Kieszeń 2 x 2.5" SAS/SATA HDD/SSD (MB742SP-B)

0 Opinia(e) 

ExpressCage MB742SP-B mieści 2,5-calowe dyski SSD lub HDD w 3,5-calowej zatoce. Panel ExpressTray MB742TP-B obsługuje beznarzędziową instalację napędu i został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie dysków dzięki stabilnemu układowi wstawiania dysku i jednoczęściowemu zatrzaskowi. Nowa metalowa obudowa posiada wszechstronną wentylację

MB742SP-B
179,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 

ExpressCage MB742SP-B mieści 2,5-calowe dyski SSD lub HDD w 3,5-calowej zatoce. Wraz ze wzrostem popularności systemów SFF (Small-Form-Factor) ze względu na oszczędność miejsca i mniejsze zużycie energii, do przechowywania wrażliwych danych niezbędna jest wygodna i bezpieczna obudowa. Panel ExpressTray MB742TP-B obsługuje beznarzędziową instalację napędu i został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie dysków dzięki stabilnemu układowi wstawiania dysku i jednoczęściowemu zatrzaskowi. Nowa metalowa obudowa posiada wszechstronną wentylację, dzięki czemu Twoje dyski pozostają chłodne przez cały dzień, nawet przy dużym obciążeniu.

Oszczędność przestrzeni
 
Wykorzystując niewielką przestrzeń zatoki 3,5”, MB742SP-B jest idealny do zastosowań, w których miejsce jest ograniczone. Systemy SFF (Small-Form-Factor), systemy wbudowane, komputery typu Box, systemy pokładowe i serwery domowe mogą korzystać z tej podwójnej obudowy 2,5” SAS/SATA. Dwa dyski są również w idealnej pozycji do użycia w konfiguracji RAID w połączeniu z kartą RAID lub oprogramowaniem RAID. Konfiguracji RAID 1 można użyć, aby zapobiec awarii dysku. Jest ona doskonały do ​​wrażliwych danych lub lub tworzenia kopii zapasowej dysku systemu operacyjnego. Konfiguracja RAID 0 jest idealna dla aplikacji wymagających dużych prędkości, na przykład w komputerze do gier lub systemie edycji zdjęć/wideo. Zmaksymalizuj swoją szybkość i bezpieczeństwo, jednocześnie minimalizując przestrzeń dzięki MB742SP-B.

Innowacyjny projekt tacy

Moduł ExpressTray MB742TP-B w urządzeniu MB742SP-B jest przeznaczony do zastosowań, w których wymagana jest funkcja "hot-swap", zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i trwałość. Uchwyty na bokach bezpiecznie przechowują Twoje dyski, aby chronić poufne dane.

Unikalne, wbudowane wkręty umożliwiają całkowicie beznarzędziową instalację i demontaż napędów, aby zagwarantować szybką i łatwą wymianę napędów.
Ponadto, w przypadku aplikacji wymagających dodatkowej stabilności, zapewniliśmy opcjonalne dolne otwory na śruby, abyś mógł jeszcze pewniej przechowywać swoje dyski.
Mocny, jednoczęściowy zatrzask wyskakuje po naciśnięciu jednego przycisku, co ułatwia wyjęcie dysków. Zintegrowana lampka aktywności napędu świeci światłem ciągłym na niebiesko po włączeniu zasilania i miga na niebiesko, gdy dysk jest w użyciu, dzięki czemu wiadomo, kiedy można bezpiecznie usunąć dyski.
 
Wszechstronne narzędzie i bezpieczeństwo
 
Rozumiemy, że najważniejszym priorytetem każdej obudowy do przechowywania musi być bezpieczeństwo Twoich danych. Dlatego MB742SP-B wykorzystuje metalową obudowę dla maksymalnej ochrony przed uderzeniami i upadkami. Właściwości rozpraszania ciepła w komorze, w połączeniu z obszernie rozmieszczonymi otworami wentylacyjnymi, zapewniają chłodzenie napędom przez cały dzień, nawet przy dużym obciążeniu.
ExpressCage MB742SP-B obsługuje zarówno 7-pinowe SATA, jak i 15-pinowe kable zasilające SATA z zatrzaskami, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o niezamierzone odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu tych kabli zostaną zablokowane na miejscu i pozostaną w tym stanie.
Drive Tray
 
ExpressTray MB742TP-B for ExpressCage MB742SP-B Drive Tray
Kluczowe cechy
 
• Wytrzymała metalowa obudowa z osłonami ABS dla maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony
• Mieści 2,5-calowe dyski twarde SATA 5 mm, 7 mm i 9,5 mm. Montaż w zatoce 3,5 cala.
• Technologia Multi-Flow - zapewnia doskonałe chłodzenie pasywne
• Obsługuje dyski 2,5-calowe o wysokości 5 mm, 7 mm i 9,5 mm
• Technologia Active Power Technology (APT) - włącza się tylko wtedy, gdy w środku znajduje się napęd
• Zaawansowany mechanizm wsuwania dysków, wzmocniony jednoczęściowy zatrzask i beznarzędziowa instalacja
• Wyjmowany system kieszeni dla łatwej konserwacji
• Obsługuje SAS (jednokanałowy) / SATA 6 Gbps i hot-swap
• Obsługuje dane SATA i kable zasilające z zatrzaskami
• Pojedynczy kabel zasilający SATA zasila oba dyski, zmniejszając bałagan
• Wspierany 3-letnią gwarancją producenta
MB742SP-B

Opis

Model
MB742SP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2.5" SSD / HDD SATA / SAS (SAS host required / Single channel)
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm
Interfejs zewnętrzny
2 x SATA 7pin
Podłączenie zasilania
15 pin SATA
Montaż
1 x 3.5"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Materiał wykonania
Metal z elementami z tworzywa sztucznego
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
136.3 x 101.6 x 25.4mm
Waga
290g

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieszeń 2 x 2.5" SAS/SATA HDD/SSD (MB742SP-B)

ExpressCage MB742SP-B mieści 2,5-calowe dyski SSD lub HDD w 3,5-calowej zatoce. Panel ExpressTray MB742TP-B obsługuje beznarzędziową instalację napędu i został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie dysków dzięki stabilnemu układowi wstawiania dysku i jednoczęściowemu zatrzaskowi. Nowa metalowa obudowa posiada wszechstronną wentylację

Napisz swoją opinię