Kieszeń 1x 2.5" SAS/SATA HDD/SSD dla zatoki 3.5" (ExpressCage MB741SP-B)

0 Opinia(e) 

ExpressCage MB741SP-B to obudowa z pojedynczą wnęką do hot-swap dla dowolnego dysku twardego SATA/SAS 2,5" lub SSD dla zewnętrznej wnęki 3,5" (wnęka dyskietek). Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo a ulepszony mechanizm mocowania napędu bez użycia śrub pozwala na montaż zatrzaskiem.

MB741SP-B
107,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

ExpressCage MB741SP-B to obudowa z pojedynczą wnęką do hot-swap dla dowolnego dysku twardego SATA/SAS 2,5" lub SSD dla zewnętrznej wnęki 3,5" ( wnęka dyskietek). Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo a ulepszony mechanizm mocowania napędu bez użycia śrub pozwala na montaż zatrzaskiem. Ponadto mocna metalowa obudowa zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami, a zintegrowane otwory wentylacyjne działają tak, aby dyski pracowały w niskiej temperaturze przez cały dzień, nawet przy dużym obciążeniu.

Oszczędność miejsca
 
 
Wykorzystując niewielką przestrzeń wnęki na zewnętrzny napęd 3,5" (wnęka dyskietek), MB741SP-B doskonale sprawdza się w zastosowaniach, w których przestrzeń jest ograniczona. Kompaktowe komputery PC, systemy wbudowane, komputery typu box PC, systemy w pojazdach i serwery domowe mogą korzystać z tej kompaktowej obudowy dysku SAS/SATA o przekątnej 2,5". Wnęka dostępna z przodu ułatwia dodanie lub usunięcie dysku w celu instalacji, modernizacji i konserwacji.

Innowacyjna konstrukcja nowej tacy Caddy Tray

Nowo opracowana taca ExpressTray MB741TP-B została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach, w których wymagana jest regularna wymiana dysku w trybie hot-swap, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i trwałości, nadających się do zastosowań profesjonalnych. Uchwyty po bokach kadłuba przytrzymują dyski, aby zapewnić bezpieczeństwo poufnych danych. Ponieważ obsługuje dyski o pełnej wysokości 15 mm, ExpressCage MB741SP-B jest kompatybilny z niemal wszystkimi dyskami 2,5-calowymi SAS (jednokanałowymi) oraz dyskami do centrów danych/dyskami NAS, w tym Seagate Enterprise Nytro, EXOS i Ironwolf, WD Red i Ultrastar, HP Enterprise (HPE), Toshiba Enterprise i wszystkimi innymi dyskami klasy biznesowej.

Unikatowe wbudowane śruby pozwalają na instalację i demontaż napędów bez użycia narzędzi, co pozwala na szybką i łatwą wymianę napędów.
Ponadto, w przypadku zastosowań wymagających większej stabilności, do dyspozycji mamy opcjonalne otwory na śruby dolne z dołączonymi śrubami, dzięki czemu można jeszcze pewniej trzymać napędy.
Mocny, jednoczęściowy zatrzask wyskakuje po naciśnięciu przycisku, co ułatwia demontaż napędów. Zintegrowane światło aktywności napędu świeci na niebiesko, gdy jest zasilany i miga na niebiesko, gdy napęd jest używany, dzięki czemu użytkownik wie, kiedy bezpiecznie można wyjąć dyski.
 
Wszechstronne narzędzie i bezpieczeństwo
 
Rozumiemy, że priorytetem dla każdej obudowy pamięci masowej musi być bezpieczeństwo danych. Dlatego też MB741SP-B wykorzystuje metalową obudowę zapewniającą maksymalną ochronę przed wstrząsami i upadkami. Właściwości rozpraszające ciepło obudowy, w połączeniu z dobrze rozmieszczonymi otworami wentylacyjnymi, utrzymują napęd w stanie zimnym przez cały dzień, nawet pod dużym obciążeniem.
ExpressCage MB741SP-B obsługuje zarówno 7-pinowe kable zasilające SATA, jak i 15-pinowe kable zasilające SATA z blokadami, dzięki czemu nie musisz się martwić o niezamierzone odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu tych kabli, zostaną one zablokowane i w ten sposób pozostaną na swoim miejscu.
Taca na dysk
 
ExpressTray MB741TP-B for ExpressCage MB741SP-B Drive Tray
Kluczowe cechy
 
*
Wytrzymała metalowa obudowa z solidnymi obudowami z tworzywa ABS zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ochronę.
*
Pasuje do 1x 2,5" dysku twardego SAS/SATA/SSD i instaluje się w pojedynczej wnęce zewnętrznej 3,5" (wnęka dyskietek).
*
Obsługuje dyski 2,5" o wysokości 5 mm, 7 mm, 9,5 mm, 12,5 mm i 15 mm.
*
Technologia wieloprzepływowa - zapewnia doskonałe chłodzenie pasywne.
*
Technologia Active Power - włącza się tylko wtedy, gdy napęd jest zainstalowany, oszczędzając energię.
*
Napęd ExpressCage MB741TP-B z nowym mechanizmem chwytającym napęd, wzmocnionym jednoczęściowym zatrzaskiem i beznarzędziową instalacją napędu.
*
Zdejmowany system uchwytów dysków ułatwia instalację i konserwację.
*
Obsługuje interfejsy SAS (jednokanałowe) i SATA III 6Gbps.
*
Obsługuje funkcję Hot-Swap - dodawanie lub usuwanie dysków bez konieczności ponownego uruchamiania komputera.
*
Obsługuje dane SATA i kable zasilające z zatrzaskami blokującymi.
*
Objęte pełną 3-letnią gwarancją producenta.
*
Technologia antywibracyjna (AVT) redukuje drgania pochodzące z mechanicznych dysków twardych.
MB741SP-B

Opis

Model
MB741SP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2.5" SSD / HDD SATA / Single channel SAS
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm, 12.5mm, 15mm
Interfejs zewnętrzny
1 x SATA 7pin
Podłączenie zasilania
1 x 15 pin SATA
Szybkość transferu
SATA 3.0 up to 6 Gbps / SAS 3.0 up to 12 Gbps
Materiał wykonania
Metal z elementami z tworzywa sztucznego
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
136.3 x 101.6 x 25.4mm
Waga
268g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń 1x 2.5" SAS/SATA HDD/SSD dla zatoki 3.5" (ExpressCage MB741SP-B)

ExpressCage MB741SP-B to obudowa z pojedynczą wnęką do hot-swap dla dowolnego dysku twardego SATA/SAS 2,5" lub SSD dla zewnętrznej wnęki 3,5" (wnęka dyskietek). Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo a ulepszony mechanizm mocowania napędu bez użycia śrub pozwala na montaż zatrzaskiem.

Napisz swoją opinię