Metalowa 8-dyskowa kieszeń backplane na dyski 2,5" HDD/SSD SATA/SAS 7 mm (ToughArmor MB998IP-B)

0 Opinia(e) 

ToughArmor MB998IP-B wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję oraz najnowszą technologię łączenia napędów, aby zapewnić najlepszą stabilność, szybkość i niezawodność. Mieści w sobie 8 dysków SAS/SATA 2,5” o rozmiarze 5-7 mm w zatoce 5,25”. Dwa złącza Mini-SAS HD (SFF-8643) z tyłu urządzenia ułatwiają podłączenie do nowoczesnego kontrolera RAID

MB998IP-B
1 474,77 zł
Brutto

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Żadna obudowa pamięci masowej nie jest kompletna bez niezawodnych połączeń dysków oraz ich odpowiedniej ochrony. Wiele przedsiębiorstw wykorzystuje dane do prowadzenia działalności, a wszelkie poważne przestoje lub utrata danych mogą być opłakane w skutkach. ToughArmor MB998IP-B wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję oraz najnowszą technologię łączenia napędów, aby zapewnić najlepszą stabilność, szybkość i niezawodność. Mieści w sobie 8 dysków SAS/SATA 2,5” o rozmiarze 5-7 mm w zatoce 5,25”. Dwa złącza Mini-SAS HD (SFF-8643) z tyłu urządzenia ułatwiają podłączenie do nowoczesnego kontrolera RAID i zmniejszają bałagan w okablowaniu, oferując dodatkową przepustowość i niezawodność w porównaniu z SATA. Podwójne, 40-milimetrowe, sterowane przez użytkownika wentylatory chłodzące i wentylowana, metalowa obudowa zapewniają dłuższą pracę dysków nawet przy najcięższej pracy. Wentylator ma trzy tryby, które użytkownik może ustawić: wysoki, niski i wyłączony. ToughArmor Mb998IP-B posiada wytrzymałą, całkowicie metalową obudowę przeznaczoną do obsługi zastosowań wymagających intensywnej eksploatacji, takich jak eksploracja danych, wyszukiwanie informacji, przetwarzanie wideo, HPC, VDI, usługa w chmurze, baza danych i serwer.
Niezliczone opcje w pojedynczej zatoce
Aby zmaksymalizować gęstość i zgodność pamięci masowej, ToughArmor MB998IP-B obsługuje 8 dysów HDD lub SSD SAS/SATA 2,5” 5-7 mm i korzysta z jednej standardowej zatoki 5,25”.

Kompaktowa, gęsta konstrukcja MB998IP-B sprawia, że jest idealna dla stacji roboczych, niewielkich serwerów, konsol do gier, serwerów domowych i HPC, które wymagają wysokich wartości IOPS, dużej pojemności i niskiego czasu opóźnienia.

Działa dobrze w zaawansowanych konfiguracjach RAID, takich jak macierze RAID 6 lub RAID 10, ze względu na użycie dwóch złączy Mini-SAS HD (SFF-8643) i może być sterowany za pomocą jednego kontrolera RAID. Złącze Mini-SAS HD zaprojektowano w celu poprawy łatwości instalacji i znacznego zmniejszenia bałaganu za pomocą tylko dwóch kabli w porównaniu z ośmioma kablami SATA. Zastosowanie Mini-SAS HD sprawia, że MB998IP-B jest kompatybilny z szeroką gamą eskpanderów SAS i kontrolerów RAID, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Korzystanie z tac EZ Slide Nano sprawia, że wymienność i konserwacja są całkowicie bezproblemowe. Aby zabezpieczyć napęd, system blokady Eagle Hook na tacy zapewnia, że dyski twarde nie wysuną się podczas nieużywania. Tace zostały zaprojektowane tak, aby pomieścić dyski HDD i SSD o wysokości od 5 do 7 mm, tworząc zatokę hot swap.

Maksymalna niezawodność i stabilność

 
Zapewnienie bezpieczeństwa cennych danych jest podstawą każdej dobrej konstrukcji systemu. Model MB998IP-B jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom dzięki solidnej, wytrzymałej, w pełni metalowej konstrukcji. Doskonale nadaje się również do zastosowań przemysłowych i medycznych, które mogą wymagać oceny palności. Ponadto technologia antywibracyjna (AVT) i uziemienie EMI zapewniają stabilną platformę dla używanych napędów, znacznie zwiększając ich niezawodność i żywotność. Metal pozwala na maksymalne rozpraszanie ciepła, a w połączeniu z dwoma 40-milimetrowymi wentylatorami utrzymuje dyski w optymalnej temperaturze nawet przy intensywnej pracy.
 
 
Sterowane przez użytkownika podwójne wentylatory 40 mm umieszczono w tylnej części obudowy, dzięki czemu zapewniają odpowiedni przepływ powietrza w całej klatce. W zależności od potrzeb, wentylator można ustawić na większą prędkość lub całkowicie wyłączyć dla cichej pracy.
Wypełniony funkcjami
 

ToughArmor MB998IP-B posiada wbudowane diody LED dla każdej z tac, które podają informacje o stanie każdego napędu. Technologia Active Power Technology (APT) pozwala na włączenie każdej z diod oraz wentylatora tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk.

Indywidualnie numerowane etykiety ID dysków umożliwiają utrzymanie porządku w macierzach RAID. Można je łatwo pozmieniać lub całkowicie wyjąć, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd.
ToughArmor MB998IP-B obsługuje zarówno 7-pinowe, jak i 15-pinowe kable SATA z zatrzaskami, dzięki którym użytkownik nie musi się martwić o niezamierzone odłączenie przewodów od obudowy.
MB998IP-B

Opis

Model
MB998IP-B
Kolor
Czarny
Kompatybilne dyski
8 x 2.5" SAS / SATA SSD or HDD (5 do 7mm)
Kompatybilne wysokości dysków
7mm
Interfejs zewnętrzny
2 x miniSAS HD 8643
Podłączenie zasilania
2 x 15pin SATA
Montaż
1 x 5,25"
Materiał wykonania
Metal
Sygnalizacja LED
Zasilanie HDD i Aktywność HDD
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
142 x 146 x 41.3mm
Waga
872g

Zobacz także

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Metalowa 8-dyskowa kieszeń backplane na dyski 2,5" HDD/SSD SATA/SAS 7 mm (ToughArmor MB998IP-B)

ToughArmor MB998IP-B wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję oraz najnowszą technologię łączenia napędów, aby zapewnić najlepszą stabilność, szybkość i niezawodność. Mieści w sobie 8 dysków SAS/SATA 2,5” o rozmiarze 5-7 mm w zatoce 5,25”. Dwa złącza Mini-SAS HD (SFF-8643) z tyłu urządzenia ułatwiają podłączenie do nowoczesnego kontrolera RAID

Napisz swoją opinię