Metalowa kieszeń na 2 x 2,5' dyski HDD i SSD SAS/SATA i Slim ODD (MB994IKO-3SB)

0 Opinia(e) 

MB994IKO-3SB wyróżnia się spośród innych urządzeń z serii MB994 dzięki unikalnemu slotowi na napęd optyczny. Kieszeń ODD wykorzystuje naszą tacę EZ-ODD wykonaną z wytrzymałego metalu i można ją łatwo zdemontować za pomocą dołączonego klucza lub bocznego zatrzasku

MB994IKO-3SB
773,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Przedstawiamy MB994IKO-3SB, wytrzymałą, w pełni metalową, podwójną kieszeń na 2,5-calowe dyski SATA/SAS i napęd optyczny (ODD) do użytku w pojedynczej zatoce 5,25”. Jest to urządzenie o wytrzymałej konstrukcji wykonanej w całości z metalu przeznaczone dla systemów medycznych oraz wojskowych, serwerów multimedialnych, komputerów IPC, HTPC i All-In-One. Podwójne, 4-pinowe złącza zasilające są używane w celu zapewnienia bezpiecznego i stałego zasilania zarówno napędu, jak i dysków, bez względu na to, czy są to niskonapięciowe dyski 2,5” SATA SSD czy “prądożerne” dyski 15 000 RPM 2,5” SAS. Tace wyposażone są w indywidualny metalowy mechanizm blokujący, zapewniając, że napędy nie zostaną przypadkowo wysunięte lub naruszone. W zestawie znajduje się pojedynczy wentylator chłodzący o średnicy 40 mm z włącznikiem/wyłącznikiem, który utrzymuje dyski w optymalnej temperaturze, nawet przy najbardziej intensywnej pracy.
Wszechstronność to klucz
 
MB994IKO-3SB wyróżnia się spośród innych urządzeń z serii MB994 dzięki unikalnemu slotowi na napęd optyczny. Kieszeń ODD wykorzystuje naszą tacę EZ-ODD wykonaną z wytrzymałego metalu i można ją łatwo zdemontować za pomocą dołączonego klucza lub bocznego zatrzasku. Pozwala to integratorom systemów na większą swobodę w różnych zastosowaniach. Taca EZ-ODD jest kompatybilna z dowolnym standardowym napędem o wysokości 12,7 mm.

MB994IKO-3SB wykorzystuje nasze tace EZ Slide Mini, dzięki czemu wymienność i konserwacja napędu są całkowicie bezproblemowe. Są one w pełni zbudowane z metalu, dzięki czemu są bardzo trwałe. Ponadto konstrukcja klatki z dodaną górną osłoną zapewnia dodatkową warstwę ochronną podczas przenoszenia napędu. Tace na dyski zostały stworzone dla napędów o wysokości 5 mm, 7 mm, 9,5 mm, 12,5 mm i 15 mm SAS/SATA SSD/HDD.

Sterowanie wentylatorem dodatkowo pozwala na odpowiednie dopasowanie systemu w zależności od używanych dysków. Jeśli wewnątrz znajduje się SSD, wentylator można wyłączyć, aby zminimalizować szumy. Z kolei dla dysków HDD wentylator świetnie wspomaga ich chłodzenie.
Doskonała jakość wykonania
 
Korpus MB994IKO-3SB zbudowany jest z aluminium, dzięki czemu można go używać w najtrudniejszych warunkach, zapewniając doskonałe rozpraszanie ciepła. Otwory wentylacyjne z przodu i z tyłu zapewniają dyskom optymalny przepływ powietrza. Dzięki w pełni metalowej konstrukcji ToughArmor jest idealny do urządzeń przemysłowych i medycznych, które mogą wymagać stopnia niepalności.
Zbudowany dla bezpieczeństwa
 
System tac ToughArmor MB994IKO-B używa indywidualnego mechanizmu blokady dla każdej tacki, blokując ją na miejscu i chroniąc przed przypadkowym wysunięciem lub złośliwą aktywnością. Jest to przydatne w strefach o wysokim poziomie bezpieczeństwa..
W najmniejszym rozmiarze
 
Dzięki małym wymiarom MB994IKO-3SB jest idealny do użytku w komputerach do gier, HTPC, obudowach SFF, SMB, SI i innych zastosowaniach wymagających wielu funkcji na małej przestrzeni
Zabierz ToughArmor w podróż
Z MB991U3-1SB

 
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do danych poza systemem lub zdalnie, pomocnym może okazać się ToughArmor MB991U3-1SB. Taca tej obudowy jest kompatybilna z innymi tacami z serii ToughArmor, w tym MB607, MB991, MB992, MB994, MB996 i MB998. Pozwala to użytkownikom ToughArmor na uzyskanie dostępu do dysku zewnętrznego obudowy. Jest to doskonałe narzędzie do indywidualnego testu diagnostycznego dysku. Jeśli chcesz wykonać bezpieczne usuwanie danych lub po prostu zwiększyć pojemność pamięci systemowej, po prostu wyjmij tacę z wewnętrznego modułu ToughArmor i włóż ją do MB991U3-1SB, aby wykonywać indywidualne zadania zewnętrznie za pomocą interfejsu USB 3.0. Co najważniejsze, MB991U3-1SB wykorzystuje zasilanie z magistrali USB i nie wymaga zasilacza sieciowego. Wystarczy podłączyć kabel USB do dowolnego systemu i jesteś gotowy do pracy.
MB994IKO-3SB

Opis

Model
MB994IKO-3SB
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
2 x 2.5" SSD / HDD & 1 x Slim ODD
Kompatybilne wysokości dysków
7mm, 9.5mm, 12.5mm, 15mm
Interfejs zewnętrzny
5 x SATA 7pin
Podłączenie zasilania
2 x Molex 4 pin
Montaż
1 x 5,25"
Szybkość transferu
SATA 3.0 do 6Gbps / SAS 3.0 do12Gbps
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
170 x 146 x 41.3mm
Waga
771g

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Metalowa kieszeń na 2 x 2,5' dyski HDD i SSD SAS/SATA i Slim ODD (MB994IKO-3SB)

MB994IKO-3SB wyróżnia się spośród innych urządzeń z serii MB994 dzięki unikalnemu slotowi na napęd optyczny. Kieszeń ODD wykorzystuje naszą tacę EZ-ODD wykonaną z wytrzymałego metalu i można ją łatwo zdemontować za pomocą dołączonego klucza lub bocznego zatrzasku

Napisz swoją opinię