indywidualne przyciski pozwalają na wyłączenie wybranego dysku, kiedy ten nie jest używany, co oszczędza energię i wydłuża ich żywotność. DuoSwap wykorzystuje dwa standardowe złącza SATA i jedno zasilające, aby pomóc uniknąć problemów z kompatybilnością. Ponadto dla dodatkowego zabezpieczenia dysku zaimplementowano mechanizm „Eagle-Hook”, który włącza się natychmiast, kiedy w kieszeni zostanie zamontowany 3,5-calowy dysk. Dzięki temu dysk nie wysunie się podczas przenoszenia komputera.

DuoSwap MB971SP-B działa podobnie do innych popularnych zewnętrznych stacji dokujących. Posiada on jednak więcej funkcji, takich jak wskaźniki LED, przycisk zasilania i przycisk wysuwania. Co najważniejsze, pozwala użytkownikowi mieć dostęp zarówno do 2,5”, jak i 3,5” HDD lub SSD SATA jednocześnie. Tym samym czyni go to niezbędnym akcesorium dla każdego osobistego komputera lub systemów klonowania danych z HDD.

Kluczowe cechy

 
- Umożliwia podłączenie do jednego 2,5” i 3,5” HDD SATA w jednej 5,25” zatoce dla oszczędności przestrzeni
- Obsługuje pojedynczy 2,5” HDD/SSD o wysokości 12,5 mm (do 9,5 mm, gdy użytkowana jest kieszeń 3,5”)
- Szybki i prosty montaż bez narzędzi
- Możliwość uruchomienia 2,5” i 3,5” HDD lub SSD SATA jednocześnie
- Indywidualne połączenie SATA 6 Gbps dla każdego HDD lub SSD
- Dwuczęściowa osłona chroni wnętrze przed kurzem, nawet gdy używany jest mały 2,5” dysk SATA
- Antywibracyjny zestaw dla 3,5” kieszeni dla redukcji przesuwania
- Mechanizm Eagle-Hook dla dodatkowej ochrony 3,5” kieszeni
- Indywidualne wskaźniki LED dla obu zatok – 2,5” i 3,5”
- Łatwy dostęp do poszczególnych przycisków zasilania wydłuża żywotność dysków i oszczędza energię
- Duży, indywidualny przycisk wysuwania napędu
- Idealny dla użytkowników na każdym poziomie znajomości technicznej komputerów
- Wsparcie SATA 3 6 Gbps

Video

MB971SP-B

Opis

Model
MB971SP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2.5" SATA HDD / SSD x 1 (9.5mm - 12.5mm), 3.5" SATA HDD / SSD x 1
Kompatybilne wysokości dysków
1 x 2.5" do 9.5mm |1 x 3.5" do 26.1mm
Interfejs zewnętrzny
7 pin SATA port x 2
Podłączenie zasilania
15pin SATA
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonania
Metal z elementami z tworzywa sztucznego
Chłodzenie
Dyspersja przez metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
147.8 x 42 x 178.2mm
Waga
621g

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DuoSwap MB971SP-B Wewnętrzna stacja dokująca 2.5" i 3.5" SATA HDD/SSD Hot Swap

Sposób na łatwą wymianę między dwoma standardowymi rozmiarami dysków SATA jest trudny do znalezienia. DuoSwap zmienia to wszystko, będąc 5,25” kieszenią dla 2,5” i 3,5” dysków. MB971SP-B posiada największą elastyczność w obrębie pojedynczej 5,25” zatoki, pozwalając na tworzenie różnych kombinacji dysków.

Napisz swoją opinię