Metalowa 8-dyskowa kieszeń backplane na dyski 2,5" HDD/SSD SATA/SAS 7 mm (ToughArmor MB998IP-B)

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB998IP-B wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję oraz najnowszą technologię łączenia napędów, aby zapewnić najlepszą stabilność, szybkość i niezawodność. Mieści w sobie 8 dysków SAS/SATA 2,5” o rozmiarze 5-7 mm w zatoce 5,25”. Dwa złącza Mini-SAS HD (SFF-8643) z tyłu urządzenia ułatwiają podłączenie do nowoczesnego kontrolera RAID

MB998IP-B
1 251,00 zł
Brutto
Wysyłka 24h

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Żadna obudowa pamięci masowej nie jest kompletna bez niezawodnych połączeń dysków oraz ich odpowiedniej ochrony. Wiele przedsiębiorstw wykorzystuje dane do prowadzenia działalności, a wszelkie poważne przestoje lub utrata danych mogą być opłakane w skutkach. ToughArmor MB998IP-B wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję oraz najnowszą technologię łączenia napędów, aby zapewnić najlepszą stabilność, szybkość i niezawodność. Mieści w sobie 8 dysków SAS/SATA 2,5” o rozmiarze 5-7 mm w zatoce 5,25”. Dwa złącza Mini-SAS HD (SFF-8643) z tyłu urządzenia ułatwiają podłączenie do nowoczesnego kontrolera RAID i zmniejszają bałagan w okablowaniu, oferując dodatkową przepustowość i niezawodność w porównaniu z SATA. Podwójne, 40-milimetrowe, sterowane przez użytkownika wentylatory chłodzące i wentylowana, metalowa obudowa zapewniają dłuższą pracę dysków nawet przy najcięższej pracy. Wentylator ma trzy tryby, które użytkownik może ustawić: wysoki, niski i wyłączony. ToughArmor Mb998IP-B posiada wytrzymałą, całkowicie metalową obudowę przeznaczoną do obsługi zastosowań wymagających intensywnej eksploatacji, takich jak eksploracja danych, wyszukiwanie informacji, przetwarzanie wideo, HPC, VDI, usługa w chmurze, baza danych i serwer.
Niezliczone opcje w pojedynczej zatoce
Aby zmaksymalizować gęstość i zgodność pamięci masowej, ToughArmor MB998IP-B obsługuje 8 dysów HDD lub SSD SAS/SATA 2,5” 5-7 mm i korzysta z jednej standardowej zatoki 5,25”.

Kompaktowa, gęsta konstrukcja MB998IP-B sprawia, że jest idealna dla stacji roboczych, niewielkich serwerów, konsol do gier, serwerów domowych i HPC, które wymagają wysokich wartości IOPS, dużej pojemności i niskiego czasu opóźnienia.

Działa dobrze w zaawansowanych konfiguracjach RAID, takich jak macierze RAID 6 lub RAID 10, ze względu na użycie dwóch złączy Mini-SAS HD (SFF-8643) i może być sterowany za pomocą jednego kontrolera RAID. Złącze Mini-SAS HD zaprojektowano w celu poprawy łatwości instalacji i znacznego zmniejszenia bałaganu za pomocą tylko dwóch kabli w porównaniu z ośmioma kablami SATA. Zastosowanie Mini-SAS HD sprawia, że MB998IP-B jest kompatybilny z szeroką gamą eskpanderów SAS i kontrolerów RAID, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Korzystanie z tac EZ Slide Nano sprawia, że wymienność i konserwacja są całkowicie bezproblemowe. Aby zabezpieczyć napęd, system blokady Eagle Hook na tacy zapewnia, że dyski twarde nie wysuną się podczas nieużywania. Tace zostały zaprojektowane tak, aby pomieścić dyski HDD i SSD o wysokości od 5 do 7 mm, tworząc zatokę hot swap.

Maksymalna niezawodność i stabilność

 
Zapewnienie bezpieczeństwa cennych danych jest podstawą każdej dobrej konstrukcji systemu. Model MB998IP-B jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom dzięki solidnej, wytrzymałej, w pełni metalowej konstrukcji. Doskonale nadaje się również do zastosowań przemysłowych i medycznych, które mogą wymagać oceny palności. Ponadto technologia antywibracyjna (AVT) i uziemienie EMI zapewniają stabilną platformę dla używanych napędów, znacznie zwiększając ich niezawodność i żywotność. Metal pozwala na maksymalne rozpraszanie ciepła, a w połączeniu z dwoma 40-milimetrowymi wentylatorami utrzymuje dyski w optymalnej temperaturze nawet przy intensywnej pracy.
 
 
Sterowane przez użytkownika podwójne wentylatory 40 mm umieszczono w tylnej części obudowy, dzięki czemu zapewniają odpowiedni przepływ powietrza w całej klatce. W zależności od potrzeb, wentylator można ustawić na większą prędkość lub całkowicie wyłączyć dla cichej pracy.
Wypełniony funkcjami
 

ToughArmor MB998IP-B posiada wbudowane diody LED dla każdej z tac, które podają informacje o stanie każdego napędu. Technologia Active Power Technology (APT) pozwala na włączenie każdej z diod oraz wentylatora tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk.

Indywidualnie numerowane etykiety ID dysków umożliwiają utrzymanie porządku w macierzach RAID. Można je łatwo pozmieniać lub całkowicie wyjąć, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd.
ToughArmor MB998IP-B obsługuje zarówno 7-pinowe, jak i 15-pinowe kable SATA z zatrzaskami, dzięki którym użytkownik nie musi się martwić o niezamierzone odłączenie przewodów od obudowy.
MB998IP-B

Opis

Model
MB998IP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
8 x 2.5" SAS / SATA SSD or HDD (5 do 7mm)
Kompatybilne wysokości dysków
7mm
Interfejs zewnętrzny
2 x miniSAS HD 8643
Podłączenie zasilania
2 x 15pin SATA
Montaż
1 x 5,25"
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
142 x 146 x 41.3mm
Waga
872g

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Metalowa 8-dyskowa kieszeń backplane na dyski 2,5" HDD/SSD SATA/SAS 7 mm (ToughArmor MB998IP-B)

ToughArmor MB998IP-B wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję oraz najnowszą technologię łączenia napędów, aby zapewnić najlepszą stabilność, szybkość i niezawodność. Mieści w sobie 8 dysków SAS/SATA 2,5” o rozmiarze 5-7 mm w zatoce 5,25”. Dwa złącza Mini-SAS HD (SFF-8643) z tyłu urządzenia ułatwiają podłączenie do nowoczesnego kontrolera RAID

Napisz swoją opinię