ToughArmor MB991SK-B Metalowa Kieszeń 2.5” SATA HDD & SSD

0 Opinia(e) 

MB991SK-B jest idealny do stosowania w komputerach przemysłowych, serwerowniach, systemach mobilnych SFF SMB DVR, serwerach, a nawet domu. Systemy te mają tendencję do używania elementów, które dostarczają potrzebnych funkcji, w najmniejszej dostępnej obudowie.

MB991SK-B
218,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przedstawiamy Icy Dock ToughArmor MB991SK-B 2,5 "SATA mobilne rozwiązanie RACK do użytku w zatokach 3,5". Jest to mniejsza obudowa urządzenia zbudowana specjalnie dla układów o małej przestrzeni do pracy. Korzystanie z metalowej konstrukcji o dużym obciążeniu, jest w stanie wytrzymać w najtrudniejszych środowiskach jakimi są np. przedsiębiorstwa. Napęd jest w pełni zabezpieczony przez nasze sprawdzone technologie, takie jak system blokady Eagle-Hook i 2-segmentowy klucz zabezpieczającego. Nasze w pełni metalowe suwaki EZ Mini Tray pozwalają na wymianę danych pomiędzy wieloma systemami z innymi produktami ToughArmor. Sugerowane zastosowanie w medycynie i systemach wojskowych oraz serwerowniach.

Efektywne wykorzystanie przestrzeni

 
MB991SK-B jest idealny do stosowania w komputerach przemysłowych, serwerowniach, systemach mobilnych SFF SMB DVR, serwerach, a nawet domu. Systemy te mają tendencję do używania elementów, które dostarczają potrzebnych funkcji, w najmniejszej dostępnej obudowie. Zdolność do pomieszczenia jednego dysku SATA SSD lub HDD w jednej wnęce 3,5” sprawia, że jest cennym atutem w specyficznych zastosowaniach, takich jak, włączenia do obrazowania przemysłowego lub wyrobu medycznego.

Pełna, metalowa ochrona

 
Upewniliśmy się, że użyty materiał jest zaprojektowany w taki sposób, że może on zostać powołany przez wiele lat po jego wdrożeniu. MB991SK-B jest w stanie utrzymać się w najtrudniejszych warunkach, z metalowej konstrukcji o dużym obciążeniu w całym urządzeniu. Design metalowego ToughArmor jest idealny dla urządzeń przemysłowych, które mogą wymagać oceny stopnia palności, a pełny materiał metalowy uważany jest już za zgodny z wymaganiami palności. Tak więc ze względu na wysoką jakość wykonania, może być stosowane różnych systemach korporacyjnych w tym: siłach wojskowych i organach ścigania, a także w warunkach produkcyjnych, takich jak wbudowane systemy sterowania i systemy automatyki przemysłowej.
Pełna metalowa konstrukcja umożliwia również rozpraszanie ciepła z dysków twardych w całym mobilnym stelażu. Dodatkowo, Technologia Multi-flow przepływu powietrza skutecznie poprawia doskonałe chłodzenie pasywne w kluczowych otworach wentylacyjnych z przodu, z tyłu, u góry i na dole. Antywibracyjna Technologia i uziemienie EMI służą do zapewnienia stabilnego środowiska dla dysków twardych lub SSD używanych do wykonywania w najlepszym wydaniu.

Wygoda i dostępność

 
Przednia część ToughArmor zawiera status LED, gdy napęd jest włączony, wyłączony i dostępne. Active Power Technology (APT) uruchamia statusu LED tylko wtedy, gdy dysk twardy jest umieszczony w obudowie. W celu zabezpieczenia, system blokady zatoki Eagle daje pewność, że dyski nie będą wysuwać gdy nie są potrzebne. Dodatkowy 2 segmentowy zamek kluczowy zapewnia dodatkową ochronę kradzieży dysków twardych, jak również ochrony poufnych danych.
Prowadnice EZ-slide Mini umożliwiają wymianę i konserwację dysku całkowicie bezproblemowo, w przypadku awarii dysku twardego. Dzięki prostej wymianie dysku twardego, ogólny czas wymiany znacznie się zmniejsza. Tacki są również tak zaprojektowane, aby pomieścić od 7 do 15 mm wysokości dysku twardego i SSD, tworząc wnęki do wymiany na gorąco dla wszelkich standardowych dysków. Gdy w zatoce na MB991SK-B nie jest zainstalowany żaden dysk, drzwiczki z funkcją zapobiegania przedostawaniu się kurzu do mobilnego regału.

Szuflada EZ-Tray kompatybilna z:

 

Kluczowe cechy

 
- Wytrzymała, metalowa obudowa przeznaczona do wielu zastosowań
- Mieści 1x 7mm do 15mm 2.5” SATA drives/ SSDs w zatoce 3.5"
- Wytrzymała metalowa konstrukcja, idealna do zastosowań biznssowych
- Multi-Flow Technology - świetne pasywne chłodzenie
- Anti-Vibration Technology - tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych i SSD
- Active Power Technology (APT) - osobna dioda LED włączana po zamontowaniu dysku w zatoce
- EMI Grounding – zabezpieczenie dysku przed uszkodzeniami elektrycznymi
- Eagle-hook lock system & 2-segmentowy zamek zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa w obudowie
- Przeciw kurzowa klapka zapobiega dostawaniu się kurzu do środka, gdy dysk jest nieużywany
- Zdejmowany system EZ Slide Mini Tray dla łatwiejszej konserwacji
- Wspiera SATA 6Gbps i wymianę dysku na gorąco.
- Pojedyncze złącze zasilające SATA 15 Pin
MB991SK-B

Opis

Model
MB991SK-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2.5" SATA I/ II/ III HDD/SSD
Maksymalna pojemność dysku
2TB
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm, 12.5mm, 15mm
Interfejs zewnętrzny
7pin SATA
Podłączenie zasilania
15pin SATA
Montaż
1 x 3.5"
Szybkość transferu
do 6 Gb/s (w zależności od szybkości dysku)
Interfejs wewnętrzny
Bezpośrednie podłączenie SATA
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Zabezpieczenie napędu
Zamek
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
135 x 102 x 26mm
Waga
399g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ToughArmor MB991SK-B Metalowa Kieszeń 2.5” SATA HDD & SSD

MB991SK-B jest idealny do stosowania w komputerach przemysłowych, serwerowniach, systemach mobilnych SFF SMB DVR, serwerach, a nawet domu. Systemy te mają tendencję do używania elementów, które dostarczają potrzebnych funkcji, w najmniejszej dostępnej obudowie.

Napisz swoją opinię